Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha valakinek az alsó lábszárában mélyvénás trombózist diagnosztizálnak, akkor az normális, hogy vastagbél-és gyomortükrözést csinálnak? fórum

Ha valakinek az alsó lábszárában mélyvénás trombózist diagnosztizálnak, akkor az normális, hogy vastagbél-és gyomortükrözést csinálnak? (tudásbázis kérdés)


15. Guruljka (válaszként erre: 13. - Kat1)
2013. júl. 15. 23:13

Ritka kedves élmény az ilyen, köszönöm!

Mármint az az érzés, hogy ma sem hiába ültem a géphez, hozzá tudtam járulni, hogy valaki megnyugodjon, örüljön...:-D Értitek ugye?

2013. júl. 15. 22:55
Én is átestem tavaly egy vastagbél tükrözésen,előtte mindent elolvastam a daganat tünetekről,azért vagyok képben.
13. Kat1
2013. júl. 15. 22:51
Imádom a Hoxát, már megint! Itt őrlődtem a gépnél, keresgéltem már jó ideje, és nem kaptam választ a kérdésemre! Erre itt megkérdezlek titeket, és perceken belül totál megnyugtattatok! Ezer köszönet! Szuperek vagytok!!!!
12. Kat1 (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2013. júl. 15. 22:50
Ahh! Anyám! Még jó, hogy ilyen vizsgálatokat csinálnak!!! Tök jó hely a Bajcsy!!! :)
11. Kat1 (válaszként erre: 8. - Kszb)
2013. júl. 15. 22:49
Igen, igazad van, alaposak ezek szerint! Csak elég sok oldalt elolvastam a trombózissal kapcsolatban, de sehol nem sorolták föl, hogy milyen vizsgálatokat végeznek a betegen. Csak ultrahang, vérvétel, érfestés meg ilyenek voltak említve!
10. Guruljka (válaszként erre: 1. - Kat1)
2013. júl. 15. 22:48
Érelzáródás lehet a belekben is, és az nagy bajt, bélelhalást is okozhat.
9. Kat1 (válaszként erre: 6. - Kszb)
2013. júl. 15. 22:47
Ha neked is ez jutott eszedbe, akkor biztos van benne valami! Remélem akkor hiába nézelődnek, nem találnak semmit...! Még sosem volt dolgunk ilyen nyavajával, tök kiakadtunk, mikor sorolta a Mami, hogy milyen vizsgálatok várnak rá. A dokinőt meg sose lehet ott érni...!
8. kszb (válaszként erre: 7. - Kat1)
2013. júl. 15. 22:47

nme passzióból "kínozzák", ne aggódj! Daganat okoz trombózist, és nyilván emiatt csinálják a vizsgálatokat!

De eleve hogy lehet ilyet mondani, h kínozzák??? Csak mert alaposan kivizsgálják????

Ha nem tennék, az lenne a baj....

7. Kat1 (válaszként erre: 4. - Alicewonderland)
2013. júl. 15. 22:45
Áhá! Akkor te már hallottál ilyenről? Mert kicsit megnyugodnánk, ha nem passzióból kínoznák szegény!
6. kszb (válaszként erre: 5. - Kat1)
2013. júl. 15. 22:44
nme lehet, h daganatot keresnek????
5. Kat1
2013. júl. 15. 22:43
Hát szerintem sem! 78 éves a Mamink, pénteken vittük be kórházba. Ma már elvitték nőgyógyászati vizsgálatra, a héten akarnak még vastagbél-és gyomortükrözést csinálni rajta. Fáj a gerince, mert össze vannak csúszva a csigolyái, meszes meg ilyenek, de ezeket a vizsgálatokat totál nem értjük! Jó, ő azt mondja, hogy úgy is régen járt kórházban, ha már ott van vizsgálgassák nyugodtan, de akkor is...! Nem értjük! Csak a számlázás miatt a TB felé??? Azért csinálhatják???
2013. júl. 15. 22:40
Normális,mert daganat tünet is lehet a trombózis,ki kell zárni ezekkel a vizsgálatokkal.
3. bnedora (válaszként erre: 1. - Kat1)
2013. júl. 15. 22:39
A fiamnak is az volt, mégsem csináltak neki tükrözést. Szerintem nem függ össze.
2. kisj
2013. júl. 15. 22:34

nem

hogy függ ez össze?


biztosan van ott más panasz is

1. Kat1
2013. júl. 15. 22:33
Ha valakinek az alsó lábszárában mélyvénás trombózist diagnosztizálnak, akkor az normális, hogy vastagbél-és gyomortükrözést csinálnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook