Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 28 hetes terhesség fórum

28 hetes terhesség (beszélgetős fórum)


2013. aug. 31. 15:58

Hé lányok!


Lassan lassan közeledünk..

Mi van veletek?


A szeptember-októberi babáknak nincs is fórum...

2013. aug. 2. 14:58
Hát én is szuszogok rendesen a lábaim meg mint a kisült szalonna estére olyan vizes de csak kibírjuk...
2013. júl. 29. 08:14
Naggyon jó ez a meleg... csak levegőt nem kapok én se..
2013. júl. 26. 19:00
Sziasztok!Én is rettentően izzadok,de leginkább csak alulról 's a fejem!Nekem is mindig oda kell figyelnem milyen nacit veszek fel,ne látszodjon rajta semmi!Jól be is tudok vizesedni!Most épp az van menni kell a tüdőgondozóba!Nem kapok levegőt,fulladok 's attol félnek elödémásodott a tüdim,vagy mi!Ja azt el is felejtettem írni hogy 25. Hétböl megyek kifelé.Nem fog véletlenül valameikötik cegléden szülni?
2013. júl. 26. 10:20
Köszi nem volt baj:)
2013. júl. 20. 11:48

Valahol olvastam a papírzsepi tesztről! Tegyél be 3-4 db-ot egymásra helyezve. Ha 10 perc alatt teljesen átázik, akkor magzatvíz. De patikába lehet kapni tesztcsíkog, ami jelez ha magzatvíz folyik

Ödémás lábra meg pihi és felpolcolás, sómentes étrend

3. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Fodorandi83)
2013. júl. 20. 11:09

Szia! Én is ennyi idős terhes vagyok, én a 22-23. hetet töltöttem kórházban görcsölésekkel. Ha úgy érzed, mindenképpen menj be, inkább ott mondják, hogy semmi baj, ha nincs oka, nem tartanak bent.. Sőt, ha nagyon nem vagy jól, hívjál mentőt, én is azt tettem..


Nekem ott infúzióban adtak napi 8g magnéziumot, utána álltam át a szájon át való napi 4-6-8g-ra, attól függ, mennyire van front. Egy átlagos magnézium tablettában 50mg van, abban, amit szedek 500mg, és ebből veszek be 4x2-őt. Szóval ha komolyabb baj van, akkor nem a Mgb6-ot kell szedni..


Ami ezt a vízszrű folyást illeti, én így most a 4. gyereknél is ugyanúgy bepánikolok tőle, mint az elsőnél.. Valahogy nehéz megkülönböztetni, de azért 99%-ban ez tényleg izzáadás+folyás.


Hát ezt a terhességet én is megszenvedem, a meleg már csak azért van, hogy ne csak kicsit legyen car.. De mostmár azért haladunk, egyre jobban meg lehet nyugodni, hogy gyerek lesz ebből valahogy...

2013. júl. 19. 16:46
Van kérdésed ezzel kapcsolatban, mert leirtad rá a választ magadtól is. De szerintem csak izzadsz. Nekem is előfordult néha, igaz a 33. héttől, mert itt akkor volt nagyon meleg.
2013. júl. 19. 16:43
Sziasztok ma nagyon meleg volt és az ödémmás lábaimmal élmény volt sétálgatni,de a legdurvább az hogy mire haza értem olyan volt a nacim mint aki bepisilt,remélem ne a magzatvizem szivárog most pihi és 2 magnézium és még várok aztán kórház...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook