Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digitalizálás fórum

Digitalizálás (beszélgetős fórum)


8. jstefan (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2013. júl. 18. 23:03
Már elérhető áron lehet kapni digitalizálót, amivel VHS kazettákról ,bakelitlemezekről vagy bármiről a gépedre mentheted digitalizálva a kívánt videó vagy hanganyagot,utána igényed szerint összefűzheted,átkonvertálhatod,DVD-re írhatod.Sokkal olcsóbb mint amennyiért vállalják az ilyen munkát.
7. hamyka (válaszként erre: 4. - Mamcili)
2013. júl. 18. 13:33
én jobban rájuk gondoltam a leírás alapján nem tünnek rossznak, de nem ismerem őket, így inkább óvatosabb vagyok
6. hamyka (válaszként erre: 4. - Mamcili)
2013. júl. 18. 13:32

mentettél velük valamit?


személyes tapasztalat érdekelne :)

2013. júl. 18. 09:58
Én is arra szavazok, hogy otthon meg lehet csinálni, én is csináltam már vhs kazettákat és a super 8-asokat is. Tényleg kis utánaolvasással megy, szóval hajrá!
2013. júl. 18. 09:54

[link]

[link]


ajánlom őket!

2013. júl. 18. 09:27

otthon is lehet ilyesmit csinálni


milyen régi anyagokat akarsz archiválni? bakelit lemezeket? családi vhs videókat? szuper 8-as videókat?

2. xido (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2013. júl. 18. 03:47
hanganyagot vagy videót digitalizálni már majdnem bakfitty otthon is..nézz szét milyen árak vannak..mennyi anyagod lenne..és a végén lehet,hogy elég lenne venni egy plusz kütyüt a pc-hez és otthon megcsinálni..rengeteg fórumon utána lehet olvasni ezeknek..
2013. júl. 18. 01:51

sziasztok


érdekelne hogy melyik cég a legjobb digitalizálásban


nem tudom hogy cég nevét ki szabad-e írni, olvastam 1-2 cégről hogy tudnak igen jó minőségben régi felvételeket menteni cd-re, és érdekel hogy mennyire igaz ez...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook