Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reflux esetén lehet enni nyers, savanyú káposztát? fórum

Reflux esetén lehet enni nyers, savanyú káposztát? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 16. 06:38
Igen. Nekem is van, de azért néha szoktam enni egy keveset, mert nagyon szeretem. Még nem tapasztaltam, hogy sokkal több savat termelt volna. De ez még nem jelenti azt, hogy a párodnak nem okoz problémát. Azért próbáld ki, mert ha tudja enni, kár lenne kihagyni az étrendből.
3. Depike (válaszként erre: 2. - Mafalda)
2013. júl. 15. 11:21
Köszi, páromnak gondoltam, hogy esetleg ezt tud enni, párolt hús mellé, már nagyon szenved a gyomrától, és amíg eljut a dokihoz valahogy segíteni szeretnék neki legalább az étkezésben.
2013. júl. 15. 11:18
Lehet ez egyén függő.Én pl.jó ha kerülöm a káposztát,mert annyira felfúj.Ezért nem tudom,savat csinál-e?Próbáld ki.Ha nem naponta eszel kilószám,akkor lehet semmi bajt nem csinál.
2013. júl. 15. 11:16

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy valaki tudja-e, reflux esetén lehet enni nyers, savanyú káposztát? Valahol azt olvastam, hogy az lúgosító hatású, így lehet enni túlzott gyomorsav esetén is. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook