Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha cukrászati fagyiport tejjel és sima habverővel készítek el, olyan lesz a végeredmény, mintha bolti, tasakolt fagyiporból csinálnám? fórum

Ha cukrászati fagyiport tejjel és sima habverővel készítek el, olyan lesz a végeredmény, mintha bolti, tasakolt fagyiporból csinálnám? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 31. 09:56

Idő közben találtam a cukrászdiszkontban kisebb kiszerelésű fagyiport, ami még csökkentett szénhidráttartalmú is. Nincs benne cukor, csak erythritol, xilitol és szukralóz. Utóbbi nem a legszimpatikusabb, de egy próbát megér. Árban pedig ugyanott van, mintha a cukros Dr O*tker-eset venném, és ugyanúgy tejjel kell elkészíteni.

Ennek 250 g-ja volt 620 Ft (ami 3,5 tasakos fagyipor). :)

10. paki1968 (válaszként erre: 9. - Anthico)
2013. júl. 21. 19:30
Ha gondolod én leírom a sajátjaimat.Nálunk nagy sikere volt a gyerekeknél,főleg a citromnak.Több receptből állítottam össze a sajátomat.
9. Anthico (válaszként erre: 8. - Paki1968)
2013. júl. 21. 09:19

Lényegében nem sokban különbözik a cukrászati fagyi a bolti, zacskós fajtától. Előbbihez vizet kell adni, utóbbihoz tejet, mixerrel habosra keverni és fagyasztani.

Csak annyi a különbség, hogy cukrászatit 2 kg-os kiszerelés alatt nem nagyon kapni. Viszont rengeteg ízben volt (telenyomva aromákkal persze :| ).

Most saját fagyin agyalok, amibe nem tennék se színezéket, se aromát, se semmi mást. Kéne találni egy jó receptet :)

8. paki1968 (válaszként erre: 7. - Anthico)
2013. júl. 20. 15:16
Én sem írtam,hogy főzni kell,hanem arra gondoltam,hogy sokkal jobban jön ki adagban is és finomabb is ,ha saját maga főz otthon fagyit,vagy pusztán csak tejszínnel készít.
7. Anthico (válaszként erre: 6. - Paki1968)
2013. júl. 19. 20:52

Én olyan fagyit csináltam eddig, amit nem kellett főzni. És a cukrászdiszkontban talált poroknál se rémlik, hogy főzni kéne. Vagy csak én siklottam el fölötte. :S

Ezt néztem amúgy ki magamnak:

[link] (ha nem működne a link, biztos egy betett szóköz miatt)

Bár elég sok mű dolgok vannak ezekben a fagyiporokban. De ilyen "extrém" ízeket nem tudnék összekutyulni csak úgy.

2013. júl. 19. 20:33
Szerintem porból mindenképpen por fagyit kapsz,attól függetlenül,hogy tejjel-de ezzel sokkal finomabb-vagy vízzel készíted el.Én is csináltam már sokszor,de nem a Dr Oetker-es zacskósat,mert az nem ízlett a családnak,hanem azt hiszem Haas-volt,amit a Pennyben lehetett kapni.De ez pár éve volt.A lényeg,hogy mindig tejjel csináltam attól függetlenül,hogy vízzel volt az elkészítési útmutató.A capuccinót is tejjel csinálom. Cukrászatit még nem próbáltam.De szerintem sokkal kiadósabb és finomabb-igaz lassabb és fáradtságosabb-ha te magad főzöd.
5. icuri (válaszként erre: 4. - Anthico)
2013. júl. 19. 20:25
Senki többet harmadszor?
4. Anthico (válaszként erre: 3. - Icuri)
2013. júl. 19. 18:07
Akkor már ketten vagyunk ;)
2013. júl. 19. 18:01
Ez engem is nagyon érdekelne!! :)
2013. júl. 19. 17:48

Cukrászdiszkontban lehet nagy kiszerelésben és sokkal olcsóbban fagyiport venni. De mindegyikre az van írva, hogy vízzel kell elkészíteni és fagyigépben.

A Dr Oetker-es zacskós porokat tejjel kell, és fagyigép nélkül is nagyon jó állagúra lehet fagyasztani. Ilyesmi eredményt vajon a cukrászati fagyiporral is el tudok érni, ha az azokon feltüntetett víz helyett tejjel készítem el? Valaki próbálta már?

2013. júl. 19. 17:47
Ha cukrászati fagyiport tejjel és sima habverővel készítek el, olyan lesz a végeredmény, mintha bolti, tasakolt fagyiporból csinálnám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook