Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fertőzés borotvától fórum

Fertőzés borotvától (beszélgetős fórum)


1 2
31. moonlight13 (válaszként erre: 30. - Szunimanó)
2013. júl. 25. 21:45
Csak addig ne egyél édességet, amíg a bajod fennáll.
30. Szunimanó (válaszként erre: 29. - Moonlight13)
2013. júl. 25. 21:31
De már így nagyon kevés csokit eszek. Pár hónapja már csak akkor kívánom, mikor megjön. Sütit még ritkábban. Még ezt is vonjam meg magamtól? Hiszen szexuális életem sincs... akkor mi örömöm marad? :D
29. moonlight13 (válaszként erre: 28. - Szunimanó)
2013. júl. 25. 21:11
Az édesség megvonással nem mondott hülyeséget. Az édesség elősegíti a gomba szaporodását.
28. Szunimanó (válaszként erre: 27. - Ercsa662)
2013. júl. 25. 17:50
Talán ebben lehet valami, mert mióta szakítottam nem eszek túl sokat. :P Az állandó dokim azt is mondta, hogy a fogamzásgátló is ad egyfajta védettséget. A legjobb az, hogy akinél most voltam azt mondta álljak le teljesen az édességgel :D
2013. júl. 25. 17:31
Nekem is volt benne részem ebben a betegségben de ez azért van mert legyengült az imunrendszered egyél sok grapefruitot és hamar jobban leszel
26. Szunimanó (válaszként erre: 25. - Moonlight13)
2013. júl. 25. 17:28

Hát ez kész! :D Mára sikerült időpontot kapni a dokihoz, de még csak meg sem vizsgált. Elmondtam neki, hogy mi volt a múlt héten, hogy vettem receptmentes kúpot, meg hogy most mi van, és csak egyszerűen felírt egy 6 napos canestent :D :D

Mondjuk ez nem az én dokim volt, mert ő nyaral, dehát remélem ez most már tényleg hatni fog. Még így is, hogy "belém" se kukkantott. :)

25. moonlight13 (válaszként erre: 24. - Szunimanó)
2013. júl. 23. 21:44
én már többször kértem a dokit, hogy valami 3 naposat írjon fel, de mindig azt mondta, hogy az kevés ilyenkor!
24. Szunimanó (válaszként erre: 22. - Moonlight13)
2013. júl. 23. 21:35
csak a gyors megoldás reményében gondoltam erre, de belátom hiba volt. soha többé nem teszek ilyet. amúgy a pevaryl nevű kúpot kaptam a gyógyszerésztől. hülye ember saját kárán tanul :D
23. moonlight13 (válaszként erre: 21. - Szunimanó)
2013. júl. 22. 11:04
nekem annó azt mondta a doki, h a 3 napos kezelés semmit nem ér, csak a 10 napos kúra.
22. moonlight13 (válaszként erre: 21. - Szunimanó)
2013. júl. 22. 11:01
nem is értem, miért doki nélkül akartad kezelni magad? mit használtál?
2013. júl. 22. 09:00

Nos, a "házi kezelés" sajnos nem vált be. :( A héten megyek dokihoz. Ennek fényében azt kell mondjam, hogy szerencsére nem jött össze a randi (legalábbis a hétvégén), így megkíméltem magam egy kellemetlen magyarázkodástól.

Annyit azért mindenképpen tanultam az esetből, hogy doki nélkül soha többé nem kezelem magam. Bár nagyon remélem, hogy ezentúl nem is lesz erre szükség.

20. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Aga1)
2013. júl. 16. 12:42
Annyi köze lehet a borotválkozáshoz, hogy könnyebben jutnak be a bacik.
19. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Szunimanó)
2013. júl. 16. 12:41
Én soha nem próbálkoztam házi kezeléssel, mindig az orvos írt fel valamit. Én is kétszer jártam Így, mindkét alkalommal kúpot írt fel a doki. Akkor olvastam el az apróbetűt, és aloe verás volt a penge. Azóta a legegyszerűbbet veszem.
2013. júl. 16. 09:55
Aki azt mondja semmi gond, hát látnoki képességekkel rendelkezik, még szakember sem tudhatja leírás alapján. Én biztos egy kenetvizsgálatot csináltatnék. Nem az én problémám, felőlem végül is akinek panasza van tegye amit jónak lát, de az én nézetem, jobb félni, mint megijedni. Nem igazán lenne jó, ha egy ígéretesnek induló kapcsolatot elront valaki egy lehetséges fertőzéssel.
17. Szunimanó (válaszként erre: 16. - Moonlight13)
2013. júl. 16. 09:51

És mivel kezelted, amikor ilyened volt?

Amúgy mondom, nem ez volt az első eset, hogy "Telly Savalasra" csináltam meg a fazont, ezért is furcsállom, hogy most két alkalomból kétszer ezt a problémát okozta.

16. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Szunimanó)
2013. júl. 16. 07:58

Ugyanígy járam, ahogy Te! Utólag rájöttem, hogy az aloe verás borotvát nem bírom, a legegyszerűbb borotva után semmi bajom.

A másik variáció: lehet, hogy a borotválás után a kórokozók könnyebben bejutnak a szervezetedbe. Ezt Neked kell kitapasztalnod!

15. Krisz42 (válaszként erre: 9. - Szunimanó)
2013. júl. 16. 00:36
Szerintem nem fertőzés,igen,a szőrnövekedés miatt van,mert irritâlja.Nem fogsz átadni semmit,ilyen nekem is volt,de a fèrjem észre se vette,pedig mi minden nap szerelmeskedünk.Lehet,h elszoktál a borotválkozástól.
2013. júl. 16. 00:32
Menjel nogyogyaszhoz,barmi elhanyagolt fertozes a kesobbiekben nagy gondot okozhat.Es ugye nem akarsz semmi vacakot atadni az uj sracodnak a hetvegen???Nem lenne boldog...
13. Szunimanó (válaszként erre: 11. - 1153358faf)
2013. júl. 16. 00:31

Hálásan köszönöm a segítséget!! Remek lenne, ha 3 nap alatt tényleg rendbe jönnék :)

Természetesen, ha nem múlna el, akkor mindenképp elmegyek dokihoz, de jó lenne, ha ez beválna, és nem kellene az időpontra várni. Ha mégsem, akkor legfeljebb ezen a hétvégén sem lesz szex. :)

2013. júl. 16. 00:20

Jah, még csak annyit: ha a kúptól esetleg mégsem múlna el, akkor mindenképpen menj el nőgyógyászhoz egy kivizsgálásra!

De reméljük, nem így lesz!:o)

11. 1153358faf (válaszként erre: 9. - Szunimanó)
2013. júl. 16. 00:16

Gombás fertőzésnél nem a hüvelyen belül viszket, hanem a hüvelynyílás körül, ahová kifolyik ez a kóros váladék. A hüvely belül egyáltalán nem viszket. És valószínűleg nem a borotválkozás után jelentkezett, csak akkor figyeltél fel rá. Szerintem holnap menj el a gyógyszertárba, és kérj kúpot hüvelygomba ellen. Először a Canestent fogják ajánlani, de vannak másfélék is, én inkább azokat próbálnám ki a helyedben. Ezek a készítmények vény nélkül kaphatók, és három egymást követő nap este lefekvés után kell tamponhoz hasonlóan feldugni egy kúpot a hüvelybe. El szokott tőlük múlni a folyás és a viszketés is!

Gyors gyógyulást kívánok!:o)

10. ina87
2013. júl. 16. 00:14
Ha fertözésed van,akkor kerülni kell a szex-et
9. Szunimanó (válaszként erre: 4. - 1153358faf)
2013. júl. 16. 00:03

Amiatt gondolom, hogy a borotválkozástól van, mert a múlt hónapban is azután jelentkezett. A szőrtüszők csak enyhén pirosak, a szokásos. A viszketés talán csak a szőrnövekedéstől van, mert nem a vaginán belül viszket. De ez a fehér váladék idegesít. 2 hónapja szakítottam a párommal, azóta nem voltam együtt mással, szóval pasitól nem lehet. Most viszont itt ez a srác, és nem azzal kezdeném, hogy ilyet "adok" neki. :)

Köszönöm szépen, holnap megkérdezem a gyógyszerészt, hátha ő tudja. (Csak gondoltam hátha másnak is volt hasonló "élménye".)

2013. júl. 15. 23:59
Eggyszerüb ha orvoshoz fordulnál,mert nem a borotválkozás okozta a tünetet,vagy kupot kup és orvoság de ezt ugytudom a doki irja ki...
7. Aga1
2013. júl. 15. 23:55
A borotvalkozasnak és a nemi betegségnek semmi köze egymáshoz. Így aztán nem értem pontosan, hogy mi is pontosan a probléma?
2013. júl. 15. 23:53
Hüvelyi folyást és viszketést egyébként gombás ferőzés okoz, sok nő szenved tőle sajnos, és van aki különösen hajlamos rá, gyakran előjön nála, és sajnos a menstruáció sem vátoztat az állapotán, csak a kúp..:o)
2013. júl. 15. 23:51
Talán akkor hanyagolni kellene a borotválkozást...
4. 1153358faf (válaszként erre: 1. - Szunimanó)
2013. júl. 15. 23:50

Ezt most nem értem! Hüvelyi folyásod van? Vagy mire szeretnél Canesten kombit használni? Ha borotválkozás után a szőrtüszők gyulladnak és gennyesednek be, akkor azt ajánlanám, hogy after shave-el fertőtleníts közvetlenül borotválkozás után. Ha viszont hüvelyi folyásod és viszketésed van, annak semmi köze a borotválkozáshoz. Akkor valóban a Canesten kombi a megoldás, már ha segít, mert nekem pl. semmit sem ért, én valami mást használtam (szintén gyógyszertárban vény nélkül kapható, de a nevére már nem emlékszem).

Remélem tudtam segíteni!:o)

3. Szunimanó (válaszként erre: 2. - Ina87)
2013. júl. 15. 23:43
Köszi a választ, de sajnos nem a bőrpírrel van a gond, hanem a nemi bajjal. :(
2013. júl. 15. 23:36
Ilyen dolog nem történt velem,de rem h ezis segitségedre lesz,masszirozzd át a bőrt benedvesitett luffaszivacsal igy a betókozodott szörszálak könnyebben kitudnak bújni,de ne nyomkod,próbáld ki a körömvirágot az nyugtato hatásu,remélem ezis segitség
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook