Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS vagyok, de babát szeretnék fórum

PCOS vagyok, de babát szeretnék (beszélgetős fórum)


2014. máj. 17. 20:41
sziasztok!nekem pénteken azt mondta a doki hogy pcom van.másfél éve nem jön össze a baba.megakar műteni.utánna mennyi lehet az esélyem szerintetek?
11. ad1831d450 (válaszként erre: 10. - Sztike80)
2013. aug. 30. 19:50
De ha csak az elzárodott oldalon van peteérés azt inszemmel nem lehet orvosolni, vagy rosszul gondolom?
2013. aug. 13. 14:04

Sziasztok!!


Van remény! Nekem is ezt állapították meg, és első inszeminációval sikerült a terhesség, ma már 3 évesek az ikreim:)

2013. aug. 13. 12:24
olvassátok el a cikkem megéri türelmesnek lenni...
2013. júl. 25. 13:30
Sziasztok, PCOS vagyok és én is babát szeretnék, plussz még IR is, ja és jobb oldali petevezető elzárodóás. Diétázom, mozgok, szedem a merckformint, kapom a clostit 3x1-es (mert a kisebb adagtól semmi peteérés) a legnagyobb gond, hogy egy éve amióta probálkozunk csakis a jobb oldalon érik, érnek petesejtek :( :( :( Az orvos szerint probálkozzunk csak tovább, egyszer biztos érik a másik oldalon is! Nem igazán tudom van-e még remény...
7. beba
2013. júl. 23. 16:42
kaptam clostyt elsőnek 2x1 amitől volt pém de ciszta is..majd 1x1 ami nem csinált semmit...barátcserjét szedek..de 38.napon még semmi..pedig havonta van igaz nem rendes mensi csak pecsét..de legalább van valamim...így most félek hogy összekavart a barátcserje...
6. beba (válaszként erre: 1. - Andi2008)
2013. júl. 23. 16:40

Szia Andi!

szintén pcos vagyok 25 éves vagyok,és 8 éve tudom hogy pcom van!most várom a terheléses inzulint + az újabb hormonokat!mert kb fél évvel ezelőtt nézték utoljára!1,5éve próbálkozunk...én is kétségbe vagyok esve..és félek...

most találtam egy nagyon jó endokrinológust..

2013. júl. 23. 10:25
PCOS vagyok,és mégis itt van az egészséges 9 hónapos babám.
2013. júl. 16. 13:42

Olvassátok el a naplóm első 3 és utolsó 3 bejegyzését!!!

Remélem erőt ad!

3. andi2008 (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2013. júl. 16. 11:03
Szia!Már féltem hogy senkit nem érdekel a téma!Igen van remény,nem szabad feleadni..........tudom én ezeket jól,csak nagyon nehéz!!!!! :(
2013. júl. 16. 08:46
Én is ezzel küzdők, de nekem még IR gondom is van. December óta próbálkozunk.. Most jött meg az újabb eredményem miszerint egyáltalán nincs tüszőrepedésem, most elméletben kapok clostilbegylt, remélem az segít. Ne add fel, van remény.
2013. júl. 16. 00:38
Van már egy 5 éves kislányom,kistestvért szerenénk,lassan egy éve!Sztk-ra jártam persze hogy azt mondták minden rendben!Hónapról-hónapra vártam a csodát,de persze sírással védződött!Férjem azt mondta:minden rendben csak nagyon rágörcsölök!Kb 2 hónapja elmentem magándokihoz és közölte hogy pcos vagyok!Döbbenet,majd sírás és persze:Én megmondtam hogy valami baj van!Éreztem!!!Hisz a kislányom szinte azonnal "sikerült"!Az orvos tanácsa az volt hogy vegyek lh tesztet,nézzem a peteérésem!De megmondom őszintén,semmire nem megyek vele!Most tartok a TELJES KÉTSÉGBEESÉSNÉL!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook