Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Magas AMH fórum

Lombik - Magas AMH (beszélgetős fórum)


2020. jún. 4. 15:32
Nekem az AMH 9,3. Más mindenem rendben van, pajzsmirigy. Kedden megyek endokrinológushoz. Én a bőrproblémáim miatt kezdtem a kivizsgálást, pattanásos nagyon száraz bőr.
2019. máj. 13. 16:21
Sziasztok!Nekem magas az AMH szintem, konkretan 10.64 viszont minden mas hormonom teljesen rendben van,nem utal semmi PCOra. Az inzulin rezisztencia vizsgalat is teljesen oke. Sehol, senkitol nem olvastam meg hogy barmi hasonlo lelete lett volna. Pajzsmirigy eredmenyek is rendben vannak szoval kicsit tanacstalan vagyok. Meg ket het mire megyek az orvoshoz kiertekelesre es addig gondoltam megkerdezlek titeket hatha valakinek van hasonlo tapasztalata, vagy ismer valakit aki hasonlo cipoben jar.Nagyon koszi elore is a hozzaszolasokat!
6. Bcicus (válaszként erre: 4. - Almafa8)
2013. júl. 21. 02:58
A hormonjaid alapján igen csak pcos vagy, az éhgyomri inzulin nem irányadó. Mindenképpen utána kell ennek járni mielőtt lombikra mész.
2013. júl. 18. 14:12

Magas amh inkább a túlstimulált petefészek mutatója, ami gyógyszer nélkül pcos-re utal, vagy ugye gyógyszeres túlstimulálást.


LH magasabb mint az fsh-d, amit szintén utal pcos-re. Egyébként ciszta nélkül is lehet valaki pco-s, ha a hormoneredményei pl. arra utalnak. Én nem vagyok pco-s, de elég sokat olvastam erről, mert míg nem találtam rá a dokimra, arra is gyanakodtam.

2013. júl. 18. 14:06

Egy éve a Meddőségiben a dokim, annyit mondott PCO C, de mikor rákérdeztem azt mondta nem kell vele foglalkozni. Azóta is többször voltam nőgyógyásznál (többnél) UH-n, de egyik sem látott PCOS-t, egy alkalommal volt ez 22 mm ciszta, de a következő alkalommal már nem látták. Tavaly enyhe IR-t állapítottak meg, több mint egy éve diétázom és utóbbi időben rendszeresen sportolok. A gyógyszert elhagytam fél éve. Legutóbb az éhgyomri inzulinom 2, 3 volt. Egyéb hormon értékeim:

LH: 9, 02 U/L

FSH: 6, 7 U/L

Prolactin: 418 mIU/L

Testosteron: 1, 5 nmol/L

2013. júl. 18. 13:59
Nincs pcos-ed?
2013. júl. 18. 13:39
Elméletileg a magas az jó, mivel még nincs kimerülve a petefészed. Nekem 5 volt és tök jónak mondták. Nem tudom ,hogy ven-e olyan, hogy nagyon magas, ebben az esetben.
2013. júl. 18. 13:23
Lombik miatt megcsináltattam az AMH hormon vizsgálatot és nagyon magas lett: 15,9 ng/ml. Mik a kilátátsok, volt már valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook