Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen fogyasztókapszulák jöttek be neked? fórum

Milyen fogyasztókapszulák jöttek be neked? (tudásbázis kérdés)


12. Mezei Virág (válaszként erre: 11. - 5de92a1196)
2013. júl. 19. 18:16

:))

Szerintem az a kritikus pont, hogy kevesebbet kell enni és a nasiról le kell mondani.

Sok zöldség tartalmazza az ásványi anyagokat, vitaminokat.

Ősztől tavaszig én multivitamint használok amúgy is.

Már bebizonyították, hogy a fogyáshoz egyszerűen kevesebbet kell enni.

Nem mindegy, hogy mit.

11. 5de92a1196 (válaszként erre: 10. - Mezei Virág)
2013. júl. 19. 11:24
Mezei Virág, OTT A PONT!!!! A kapszulák nem oldanak meg semmit, valóban. De plusz itaminokhoz, ásványi anyagokhoz, egyébb összetevőkhöz jutatthatják a szervezetet, ami segít átlendülni a kritikus ponton:)
2013. júl. 17. 15:14

Csodakapszulák nem léteznek.


Kevesebbet kell enni. Főleg kenyeret, édes gyümölcsöt minimálisra csökkenteni.

9. bc257fd221 (válaszként erre: 8. - Tamcs1987)
2013. júl. 17. 13:29

Én kifejezetten szoruláskor használom....


Szerintem semmilyen csodaszer nem létezik.Kevesebb kaja, bicikli,futás,kocogás és még pénzbe sem kerül.

2013. júl. 17. 11:54
Amúgy én szűztea kapszulát szedek! Segíti az anyagcserémet! :)
2013. júl. 17. 11:45

Önmagában csak tablettától nem lehet fogyni.

Ésszel kell táplálkozni, mozgás és egyik-másik tabletta/por csak kiegészítés lehet ehhez.

Nálam a Bio-C.L.A. Duo egész jó volt, de kizárólag diéta és mozgás kiegészítésével.

2013. júl. 17. 11:20

Nekem a futócipő jött be. Ha nem mozogsz és eszel ésszel,nincs az a csodaszer ami lefogyasztana.

Tudom,mert elég sokra pazaroltam pénzt,aztán összeszedtem magam és lefogytam ezek nélkül.

2013. júl. 17. 11:09

Én is próbáltam már amit csak lehet... Az egyik legrosszabb döntés a sunyiban rendelhető csodatabletta volt, 2 fajtát is próbáltam. Nagy ígéretek, szuper sikersztorik... De nem nekünk!

Astone73-nak igaza van! Döntsd el és állj magad mellé! Én is ezt teszem!

A tablettától én is rosszul lettem, anya orvost akart hívni, olyan szapora volt a szívverésem! Ne kockáztass! Nem éri meg! Sokkal izgalmasabb, ha odafigyelsz magadra, és számolgatsz, ha jól csinálod még pénzben sem jössz kis rosszabbul! Ne legyél túl kényelmes, hogy a tablettát válaszd!

2013. júl. 17. 11:00

Adiponix kapszula és por. Ez az egy fogyis cucc ami valóban hatott, legalábbis nekem. A turbó egy szar. Nem a portól fogysz, hanem attól hogy 2 hétig nem eszel, koplalsz. A norbili... na arról inkább egy szót sem... A lényeg: MOZGÁS!!! Ne a TV-előtt tespedj! Rostdús, fehérjedús táplálkozás.

Zsiradékra minimálisan szükség van, hisz sok vitamin zsírban oldódik és ugye nem akarod, hogy kihulljon a hajad a vitaminhiánytól. AZ AGYONHIDROGÉNEZETT MARGARINOKAT, ÉTOLAJAT FELEJTSD EL!!! Nagyon károsak. hidegen sajtolt olívaolajat használj, keveset persze. A lecsóhoz bátran használj mangalicazsírt. Ezerszer egészségesebb mint az étolaj. A szénhidrátokat minimalizáld. kevés kenyér, péksütemény, az is csak napközben! Igyál elég VIZET. És minimum 1-2 GRAMM C-vitamin naponta. Megdobhatod zöldteával, citrusokkal.Este 7 után ne egyél már! Kb. ennyi a nagy TITOK:) Semmi extra, semmi hókuszpókusz. Én igy fogytam egy év alatt 38 kilót és sosem éheztem. A fejben dől el minden!

2013. júl. 17. 10:58
Egy biztos, csak is olyat válassz majd, ami természetes anyagokból van! Én sajnos elég csúnyán megjártam egy gyógyszerrel, részben vagy lehet, hogy teljesen, de ennek a következménye lett az, hogy pánikbeteg lettem...
2013. júl. 17. 10:35

Őszintén szólva semmilyen. 3 éve szedtem folyamatosan a 30napos nevű béta glükán készítményt, akkor sokat fogytam, de mai fejjel már tudom, hogy azért mert nagyon odafigyeltem az étkezésekre.

Idén januárótl ismét szedtem 30napot kb. májusig, de ettem mellé mindenfélét, főleg sok szénhidrátot és semmi eredménye nem volt, de tényleg semmi.

Aztán egy időben végső kétségbeesésemben rendeltem a netről gyógyszert, három napig tudtam szedni, akkor ugyanis kiütköztek a mellékhatásai: álmatlanság,felfokozott szívdobbogás, szorongás. Nagyon megijedtem és abbahagytam. Viszont lement 3 kiló egy hét alatt, de szó szerint fájt a szívem.

2013. júl. 17. 10:28
Milyen Fogyasztó kapszulák jöttek be neked? A kérdésre válaszolj Koszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook