Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol van a tűz az emberekből? fórum

Hol van a tűz az emberekből? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. júl. 17. 16:40

Nehezseg volt-van-lesz;

50 evvel ezelott sokkal nehezebb volt az elet, megsem volt ennyi sirankozas, panaszkodas. A emberek tudtak a kotelesseguket;

viz, gaz, villany, mosogep, hutoszekreny, auto, telefon, internet, mikro, villanyvasalo, tv, radio, furdoszoba, angol-wc, tanulasi lehetoseg, utazas, stb...

2013. júl. 17. 16:32
Szerintem is a sok nehézség nagyon lenyomja az emberek jó részét.Aki meg már a padlón van,az vagy úgy is marad,vagy begyújtja a tartalék akkumulátort,és elkezd megint lángolni,de sokszor úgy,hogy látni lehet:már csak a mának él,mert nem hisz másban.
29. a0c1361e44 (válaszként erre: 28. - 6dc05f5e13)
2013. júl. 17. 06:20
Szerintem is elkeserítő, hogy így élnek az emberek, ha meg valaki jól érzi magát azt utálják érte és az orra alá dörgölik, hogy persze mert te tökéletes vagy és a családod is. Ez mindig egy sokat mondó megjegyzés, hiszen ebből kiderül, hogy megint találkoztunk valakivel, aki nem érzi jól magát a kapcsolatában. Szerintem az ilyen kapcsolatok már az elején sem voltak jók, csak próbálták elhitetni magukkal az elején, hogy jaj de szerelmes vagyok, jaj rózsaszínködön át látom az életem, én vagyok a szexistennő, stb., de persze ezt nem tudják sokáig elhitetni magukkal, így hamar rájönnek, hogy nem érzik jól magukat, de már nem "merik" senki bevallani. Én ezért szoktam azt mondani, hogy nincs rózsaszín köd, nincs vak szerelem, csak amúgy sem gondolkodni tudó ember...
2013. júl. 16. 21:25

Mennyi fórum indult már erről...

Ennyi aszexuális embert:S

Két lehetőség van.Soha nem volt nagy libidóval megáldott az illető vagy mással éli ki az igényeit.

Amúgy meg a házasságokra nézve elkeserítő,hogy ezt lehet olvasni már minden második fórumban.

2013. júl. 16. 20:20
Az is tuz, hogy bevasarolok, megcsinalom a vacsorat, a reggelit, elkeszitem a furdovizet, vagy eppen a torolkozojet, megteritek, egyutt megvacsorazunk, iszunk egy pohar bort vagy pezsgot. stb. Nem az agymoso tv-t kell nezni, hanem egy illatos mecsest gyujtani; kiulni az erkelyre este, nezi a csillagokat, hallgatni a tucsokciripelest;
2013. júl. 16. 20:09

A mi párkapcsolatunkban nagyon nagy szerepe van a simogatásnak,a szép szavaknak,és az ölelésnek.Mindig öleléssel és csókkal válunk el,és így is üdvözöljük egymást. <3

A másik dolog pedig,hogy sosem hagyjuk,h.a másik rosszul érezze magát.

25. 8aaceadaa5 (válaszként erre: 10. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 16. 19:56
Így van!kell szakítani időt rá!Este,amikor végre kettesben lehetnek,igenis kell ápolni a másik lelkét!
24. 8aaceadaa5 (válaszként erre: 6. - Álmodj királylány)
2013. júl. 16. 19:53
Ezt én is így gondolom,nagyon szépen megfogalmaztad. :)
23. 8aaceadaa5 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2013. júl. 16. 19:51
Körülötted mindenki kimutatja az érzelmeit a párja felé?Látod azt a pluszt a szemükben amikor egymásra néznek?Én nagyon kevés párnál látom.
22. 8aaceadaa5 (válaszként erre: 19. - Carpediem*)
2013. júl. 16. 19:48
A környezetemben élő párokról beszélek,azt azért csak lehet látni,hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz...Hogyan néznek egymásra,megérintik-e egymást,és miként. Sokat le lehet szűrni a testbeszédből.
2013. júl. 16. 19:37
Hogy hol van? Nem tudják, nem akarják kimutatni, mert taktikáznak, mert azt hiszik a másik gondolatolvasó, nincs tisztelet, nincs bizalom, nem beszélgetnek, nem osztják meg a gondolataikat az érzéseiket, befelé figyelnek, magukban játszák az életüket!
20. tama1
2013. júl. 16. 19:27
Én is szeretem,imádom a férjem,de be kell valljam hogy nem mindig ég az a tűz ugyanazzal az intezítással,sőt,valamikor nagyon gyengén pislákol-ettől még persze szeretjük egymást,de van mikor turbó fokozatra kapcsol az egész,na igen az már valami.
2013. júl. 16. 19:27

masztimanci médium, váááóóó,

te látod, hogy ki tűzes és ki nem az emberek között,

remek pénzkereseti lehetőség .

18. tama1 (válaszként erre: 15. - Mosolyka1111)
2013. júl. 16. 19:25
Igen valami ilyesmi,jó megfogalmázás!
17. Aquatica (válaszként erre: 14. - Tama1)
2013. júl. 16. 19:24

most a magam nevében mondom. nálam itt van. már 6 éve :D. ezért csak saját tapasztalatból írtam.h ha fáradt is vagyok akkor is jól esik, mert a világ zaját olyankor kinn hagyom a gondokkal együtt. haza soha se hozok belőle.

itthon relax van és nyugalom. :D.EZT MEGFOGADTAM az otthon szent és csak úgy teljes ha teljes odaadással vagyok a párom iránt. mi így támogatjuk egymást. :P

16. Kangaroo Island (válaszként erre: 13. - Aquatica)
2013. júl. 16. 19:23
abban én is egyetértek, hogy hülyeség az, hogy a banktól nincs tűz :D
15. mosolyka1111 (válaszként erre: 14. - Tama1)
2013. júl. 16. 19:22

Szerintem úgy időnként jön: Van, amikor nagyon, van, amikor a béka segge alatt (nálam legalábbis).

Szeretem, imádom, tenyerén hordoz, a szex is jó, de engem pl. a napi munkámmal járó stressz nulláz le teljesen.

14. tama1 (válaszként erre: 13. - Aquatica)
2013. júl. 16. 19:18
Ez így teljesen igaz és egyet is értek vele,de a tűz minden esetben ott van?
2013. júl. 16. 19:16
pedig nincs is jobb egy fárasztó nap után odabújni a szerelmünkhöz és megölelni, szerintem ettől megnyugtatóbb nincs. aki meg nem értékeli azt hogy van egy jó párja/ társa aki az életben támasza , (persze ha az ember ápolja vigyáz rá)- akkor az olyan meg sem érdemli h boldog legyen. Hiszen a boldogság nem pénz függő. gondok pedig mindig lesznek....meg kell oldani .:P.
12. tama1
2013. júl. 16. 19:16
Minden emberben ott van a tűz,csak a kérdés ott van hogy ki tudja mindenzt kiváltani belőle.Lehet rosszul választunk.....
11. Kangaroo Island (válaszként erre: 10. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 16. 19:15
hát sokszor lehetőségem sincs rá az meg nem tűz, hogy az alvó férjemnek puszit adok a homlokára :-D
10. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2013. júl. 16. 19:05
Egy kedves szohoz, simogatashoz, osszebujashoz, oleleshez, puszihoz nincs energia? Akkor megette a fene az egeszet!
2013. júl. 16. 19:05
csak azoknál múlik el a szenvedély akik hagyják hogy elmúljon.
2013. júl. 16. 19:00
Ott, ahol a humorérzék, a megértés, az alázat stb...elköltözött a világ végére
7. Pearl 1985 (válaszként erre: 1. - 8aaceadaa5)
2013. júl. 16. 18:56
Egy kapcsolatért tenni kell mindennap. Legyen az 1 ölelés, egy apró meglepetés vagy 1 kedves szó. De nagy általánosságban Soma mamagésa szavaival élve "ha van pénz akkor azért hidegülnek ha nincs akkor meg azért"
6. Álmodj királylány (válaszként erre: 1. - 8aaceadaa5)
2013. júl. 16. 18:56
Nem az a baj, hogy elmúlik, hiszen amikor tüzet gyújtasz, az is kialszik előbb utóbb, ha nem vigyázol rá. Hanem az a baj, hogy nem vigyáznak az emberek erre a tűzre. A parázsból is még lehet lobogó tüzet csinálni, ha meg van piszkálva kicsit, és dobsz rá valami éghetőt. Ez van. Arra a tűzre bizony vigyázni kell, nem marad égve, csak mert egyszer meggyújtottuk. Sajnos sok ember ezt elfelejti. Ez a probléma. Az, hogy mindent természetesnek vesznek. Pedig nem minden az, van amiért tenni kell. Nem csak az első néhány randin, hanem egy, két, három, öt, tíz év múlva is és tovább.
5. megi04 (válaszként erre: 1. - 8aaceadaa5)
2013. júl. 16. 18:56

Sokaknak "vizet öntött rá" az élet...Pl. a bank..:(

Sajnos sokan vannak...:(

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 8aaceadaa5)
2013. júl. 16. 18:54

Honnan tudod, miből gondolod?

Nekem más a tapasztalatom.

2013. júl. 16. 18:54

Én meg még olyat nem láttam ahol van szikra.....

mindenki fásult,fáradt......

2013. júl. 16. 18:52
mert a mindennapi gondoktól nincs energiája az embernek tüzesnek lenni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook