Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végig csinálta már valaki innen az alvási apnoe-hoz szükséges "légsínterápiás eszköz" megvásárlása folyamatot? fórum

Végig csinálta már valaki innen az alvási apnoe-hoz szükséges "légsínterápiás eszköz" megvásárlása folyamatot? (beszélgetős fórum)

2013. júl. 22. 11:09
Az alapgéphez is az önerő 160ezer forint a tartozékokkal együtt..
4. 36a26f5226 (válaszként erre: 3. - Ylush)
2013. júl. 22. 11:08
Vissza nem térítenek, hanem csak a felét állja az oep. A másik fele is, ami önerő, többszázezer forint..
2013. júl. 22. 11:05

Ez engem is érdekelne, a páromnak is ilyen betegsége van. Neki azt mondták a Honvéd kórházban az alvásvizsgálat után, hogy szüksége van a gépre és a maszkra, de...

Nekünk kell megvásárolnunk az eszközt, saját költségen és az oep is csak minimális összeget térít vissza. Ez valóban így van?


Szüksége lenne rá, mert egyre több a légzéskimaradása, és rettentően horkol (gyakorlatilag évek óta nem alszunk együtt ez miatt), de nincsen tartalékba 100-150 ezer ft-unk, hogy ezt az egészet megfinanszírozzuk. :(

2. eperlevél (válaszként erre: 1. - 36a26f5226)
2013. júl. 22. 10:44
Apukámnak van, ha gondolod írj privit és este megírom.
2013. júl. 22. 10:35

Olyan személyt, személyeket keresek, akik szintén alvási apnoe betegségben szenvednek, és légsínterápiás eszközt használnak. A légsínterápiás eszköz megvásárlásához szükséges folyamatról érdeklődnék, ha valakinek szintén fullmaszkot írtak fel..


Ha van ilyen személy, érdekelne, hogy mennyi idő alatt futja át az oep a fullmaszk kérvényt..


Meg az egész folyamat, mivel én már végig csináltam az alvásdiagnosztikai laborban az egész procedúrát, megvolt a 60 napos kipróbálási idő, már csak a megvásárlási procedúra van hátra..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook