Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem Ausztriában 9. – Ó, az a peteérés… fórum

Életem Ausztriában 9. – Ó, az a peteérés… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem Ausztriában 9. – Ó, az a peteérés…

2013. dec. 11. 13:18

Most olvastam el a történetedet és rögtn magamra ismertem benne. Sajnos az első terhességem 9.héten vetéléssel végződött. Aztán a következő nagy nehezen 13hónapra sikerült. Egy gyönyörű kisfiam született aki immár három éves. Terveztük a kistesót aki 10hónap próbálkozás után megadta az első jelet magáról de ismét a 9.héten elveszítettük.

Most én is ott tartok hogy minden gondolatomat körbe lengi a terhesség és a vágy. A legjobb barátnőm egy hónappal hamarabb szűl és az unokahugommal egy napra voltunk kiírva. Mind a kettőjüknek kislánya lesz amire én is úgy vágytam! Nagyon nehéz lelkileg erősnek maradni, szinte lehetetlen. Mikor elcsendesül a ház bevonulok a fürdőbe és ott zokogom ki magam. Azok az anyák akik szülés után megölik a babájukat miért nem vetélnek el? Vagy azok a nők akik nagy pocakkal kéregetnek az utcán? Igazságtalan az élet!

2013. júl. 22. 17:17
Én is várom a folytatást. Ha folytatásos regény lenne, senkinek nem lenne vele gondja. De szerintem is: akit idegesít, ne olvassa, és főleg ne szólogasson be és ne szegje kedvét a cikkírónak meg nekünk.
2013. júl. 22. 16:28
Én ma olvastam el az elejétől.nekem is nagyon tetszik :)
12. 6becd00cab (válaszként erre: 11. - Tittike1982)
2013. júl. 22. 09:14
Köszönöm! :) Nagyon szép virág! Én csak szivecskét tudok <3
11. Tittike1982 (válaszként erre: 10. - 6becd00cab)
2013. júl. 22. 09:00

@>-'-,-


Ez egy virtuális virág akar lenni!

2013. júl. 21. 21:26
Tittike, én is szeretem olvasni a történeteidet! :)
2013. júl. 21. 21:10
A többieknek köszi a bátorítást!
2013. júl. 21. 21:09

Babsziszi: még nem, de most hogy mondod... :-)


Amúgy már csak három cikk van hátra, utána nem borzolom itt többet a kedélyeket! Csak azt nem értem, hogy aki három bekezdésben írja le pl a szülését, azt pedig azért piszkáljátok, hogy túl tömör. Na mindegy, majd a többi lány ír szebbet és jobbat :-)

2013. júl. 21. 21:07

Én is mindig várom a folytatást, hogy mi lesz :)

Akinek nem tetszik, hogy folytatásos az ne olvassa el és kész, nem kötelező.

2013. júl. 21. 18:38
:-))) Nagyon jók a történeteid.-)
2013. júl. 21. 17:58
Nem tudom mi a gond vele!!!Én mindig várom a folytatást!!
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tittike1982)
2013. júl. 21. 16:01
Tök jó.
3. tbt0801 (válaszként erre: 2. - 2b4cc073d6)
2013. júl. 21. 13:20
Ezt miért kell??????? Ha nem érdekel, ne olvasd!
2013. júl. 21. 12:30
Remélem, már megírtad az Életem Ausztriában két pisilés közötti 130456. részét is!
2013. júl. 21. 09:08
A vetélés után nagyon a padlón voltam lelkileg, az első három hónap nagyon-nagyon nehéz volt. Türelmetlen voltam a lányaimmal, sokat sírtam és semmi másra nem tudtam gondolni, csak hogy terhes lehessek megint. Decembertől kezdtünk próbálkozni, de semmi, pedig iszonyú sok tesztet telepisiltem. Végül tavasszal visszamentünk biorezonancia-vizsgálatra. Hát kiderült, hogy szeptemberben igencsak vissza kellett volna mennem kontrollra. Mert a homeopátiás cseppektől szépen helyreállt ugyan a veséim működése, és feloldódtak a lerakódott méreganyagok a szervezetemből, ám kiürülni nem tudtak, csak ott keringtek körbe a véráramban, nem csoda, hogy nem maradt meg így a baba. Most újabb hathetes tisztítókúra következett újabb cseppekkel, amik kipucolták a véremből a méreganyagokat, és így már készen állt a szervezetem egy újabb jövevény fogadására.

Ugrás a teljes írásra: Életem Ausztriában 9. – Ó, az a peteérés…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook