Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan változtam meg másfél nap alatt? fórum

Hogyan változtam meg másfél nap alatt? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan változtam meg másfél nap alatt?

1 2 3 4
2013. nov. 1. 11:51
De jó Neked! Én erre másfél évet pazaroltam, b....us
2013. okt. 24. 19:20
Most olvastam a cikked! Nagyon büszke lehetsz magadra!!! Nem az a lényeg, hogy milyen voltál, hanem, hogy milyenné váltál! Nehéz másfél napod lehetett, én nem egyszer átéltem azt a pár percet, amíg a teszt eredményt mutat, bár a sorozatos ijedelmek hátterében inkább életmódbeli problémák álltak (táplálkozás, edzés, betegség)! Csak gratulálni tudok, és további sok sikert az életben:)
100. Adri005 (válaszként erre: 99. - Lepke99)
2013. okt. 14. 12:15

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Büszke lehetsz magadra. Jó persze szerencse, hogy a cigizés nem okozott kárt, de Isten is így akarta. Abszolút jól döntöttél:) Reméljük másoknak is erőt adsz ezzel a cikkel!

Gratulálok és jó egészséget kívánok Nektek! :)

2013. aug. 27. 21:35
Köszönöm nektek is :)
2013. aug. 27. 16:42
Gratulálok a döntésedhez, nagyon bátor vagy! Sok örömöt kívánok neked és a kisfiadnak!
2013. aug. 22. 09:53

Csak most találtam meg ezt a cikket. Gratulálok a döntésedhez és a változásodhoz, tiszteletet érdemelsz! És persze gratulálok a kisfiadhoz is.


"Nem mindig az a könnyebb út, ami elsőre annak tűnik." Mennyire igaz ez is!

96. lepke99 (válaszként erre: 95. - Csincsinlány)
2013. aug. 12. 22:17

Köszönöm :)

Részvétem a baba miatt.

Kívánok Neked minden jót!

95. csincsinlány (válaszként erre: 94. - Lepke99)
2013. aug. 11. 21:25

Nekem is nagyon tetszett a cikk. Minden jót kívánok nektek. Lehet, hogy lesznek nehézségek az életetekben (hol nincsenek), de majd szépen az is megoldódik.

Szerintem nagyon jól döntöttél és köszönjük az öszinteségedet.

Én soha nem cigiztem, szinte soha nem iszok alkohol, mégis egy babát elvesztettem. Ez a baba jönni akart és te megadtad neki a lehetőséget az életre.

94. lepke99 (válaszként erre: 93. - Csöppp)
2013. aug. 11. 20:54

Köszi :)

Nem tudom, hogyan döntöttem volna más helyzetben, az enyémben ez volt a legjobb, de én a másik utat nem bírtam volna feldogozni, az biztos.

93. Csöppp (válaszként erre: 1. - Lepke99)
2013. aug. 11. 12:43

Nagyon tetszett a cikked! Végre nem egy ömlengős kismamás sztori! ;)

Én nem biztos,hogy ilyen bátor lennék,hogy apai támogatás nélkül megtartanék egy babát! Azt hiszem ehhez nagy bátorság, kitartás és erő szükséges! :)

Mondjuk én nem vagyok túl jóban a szüleimmel, szóval én tőlük biztos csak letolást kapnék, nem pedig támogatást, úgyhogy én hasonló helyzetben nem biztos,hogy megtartanám a babát! :/

De szerintem Te a legjobban döntöttél! :)

Sok erőt és boldogságot kívánok neked a babához!

92. 07d3f28eb4 (válaszként erre: 80. - Lepke99)
2013. júl. 26. 16:34
köszi, aranyos vagy:)
91. 07d3f28eb4 (válaszként erre: 70. - Orsibigyu)
2013. júl. 26. 16:33
Köszi:) Hát igen, jó lenne, ha mindenki tudná, hogy egy abortusz után már semmi nem lesz ugyanolyan. Ha azt mondom a gyerekemnek: Egyetlenem, belémhasít, hogy dehogy... Ha látok egy csecsemőt, összeszorul a szívem...és mindennek már 5 éve. Csak olyat kövessünk el, amivel együtt tudunk aztán élni... nem gondoltam, hogy ezzel ennyire nem lehet, de tényleg nem lehet.
90. syria (válaszként erre: 85. - Kisfazakas)
2013. júl. 23. 21:34

Sajnos igazad van.


Sok, magához képest idő előtt anyukává lett lány fel se tudja fogni mire, vállalkozik.

S nem mindenki olyan szerencsés, mint devonshire. S milyen igazságtalan a sors? devonshire-nek küzdenie kell azért, ami másoknak kéretlenül adatik.

89. noozimanoo (válaszként erre: 86. - Devonshire)
2013. júl. 23. 13:47
Biglike! :)
88. kisfazakas (válaszként erre: 86. - Devonshire)
2013. júl. 23. 10:03
like
2013. júl. 23. 10:02

Kedves cikkíró, én csak bíztatni tudlak, mert az irány amerre fordult az életed, mindegy milyen okból, az jó.

Minél több dologban feszíted meg magad, annál büszkébb lehetsz magadra.

Majd lehet lesz olyan, hogy olyan fáradt leszel, hogy esetleg meginogsz, de soha ne felejtsd el, hogy az összes gond aggódás fáradtság természetes, téged érlel, a kis babádat pedig közelebb hozza hozzád, egészséges érzelmekkel stabil anyai szeretetben gondoskodásban nő majd föl.

Én 41 éves vagyok, amit én tanultam a szüleimtől, nem az ahogyan most élek. sok mindenben magamat is meg kellett dorgálnom, nagyon sokat hallgatok általam nagyon tisztelt szakemberre, nem szégyen kérdezni tőlük. Biztos te is jól csinálnád, de ha megerősítést nyerhetsz Igazi szakembertől akkor könnyebb végrehajtani, magabiztosabb vagy.

Most még lehet nem érted miről beszélek, de majd amikor cseperedik, és állsz előtte tanácstalanul, akkor eszedbe jut, hogy ...jöhet a B verzió "segítséééééggg"

2013. júl. 23. 09:58

Nekem azért nagyon megható és fontos ez a történet, mert az én édesanyám 16 évesen esett velem teherbe az akkor 19 éves édesapámtól.

Persze felelőtlenségből, 1 éve voltak együtt kisebb megszakítással.


Anyukám nagyon megijedt, de amikor elmondta apának, ő felkapta megpörgette, és feleségül kérte :)

Azóta is együtt vannak már 26 éve, van egy tesóm.


Bár a sulit is abba kellett hagynia, és voltak küzdelmes évek, csodálatos gyermekkorom volt, és csodálatos életem a szüleimmel.


Azóta is nagyon büszke vagyok rá, hogy édesanyám 16 évesen a rúzst cumisüvegre cserélte a kis táskájában :)


Persze ez nem jelenti azt hogy bárkit is hasonló felelőtlenségre buzdítanának.

85. kisfazakas (válaszként erre: 84. - Syria)
2013. júl. 22. 21:23

Mert sokan még másfél év alatt sem tudnak változni, az hogy valaki, egy bulizós csajból, hirtelen a szó jó értelmében "anyává" válik, sztem egyre ritkább.

Nem az a lényeg mi volt előbb tyúk, vagy a tojás, akár a gyermek változtat meg valakit, akár pedig a változás után jön a gyermek, a lényeg az eredmény.

Ahhoz hogy önzetlenül, a fáradtságtól, az utolsó lépés után is tudjunk lépni ha a gyermekünkről van szó, sztem ehhez meg kell érnie egy nőnek.

Sajnos látok magam körül, érettnek mondható akár 2 gyermekes anyukákat is, akik mintha nem is lenne gyermekük, közben pedig veregetik a saját vállukat, hogy ők hagyják élni a gyereket.

Én is hagyom, de csakis úgy hogy az egyik szemem biztos rajtuk van. Most még kicsikék, de el sem tudom képzelni hogy lesz az a nap amikor nem aggódok értük, ha máshogy nem is merem de titokban hogy ne feszélyezzem vele őket.

Nekem az tetszett, hogy leírta hogy utána még elszívott 7 szál cigit, na nem azért mert cigizett , hanem azt is bevállalta hogy megkövezik érte, de őszintén írt.

És ha valaki el meri mondani hogy ezt vagy azt rosszul tettem a megvilágosodáson túl van jöhet a jóóóóó:-)

84. syria (válaszként erre: 83. - Devonshire)
2013. júl. 22. 20:19

Nagyon szépen megfogalmaztad helyettem is. :)


Csak egy dolgot sajnálok: a sok, hasonló helyzetbe kerülő fruskához (mert lássuk be: egyre többen vannak a szabados életvitel miatt) nem jutnak el az ilyen példák.

2013. júl. 22. 10:26

Kedves Cikkíró!


Te vagy az egyik legbátrabb és legerősebb nő a világon!

A kisfiad egész életében büszke lehet arra, amilyen édesanyja van. Tudod, hogy felelőtlen voltál, mégsem kezdtél ostobán vádaskodni, és gyűlölni a világot. Reális maradtál akkor is, amikor amikor a legtöbb ember elbukott volna . Ez a kisfiú nem is születhetett volna jobb helyre, mint hozzád!

Kívánok neked minden jót az életben!

2013. júl. 22. 09:35
Szia Lepke! Gratulálok a babához, hogy a nehéz körülmények ellenére is vállaltad és hogy ilyen gyorsan fel tudtál nőni a feladathoz. Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek. Drukkolok, hogy mihamarabb megtaláld életed párját, akivel boldog családot alkothattok. Milyen jó, hogy a családod melletted áll, azért ez sem magától értetődő dolog.
2013. júl. 22. 09:04
A jó kívánságokat Mindenkinek köszönöm! :)
80. lepke99 (válaszként erre: 56. - 07d3f28eb4)
2013. júl. 22. 09:01
Örülök neki, hogy egészséges lett a gyereked :) Remélem sikerülni fog feldolgoznod a másikat is. Sok szerencsét és sikert! :)
2013. júl. 22. 08:37
Én sem ítéllek és el!Nagyon sok erőt,boldogságot és annál is több egészséget kívánok nektek:)
78. winny
2013. júl. 21. 14:16
Ne szabadkozz nem a múltadban élsz.Helyesen döntöttél.Gratulálok a gyermekedhez.
2013. júl. 21. 08:59

Mikor új cikket látok, meg sem kell nyissam hogy tudjam összecsapnak a hullámok, valahogy jól esik az embereknek kötözködni, kérdőre vonni, mindefélét feltételezni.

Leírta azt amit megélt, ha szépen , ha kicsit darabosan a lényeg, hogy számára ez akkora dolog, hogy úgy gondolta megossza velünk.

Minden ember más ugye,ebben a szines világban amiben az árnyalatokat mi magunk kreáljuk, mindenkinek van söprögetni valója is, és élménye is. A jót igyekszünk megtartani, a rosszból tanulni, esetleg jóra átfordítani.

Én amit itt nem értek... mért fáj az másnak ha valaki boldog lett. Miből van pelenka pénz stb?

nem ez volt a téma, amúgy meg közünk nincs hozzá.

A baba megtartása sztem a legjobb döntés, ha már jön, és direkt nem firtatom hogy mért jön és hogyan?

Mindenki követ el hibákat, aki pedig be is meri vallani, na az előttem igen becsülendő.

Az ember csak arról tud szépen beszélni, amin túl van földolgozott továbblépett.

Én gratulálok hozzá, tudom saját tapasztalatból, milyen a lelki harc, az önmagaddal meghasonlás, a nem akarom dac, az enyhülés, elfogadás, és utána az öröm, boldogság.

Kedves cikkíró, csak így tovább, mutass példát a gyermekednek, hogy a te általad elkövetett hibáktól, ő már okosan távoltartsa magát.

Ha igyekszünk magunkat kritizálni, a jobb eredmény érdekében, akkor rájövünk arra hogy nem vagyunk hibátlanok, már a másik ember sem lesz annyira car ember a szemünkben, jobban becsüljük környezetünket, én ezt ajánlom azoknak akiknek a szemére sokszoros kinagyító lencse föltéve a kifele nézésre. Vegyük le kicsit a mások hibáját nagyító ókulárét, és ebben a vakságban megláthatjuk magunkat, ezt is tapasztalatból mondom.

2013. júl. 21. 08:09

Kedves Lepke!

Először is, szerintem egyáltalán nem zavaros a cikked, én értettem :)

Sőt, egy-két kivételtől eltekintve, én is ugyanezt írhatnám.

Én 6hetes voltam mikor a nőgyógyászom megállapította a terhességem. Nem tudtam mit tegyek, nagyon friss volt a kapcsolatom, nem tudtam mit akar a srác. Szerettem volna megtartani, de tudtam, hogy nem tudok neki olyan életet teremteni, ami kellene. Megbeszéltük a "párommal", hogy nem tarthatjuk meg. Eleinte mellettem állt, azt mondta ne beszéljünk szakításról van ennél nagyobb gondunk is. Lényeg, fogalma sem volt, hogy mire van szükségem, és nem is érdekelte.

Tudom, hogy nem az abortusz a legjobb és legegyszerűbb megoldás, de az én helyzetemben igen. Sokkal rosszabb lenne a gyereknek ha megszületett volna.

Gratulálok a kisfiadhoz, nagyon sok boldog évet kívánok nektek!

Azt elárulod, hogy mi a neve? :)

Üdvözlettel: Zsuzsi

75. Bibi25 (válaszként erre: 10. - Lucka)
2013. júl. 21. 07:22
Egy kerek honap alatt minden eldol. Ez az ossejtes duma nagy csusztatas, sajnos nem igaz. Ebben az elso egy honapban lehet a legtobbet artani, minden szerv ekkor alakul ki, utana mar csak fejlodik. Olvass egy kis embriologiat.
74. silany
2013. júl. 21. 07:03
Lepke hány éves vagy?
73. 6b006fc769 (válaszként erre: 64. - Lepke99)
2013. júl. 21. 05:51
Szerintem sikerült. Én úgy érzem, átjött.;) Volt ilyen tombolós időszakom, nekem a szerelem vetett véget neki, de gyakorlatilag szintén megmenekült lettem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook