Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Medicina Egészségpénztár Online egyenlegkérdezésnél a pinkód mi lehet, ha aktiválásnál semmilyen kódot nem kértek? fórum

Medicina Egészségpénztár Online egyenlegkérdezésnél a pinkód mi lehet, ha aktiválásnál semmilyen kódot nem kértek? (tudásbázis kérdés)


6. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Reload)
2013. júl. 18. 21:33
És tényleg! Köszi!! :)
2013. júl. 18. 19:27

Először én is azt hittem nekem nincs PIN kódom, de van :)

A belépési papíron van rajta, amit ők küldtek ki mikor tag lettél.

4. 1ecc381eb1 (válaszként erre: 3. - EsztyMorgan)
2013. júl. 18. 16:39

Szia!

Kattins rá arra a mezőre, hogy elfelejtetted a PIN kódodat, és akkor postai úton küldenek egyet levélben, azzal be fogsz tudni lépni!

Ha felmész az oldalra, bal oldalon a "TAGOK" melletti kis zöld nyílra kattintasz, oda be tudod írni a tag azonosítót, és utána kattints a "kattintson ide ha elfelejtette a PIN kódját"-ra, na utána fogsz levelet kapni postán, amiben benne lesz.

Az sem baj, ha ez lesz az első PIN kódod, nekem így sikerült megoldanom :)

Bocsánat ha szájbarágós voltam, csak magamból indultam ki mert én is küzdöttem ezzel egy sort :)

2013. júl. 18. 16:02

Azt külön kérik.

Bár azzal már nem tudtam kipróbálni, mert 24 órára letiltott online a rendszer :/

2013. júl. 18. 15:59
tagsági szám?
2013. júl. 18. 15:58
Medicina Egészségpénztár Online egyenlegkérdezésnél a pinkód mi lehet, ha aktiválásnál semmilyen kódot nem kértek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook