Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Februárig le lehet fogyni 88 kg-ról 60 kg-ra? fórum

Februárig le lehet fogyni 88 kg-ról 60 kg-ra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
80. vidámanyuka (válaszként erre: 74. - Feketemaki)
2013. aug. 4. 07:07

Szia!

Leírnád légyszi a diétádat engem nagyon érdekelne!

79. 025a84d4eb (válaszként erre: 76. - Sun-shine)
2013. júl. 30. 11:48
Most már hébe-hóba. Az első hónapban minden nap 30-40 percet ellipsziseztem, most már csak hébe-hóba. Ezekben a melegekben képtelen vagyok rá, próbálom kompenzálni a gyerekekkel való szabadtéri játékokkal. :)
78. 117b1693d0 (válaszként erre: 74. - Feketemaki)
2013. júl. 30. 11:48
Melyiket csináltad, a mi a honlapján van és Dóri programja volt februárban?
77. Sun-shine (válaszként erre: 74. - Feketemaki)
2013. júl. 30. 11:41
Írnál bővebben a diétáról? Te is fogyózol most,vagy már sikerült leadnod amit akartál?
76. Sun-shine (válaszként erre: 75. - 025a84d4eb)
2013. júl. 30. 11:39
Köszi én is használom,itt a fórumon ajánlották már. Tornázol is valamit?
2013. júl. 30. 11:37
A kalóriabázis segítségével, napi 1000 kalóriát eszem. (Ajánlom neked is az oldalt, ha még nem találtál volna rá. :))
2013. júl. 30. 11:36
Kitartással le lehet fogyni, diéta és kevés sport egyszerre szükséges, nekem Rubint Réka egyik 6 hétig tartandó diétája jött be. Ezalatt 8 kg ment le rólam, csak az első néhány nap volt borzasztó, ami az evést illeti, mert sokat tilt a diéta, de ha megállod, akkor sikerül.
2013. júl. 30. 11:33

Ma megmértem magam és szép lassan mennek lefelé kg-ok és a testzsírt is mérem mindig,szerencsére az is megy le. Most készülök a napi tornához, nekem mindig ez a legnehezebb része a napnak.

Anonémia te hogy csinálod a diétát?

2013. júl. 30. 10:46

Én 116kg-ról szeretnék annyi lenni februárra... :)

(Illetve már 108kg-ról, mert már 8kg lement eddig.)

71. 117b1693d0 (válaszként erre: 70. - 04177885f6)
2013. júl. 30. 07:29
Kihagyni kaját tényleg van, akinek veszélyes, mert többet eszik utána, mintha kétszer evett volna. Akkor meg inkább tényleg rá kell szánni az időt.
2013. júl. 29. 20:46
Pontosan, nem számolgattam semmit, a mennyiségeken csökkentettem, de az úgy magától jött pld. nem szedtem még egyszer az ételből. Csak arra figyeltem, figyelek, hogy 3-4 óra elteljen két étkezés között?De akkor eszek, akkor is ha éhes vagyok ha nem, hogy később nehogy bezabáljak!
2013. júl. 29. 20:36
Köszönöm!
68. vidámanyuka (válaszként erre: 63. - 117b1693d0)
2013. júl. 28. 11:48

Szedek C-vitamin és jóval kevesebbet eszek.Így,hogy nem eszek olyan kajákat nem szedem most a szűzteát sem.

A port nem kaja helyett iszom,hanem csak úgy édesség gyanánt,meg folyadéknak is jó de nem leírás szerint csinálom.

Nem akarok most,de máris azonnal eredményt elérni,jó nekem lassan,de tartósan.

Nem görcsölök rá nagyon.

67. vidámanyuka (válaszként erre: 64. - 04177885f6)
2013. júl. 28. 11:46
Gratulálok az elért eredményekhez!
66. 117b1693d0 (válaszként erre: 64. - 04177885f6)
2013. júl. 28. 07:14

Ez baromi jó eredményt! A mennyiségeken gondolom azért változtattál vagy változtak maguktól. Az, hogy volt?

Ezek szerint nem is számolgattál semmit, csak azt nézted, hogy külön edd és elteljen a 4 óra a két kaja között? Vagy volt valami mennyiségi megszorítás is (amit akár magadnak találtál ki)?

65. Sun-shine (válaszként erre: 64. - 04177885f6)
2013. júl. 27. 22:20
Gratulálok,nagyon ügyes vagy! Én most megpróbálok életmód váltással és sok tornával megszabadulni a sok feleslegtől. Először elég nehéz volt elkezdeni,de aztán hogy fejben is eldöntöttem,így már egész megszokott lett.
64. 04177885f6 (válaszként erre: 1. - Sun-shine)
2013. júl. 27. 20:54

Van esély! Novemberben 93 kg voltam, most 65. Egész életemben fogyóztam. Kipróbáltam a kalória számlálósat, a 14 napos diétát, a 90 naposat...Lement kínkeservesen 8-10 kg, aztán visszajött 12-15, tipikus jojó effektus. Így lettem 93 kg. És november végén egy nagy váltásra szántam el magam. Olvastam a szétválasztós diétáról, rájöttem, hogy ez tök jó lenne, mert amúgy sem szoktam reggelizni simán kibírom a délelőttöt gyümölccsel, ötször eszek egy nap, és nem kutyulom a szénhidrátot a fehérjével.Kiiktattam a cukrot és a fehér kenyeret, magvas teljes kiőrlésű kenyeret eszek. Imádom a tésztát és a rizst, de csak zöldségekkel, vagy zöldséges szószokkal. Szilvás gombócot is ehetek, vagy mákos tésztát. Az étkezéseim között 3-4 óra telik el. Nem eszem sertést húst csak nagyon ritkán./A töltött káposztának nem bírok ellenállni, olyankor bűnözöm./Rengeteg mentes vizet(citromlével ízesítem), és zöld teát iszok. Egy két hetente egyszer érdemes gyümölcsnapot tartani, de csak ha nem szenvedésként éled meg.

Ja és sok natur joghurt és kefir. Az a lényeg, hogy olyasmit egyél amit szeretsz és nem undorral nyomod le közben egy nagy adag csülökpörköltről álmodozva.

"Bűnözések" után szigorúan gyümi nap.

Nem kell külön főzőcskézni,ha pld. paprikás csirkét főzök vagy a csirkét eszem zöldséggel vagy salival, vagy a nokedlit.Vacsira meg fordítva és nem hagytam ki semmit.

Heti két három alkalommal kocogok 2 km-t, többet nem bírok.

Így csúszott le 28 kg 7 hónap alatt.

63. 117b1693d0 (válaszként erre: 61. - Sun-shine)
2013. júl. 26. 23:43
1000 kalória mellett még a C-vitaminnal is jobban járna...
62. vidámanyuka (válaszként erre: 61. - Sun-shine)
2013. júl. 26. 23:40

A port úgy kaptam a szúzteát vettem tudatosan,de az amugy se árt és nem szedem renfszeresen.

Nem akarok túl gyorsan lefogyni inkább apránként változtatok...

61. Sun-shine (válaszként erre: 57. - Vidámanyuka)
2013. júl. 25. 09:05
Én még nem próbáltam semmilyen port,tablettát vagy ilyesmit. Egyszerűen nem hiszek bennük,ezért feleslegesnek tartom hogy vegyek ilyeneket. Én a diétában és a mozgásban hiszek,de biztos van akinek beváltak az ilyesmik. Pl sógornőm káposztaleves kapszulát szed és mellette csak maximum 1000 kalóriát eszik egy nap. Ő azt mondja a kapszulától fogy,szerintem meg ha nem szedné,de csak ennyit enne ugyanúgy fogyni,de mivel elhiszi hogy a kapszulától fogy,ezért azt mondja használ. :)
2013. júl. 25. 09:01
Nekem is volt szobabiciklim meg taposógépem is de nem igazán használtak,lehet túl kényelmesen használtam őket,aztán meg már pár hónap múlva azt vettem észre hogy már csak dísznek vannak és eladtam őket. Nekem inkább az intenzívebb edzés használ úgy vettem észre,lóg is a nyelvem utána.
59. 117b1693d0 (válaszként erre: 57. - Vidámanyuka)
2013. júl. 25. 07:24

Ha a szobabringád "kéznél" van és nehezen veszed rá magad, akkor érdemes úgy kezdened, hogy napjában 3x5 vagy 10 percet tekersz rajta. Könnyebben találsz időt is hozzá, meg nem kell olyan nagy kitartás, mint egy fél órának neki kezdeni.


Mondjuk 3 gyerek mellett el tudom képzelni, hogy örülsz, ha akad öt perc, amikor le tudod tenni a feneked és akkor pont nem tekerni vágysz :D

58. vidámanyuka (válaszként erre: 55. - Sun-shine)
2013. júl. 25. 07:18

Én is naponta főzök,viszont nekem az a baj,hogy sokszor nem kívánom a főtt ételeket egyáltalán.Hiába van előttem,egyszerűen nem kell.

Tegnap pl 5cső főttkukoricát ettem egész nap,és nem tudatosan csak nem voltam éhes.

Inni 2litert mindig megiszok,de van,hogy többet is.

57. vidámanyuka (válaszként erre: 53. - Sun-shine)
2013. júl. 25. 07:17

Sziasztok!

Ez nagyon jó,hogy agyilag is ráálltál!

Nekem az első két terhességnél le is ment jóformán ami terhesen fejött viszont a 3.terhesség után csak felfelé ment a súlyom..mindig volt min idegeskedni,meg a szoptatás stb.Okom mindig volt enni...

Nekem mozogni kellene,van is szobabicajom,de még nem nagyon használtam.

Tudom ha napi 5x ennék nem lenne gond,most erre hajtok :)

Ilyen port próbáltatok már valamit?

56. elizabett85 (válaszként erre: 54. - Sun-shine)
2013. júl. 25. 06:36
Köszönöm! Szorítok neked, hogy elérd a megálmodott súlyt!
55. Sun-shine (válaszként erre: 52. - Vidámanyuka)
2013. júl. 24. 23:27
Én sem eszem rántott dolgokat,meg fehér liszteset,cukrosat,bár hiányoznak,főleg hogy minden nap főzök a családnak. Én most egyenlőre eldugtam a mérleget és a centit is,de az egyik hosszú nadrágomat felpróbáltam ma és le kell cserélnem egy számmal kisebbre,mert kifogytam belőle.
54. Sun-shine (válaszként erre: 51. - Elizabett85)
2013. júl. 24. 23:23

Köszönöm a tanácsokat. Hasonlóan csinálom én is. Sok halat eszek és csirkemellet,sok gyümölcsöt és én is teljes kiőrlésű kenyeret eszem és olyan lisztet is használok,de csak ritkán. Az ivással vannak gondjaim,nagyon nehezen megy le a napi 1,5 liter.

Ügyes vagy hogy ennyit fogytál és hogy tartani is tudod!

53. Sun-shine (válaszként erre: 49. - AlBundy)
2013. júl. 24. 23:18
Igazából most hogy tényleg rendesen ráálltam agyilag is,úgy érzem meg tudom csinálni. Egyszer 13 hónapig voltam kényszer diétán epekő+hasnyálmirigy gyulladás miatt,akkor nem is ehettem ennyi mindent,mint most diéta alatt. Bár csúnyán le is fogytam a betegség miatt,de aztán pár év múlva terhes lettem és felszaladt 30 kg. Tornát is elkezdtem,kardió edzést csinálok. Eddig inkább az volt a baj,hogy nem döntöttem el fejben is,mint most.
52. vidámanyuka (válaszként erre: 17. - Sun-shine)
2013. júl. 24. 16:08

Igazából próbálok figyelni az alapanyagokra,kerülni a fehér lisztet,olajba sültet,cukrokat.

A kávét xillittel iszom már,de tejszín nélkül nem szeretem...


R...mannos fogyiport kaptam most,abból szoktam esténként inni,már vagy egy hete.

Ami nálam hiba,hogy nem eszek reggel és stresszevő is vagyok,olyankor persze hízok is.

Most márciusig tartottama súlyom viszont utána elszaladt a ló,előtte tartottam a súlyomat.

De most megint elszánt vagyok,elsőre a 6után nem evést akarnám és bicajozást.

51. elizabett85 (válaszként erre: 50. - Elizabett85)
2013. júl. 24. 15:49
Ja, és az kimaradt, hogy a tejet is kiiktattam, de nem teljesen, kávéhoz nem iszok abszolút, de kefírt és joghurtot eszek szinte naponta.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook