Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lillafüredi kirándulás fórum

Lillafüredi kirándulás (beszélgetős fórum)


2013. júl. 19. 23:24
A tó, amire gondolsz a Hámori tó, a fő közlekedési út mellett van. Minden különösebb bóklászás nélkül megtalálod. Az egész városrésznek egy útvonala van, mivel a Bükk hegység völgyébe épült, tehát eltévedni sem lehet. Ha a városi busszal (5-ös, vagy 15-ös)közelítitek meg, akkor a városrészbe érve, az az első megálló.
2013. júl. 19. 19:19
Nem láttam kiírva időpontot, hogy meddig van lezárva., de elég nagy beruházásnak látszik...
2013. júl. 19. 17:59
Hétvégén is? Semmit nem találtam arról hogy le van zárva!!
2013. júl. 19. 17:42
Szia! Tegnap voltunk ott, az egész kert a szálló alatt le van zárva átépítés miatt, tehát a vízesés nem megközelíthető! A Hámori-tó az út mellett van!
2013. júl. 19. 17:38

Sziasztok!

Aki tud kérem segítsen!

Lillafüredre tervezünk egy egy napos kirándulást. Az hogy hogy jutunk oda, ok, de azt a bizonyos vízesést, meg a gyönyörű tavat hogy lehet megközelíteni, merre kell menni? Itt ugye nem az erdőben kell túraútvonalakon menni? Valami olyat olavstam, hogy a Palota Szálló alatti függőkertben van a vízesés, oda hogy kell majd menni??

Köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook