Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meghalt a babám 41.héten fórum

Meghalt a babám 41.héten (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
971. semleges (válaszként erre: 969. - Nikus)
nov. 18. 04:56
Részvétem. Sok erőt és boldogságot. Fogsz találkozni Zsombival. Jó egészséget az egész családnak.
970. vigyefene (válaszként erre: 969. - Nikus)
nov. 18. 02:38
Fogadd részvétem.
969. Nikus
nov. 18. 01:01

Sziasztok!


Valamivel kicsit több mint 10év telt el, hogy ezt a fórumot elindítottam ezt a életem legnagyobb mélypontján.

Azért írok, hogy erőt adjak azoknak akik esetleg sajnos most élik meg gyermekük elvesztését.

Biztos van tovább ma már 9, 7, 5 éves gyerekeim édesítik és nehezítik meg mindennapjaimat.

Más ember lettem a munkamániás sikeres nő értékrendje gyökeresen megváltozott. A jelenben szeretek élni, megélni a pillanatot, a munkám még mindig szeretem, de a legfontosabb, hogy ott tudjak lenni a gyerekeimnek a minden napjába, a nyílt napon, hegedűn, a tanulásnál, a sírásuk és a nevetésüknél. Nyilván az agysejtjeim pusztulnak is szépen, mert nem egy ősanya típus vagyok, valahogy minden nehézség ellenére párommal még mindig együtt.

Zsombit akit 41hetes pocak lakóként vesztettem el még persze most sem feledem és fel-fel jön hogy oh vajon milyen lenne, de hiszem az utam végén találkozunk és akkor nagyon megölelem…


A legjobb gyógyító az ami a legértékesebb kincsünk az idő.


Niki

2019. márc. 25. 07:07
Köszönöm, hogy olvashattam a történeted. Hatalmas erő lakozik benned, sok boldogságot nektek 😊
967. BenKír (válaszként erre: 965. - Nikus)
2018. okt. 19. 22:06
Örülök, hogy minden rendben van. Gratulálok az újabb gyermekedhez.
966. 124637ff9b (válaszként erre: 965. - Nikus)
2018. okt. 18. 22:50

Együttéreztem Veled régen, örülök, hogy eljött ez a nap.


Legyetek nagyon boldogok! ☯️🥀

965. Nikus
2018. okt. 18. 22:41

Megszületett Soma Péter 2018.10.17-én 38.hétre. 3250g és 56cm. Mindenki jól van.


NAGYCSALÁDOS LETTEM:)

2018. okt. 16. 18:08

Ezt most végig sírtam..Nagyon sajnálom,hogy ez megtörténhetett veled!Gratulálok a gyermekeidhez és azért az nagyon jó,hogy a kezdeti 2.5 év után már többszörös anyuka vagy!

Sok szerencsét a baba születéséhez,biztosan minden rendben lesz!!

963. Nikus
2018. okt. 15. 22:57
Persze most is nagyon aggódok így a vègèn. Most egy kicsit magas a vèrnyomàsom azt kell sokszor mèrjem. Szerdàn CTG aztàn doki ès ma azt mondta lehet rövidre zàrjuk ezt a terhessèget a vèrnyomàs értèkek miatt.
962. BenKír (válaszként erre: 961. - Nikus)
2018. okt. 14. 22:06
Ez igen! Rég hallottunk rólatok. Biztos minden rendben lesz, szorítok nagyon.
961. Nikus
2018. okt. 13. 21:31

Sziasztok! Nah köthetem fel a gatyit itt az utolsó 2,5 hèt ès megérkezik remèlhetőleg épségbe a 3. gyermekem. :)

Mindenki szorítson szeretnèk már túlleni rajta kezembe fogni és hallani hogy felsír:) Kell hogy sikerüljön..,

2017. nov. 2. 10:42

Kedves Nikus!


Teljesen átérzem, a fájdalmadat. Igazad van abban, hogy ezután már soha nem lesz ugyanaz az ember mint előtte.Én csak "15" hetesen vesztettem el a babámat, ráadásul még azzal is meg kell birkóznom, hogy Ö volt az egyetlen, nekem már nem lehet gyermekem.

Ezeket az érzéseket, és gondolatokat ki kell adni magunkból, hiszen ez a normális. Szerintem azzal van a baj, aki ezen átlép és szerinte az élet megy tovább.

Pedig az élet megy tovább, csak mi soha nem felejtjük el a gyermekünket, hiszen szeretjük őt, még ha csak pár hétig, vagy sok hétig volt velünk is. Ők akkor is a gyermekeink maradnak!!

959. Nikus (válaszként erre: 959. - Ónanó)
2017. nov. 1. 23:13

Tudom az élet megy tovább van két csodám akinek én vagyok a minden, de én elveszett kisfiamat is akarom és idôrôl idôre ki kell adjam a fájdalmam hangosan és sok kônnyel még akkor is ha képtelenségek is megfordulnak a fejembe mert különben megôrülök. Én nem tudok csenben agyalni az egészen. De tudok bízni benne hogy egyszer talán meg tudom majd ölelni megszeretgetni és Ô megbocsát majd hogy nem tudtam rá vigyázni.

Mindannyian máshogy éljük meg de akárki akármit mond akit egyszer elért ez a csapás az mehet akár milyen dokihoz soha nem lesz ugyanaz az ember. (Egyébkênt voltam pszichológusnál nem gondolta azt hogy feltétlen kezelésre kéne járjak)

958. nefaria
2017. okt. 31. 13:19

Nikus!

Szomorúan olvasom a bejelentkezesed :(


Gondoltál ra hogy segitseget kerj? pszichologus vagy gyaszterapia szerintem segithet. ha eddig sajat erőből nem tudtad feldolgozni a veszteseget, lehet, hogyegy szakerto segithet neked ezen az uton. remelem idovel megbekel a lelked ❤

957. Nikus
2017. okt. 30. 23:48
A facebook csoportal meg csak az a baj túl nyilvànos nem engedhetem meg hogy ott kitàrjam a szívem bánatát sôt ismerôsôm is tag ott. Szóval maradok magam meg a gondolataim ez a fórum meg anyum. Èsszel tudom én hogy élnem kéne örülni a meglévônek de keserû az alma egyszerüen nem tudom lezárni elengedni vagy megbékélni a helyzettel mintha tehetnék bármi mást. Szóval ilyen az én lelki világom persze tudok nagyon örülni is a meglévô fiamnak lányomnak de érzem mindíg kiábrádít a valóság csonka vagyok a szívem összetört és egy része elveszet.
956. Nikus (válaszként erre: 956. - Ónanó)
2017. okt. 30. 23:19
De jó hogy te ilyen pozitívan tudsz hozzà àllni ehhez a tragédiához, olyan megy tovább az élet filozófiàval. Ezt nekem is sok ismerôsöm mondja meg hogy ott van a 2 szép egészséges... De én valahogy mivel se értelme nem volt ennek a tragédiának se magyarázata se következménye se semmi csak fájdalom és bânat én egyszerûen ezt nem igazân tudom elfogadni megemészteni. Persze ên bajom.
955. Nikus
2017. okt. 29. 22:18
Még olyanok is eszembe jutottak ami tudom abszurd hogy ha most lennék olyan bátor és Zsombi után mennèk vajon Marci fiam emékezne rám hiányoznék neki hisz még csak 3 éves kb innentől lesznek csak emlékei nagykorába. Aztàn persze tudom csak nekem lenne könnyebb de egyedül maradna a párom a lányom meg még csak egy éves... Nem tudom Lehet ez már sok nekem.
954. Nikus
2017. okt. 29. 22:12
De ez soha nem jön el...
953. Nikus (válaszként erre: 953. - Ónanó)
2017. okt. 29. 22:11
Köszönöm a sok jó szót. Csak tényleg sokszor úgy vagyok hogy oké èn túlvagyok ezen aztán egyszercsak nézek egy filmet vagy valaki kiált a játszón Zsombi vagy akármi apró dolog ès kész ott és akkor lefagyok nem érdekrel senki és semmi még az élő gyerekeim elöl is valahogy elzárkózok begubózok és csak jár a fejem gondolkozom mi lenne ha ha ha... És egyszerűen ez egy téboly. Néha tényleg úgy érzem bármit odaadnék bárkit csak azt a kisfiamat sírni halljam, hogy kimondja egyszer ANYA. Én őt akarom.
952. Nikus
2017. okt. 28. 00:17
Mindíg ez lesz maradok egy lelki sérült? Akinek egy része meghalt azzal a kisfiúval akit már 3 éven át áhitott hogy megfoganjon és akkor meg volt ott növekedett és a szülés indíás reggelén egyszer csak elveszett minden!
951. Nikus
2017. okt. 28. 00:13
2 gyönyörű gyermek anyukája vagyok már azóta, hogy elvesztettem Zsombit, de akkor sem kerek az életem elvették elveszet az életem egy része amit senki nem tud visszaadni. Soha nem feledem Zsombit és még most is fáj, kiborít keresem azt ami soha nem lehet az enyém. Lehet sikerült elnyomni a fájdalmam de rendre időről időre feltőr elgondolom milyen lenne ma az a kis már 4 èves kisfiú és majd megszakad a szívem hogy nem ölelhetem soha.
950. nefaria (válaszként erre: 949. - Nikus)
2017. máj. 8. 21:22

Ez a napló mindig a tied.marad 💗 a tiétek Zsombival. Mentsd el.szerintem 💗

nehéz. Mindig az lesz szerintem :( de a mindennapok boldogsaga karpotol, biztosan Zsombi is boldog ettől 💗

949. Nikus
2017. máj. 8. 00:09
Sziasztok! Uh de rég jelentkeztem már. Most hogy egy film nézése közben eszembe jutott a kis Zsombim jol kipityeregtem magam és itt kötöttem ki mint mikor meghalt rá 2 napra. Nem is értem olyan mint ha mikor ide vissza térek ezzel nem hagyom hogy elfelejtsem. Tudom hülyeség. Képzeljétek a kis meggyfa amit a telken akkor fedeztem fel amikoror meghalt és azóta ápolom ápoljuk mert sok meggyet ettam anno terhesen vele szóval egész szép nagy fácska lett annyi virágja volt húsvétkor de látva mindíg el is szomorît hogy még ez a fácska is hogy nô csak az én Zsombim marad mindîg baba. Jaj nehéz...
948. BenKír (válaszként erre: 944. - Nikus)
2016. aug. 8. 23:26
De jó!!!! ☺ Nagyon örülök Nikus hogy ilyen szuper hírekkel jelentkeztél. Legyetek nagyon-nagyon boldogok, jó egészséget az egész családnak. Gyönyörű neve lett a kislányotoknak. 🍼🌞
947. nefaria (válaszként erre: 942. - Nikus)
2016. aug. 5. 21:33

Jaj erre nem valaszoltam sorry.

Albert lett a neve ❤

946. nefaria (válaszként erre: 944. - Nikus)
2016. aug. 5. 21:32
Gratulalok ❤💞💜 nagyon sok boldosagot, sok tejet, kakis pelust es mielobbi ataludt ejszakakat kivanok 💞😊❤😚
945. 3d787b167a (válaszként erre: 944. - Nikus)
2016. aug. 5. 17:16
Sok boldogságot és egészséget a családnak!😊
944. Nikus
2016. aug. 5. 16:13
2016.08.01 én megszületett Szatmári Lotte Níla 3600g 55cm mekk egészséges:) sok fekete haja van. Kicsit még sárga de lelkesen cicizik úgyhogy tegnap hazaengedtek minket :) happy end
943. 388b941089 (válaszként erre: 939. - Nikus)
2016. júl. 26. 22:08

Gratulálok neked a kisfiadhoz ès a pocakban lèvő kislányodhoz, aki hamarosan megszületik :)

A gyászodat nem tudom átèrezni, de nagyon tisztellek azèrt h ilyen erős voltál ès volt bátorságod újabb gyermekáldás elè nèzni.


(Mi a második kislányunk nevèt kèt fájás között fixáltuk le a párommal. :D mondta a szülèsznő, hogy addig beszèljük meg, ameddig tudok beszèlni :D igaza volt, mert az utolso egy órában a fájások kozott aludtam, vagy elájultam, nem is tudom :D szóval van mèg idod :) )


Jó egèszsèget ès sok boldogságot kivanok nektek!😘😚😘

942. Nikus (válaszként erre: 941. - Nefaria)
2016. júl. 26. 13:48
Gratulálok a fiadhoz. Ès mi lett a neve?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook