Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti szex fórum

Terhesség alatti szex (beszélgetős fórum)


16. timothy75 (válaszként erre: 9. - *Vinike*)
2013. júl. 19. 12:31
Nekünk nem volt tiltva. Egészen egyszerűen menet közben úgy kiszáradtam, hogy abba kellett hagynunk. Így sajnos mi nem tudtunk a terhességem közben nemi életet élni. Se előtte se azóta nincs ilyen problémánk.
15. Vancsa1977 (válaszként erre: 8. - D20c30cb4c)
2013. júl. 19. 11:33
Nekem is volt 1-2-szer,mintha kést szúrkáltak volna a hasamba,de akkor abbahagytuk.
14. ◄Ilona► (válaszként erre: 2. - Eruska83)
2013. júl. 19. 11:18

Miért a többesszám?

Csak Neked(!) tiltotta meg az orvos és nem a párodnak. ;-)

2013. júl. 19. 10:25

Sziasztok


Nekem az első trimeszterben voltak gondok, mert terhességmegtartó hormont szedtem a 15-dik hétig. Most vagyok 21 hetes így a második trimeszterben már gondolkodunk rajta. Áthidaló megoldásként a kölcsönös kézzel történő dolgot éljük. Szerencsére a párom nagyon megértő.

12. f758a7200f (válaszként erre: 4. - D20c30cb4c)
2013. júl. 19. 10:19
Ehhez azert hozzatennem, hogy ami a spermaban van, az sokkal de sokkal kevesebb es enyhebb hatasu mint az amit a korhazban adnak es ez csak akkor hatasos ha mar mas folyamatok is elindultak, mas hormonok is hozzasegitettek, tehat nem tud szulest elinditani csak megkonnyiteni a mehszaj tagulasat.
11. f758a7200f (válaszként erre: 3. - Manópofi)
2013. júl. 19. 10:15
Bocs, en oxitocint mondtam, nem ugyanaz mint a prosztaglandin?:)
10. f758a7200f (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2013. júl. 19. 10:12

Nincs abortiv hatasa az utolso hetekben sem.


Ha mar beekelodott a baba, a sperma segit abban, hogy jobban ellazuljon a mehszaj mert termeszetes oxitocint tartalmaz. Nem fogja beinditani a szulest de termeszetes modon hozzasegithet, ha mar elindult egy folyamat. Mindharom babam szuletese elott az utso 2 napon is volt szex, nem tilos de vedd figyelembe, hogy a poci akadalyozni fog egy csomo mozdulatban. Szerintem a "kanal" poz a legjobb es azok amikor te vagy felul (ha nincs tul sok sulyfelesleged), de te erzed, mi a kenyelmes neked. Ne hasonlitgass masokhoz sem az idotartamban, gyakorisagban, intenzivitasban:)


Maga az orgazmus sem art a babanak csak bekemenyedik a poci par percre, de o ezt masszazskent erzi, amugy ha ez neked fajdalmat okozna, az orgazmus kozbeni pocikemenyedes, oldaltfekve pihenhetsz. Es ismetlem, ne hasonlitgass, komolyan, ha kivanjatok, csinald, nem tilos, de ha nem kivanjatok akkor sem dol ossze a vilag. Egy csomo ferfi nem kivanja mert azt hiszi, hogy a farkaval a gyerek homlokanak erne vagy ilyesmi:DDDD



Ha az orvos tiltja mert nyitva van a mehszaj, akkor logikus, NO szex

9. *Vinike* (válaszként erre: 6. - D20c30cb4c)
2013. júl. 19. 09:58

Amennyiben veszélyeztetett terhes vagy, úgy visszavonom amit mondtam.:)

De ha nem vagy az, akkor tartom. Két végig kihordott terhességem volt, mindkettővel aktív házaséletet éltem egészen addig amíg jól esett. És igen, előfordul keményedés szex után, de ahogy ezt írták előttem is, ez teljesen természetes.


De hogy összesen 24 hétig "szigorúan tiltjuk"!?!:OOO Hát ez picit elavult nézet sztem.

8. d20c30cb4c (válaszként erre: 7. - Vancsa1977)
2013. júl. 19. 09:50
Alapjáraton biztonsági játékos a doki. Szóval mielőtt kiderült, hogy terhes vagyok, onnan sejtettem, hogy aktus után voltak görcseim, amik újak voltak a számomra. Szóval én aktus után valóban be-begörcsöltem.
2013. júl. 19. 09:46

Ha az orvos tiltja akkor nem lehet.

Gondolom,mert veszélyeztett terhes vagy.

Elméletileg a vérnyomásom miatt én is az voltam,de az orvos nem tiltotta el nálunk.

Mi mind a 2 terhességnél csináltuk,és hála az égnek nem volt semmi probléma.

Mondjuk a másodiknál nem kívántam annyira.

6. d20c30cb4c (válaszként erre: 5. - *Vinike*)
2013. júl. 19. 09:46
Háát... elég híres doki itt Magyarországon, szinte nincs olyan ember, aki nem hallott róla, de csak jókat. Ő azt mondta, hogy voltak kismamái, akik elvetéltek szex közben... Így ezt az álláspontot képviseli, de mondta, hogy mindenkinek más a véleménye erről.
5. *Vinike* (válaszként erre: 4. - D20c30cb4c)
2013. júl. 19. 09:44
Pfff...cseréld le a dokid...hány éves, 100???:SSS
4. d20c30cb4c (válaszként erre: 3. - Manópofi)
2013. júl. 19. 09:41
Na igen, az orvos pont azt mondta, hogy idézem: "A nemi élet alhasi vérbőséget okoz, az ondó prostaglandin tartalma méhösszehúzódásokat provokálhat, az aktus fizikai terhelést jelent a belső nemiszervek számára, ezért bizonyos esetekben fokozza a spontán vetélés és a koraszülés valószínűségét. Ezen okból azt az álláspontot képviseljük, hogy a nemi életet az első és utolsó 12 hétben szigorúan tiltjuk." Szóval ezért lettem bizonytalan.
2013. júl. 19. 09:36
A szextől egy egészséges, normális lefolyású, nem veszélyeztetett terhességben sem a babának sem a mamának nem lesz semmi baja! Sőt! Jótékony hatása van! Ami jó az anyának az a babának is. Az olyan helyzeteket kerüljétek, amely során úgy érzed, hogy fáj valamid. A haskeményedés ilyenkor természetes. (az orgazmus velejárója is...) Harmadikat várom, a szülés előtti este is szeretkeztünk. A végén a prosztaglandin hormon miatt (spermában van) megindító hatású, de csak akkor, ha már amúgy is érett a méhszáj. Ne félj, nyugodtan lehet, kivéve, ha az orvos valami miatt másképp nem rendeli. Jó babavárást!
2. eruska83 (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2013. júl. 19. 09:30
Nekünk lombikosoknak konkrétan már a stimuláció kb közepétől megtiltotta az orvos. Ugyhogy mi most önmegtartóztatáson vagyunk :))
2013. júl. 19. 09:28

Sziasztok!

Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye a terhesség alatti szexről? Vannak orvosok, aki azt mondják nem árt, vannak, akik azt mondják, hogy az első és utolsó 12 hétben tilos, mert abortív hatása van. Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook