Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amikor egyetlen diéta követése nem elég!!! fórum

Amikor egyetlen diéta követése nem elég!!! (beszélgetős fórum)


21. Gaby133 (válaszként erre: 20. - Ivett 1)
2008. ápr. 9. 17:20
Egy éhségcsökkentő gyógyszer. Amit az orvos ír fel. Sajnos csak recepre lehet kapni. Van belőle 10 mg-os, és 15-ös. Nekem a 15-ös van. Bővebb infót, és hatások-mellékhatásokat a Reductil fórumon olvashatsz. Nagyon sokan mondanak róla véleményt:) Ára a 28 szemes 15 mg-os 11045 ft.
20. Ivett 1 (válaszként erre: 19. - Gaby133)
2008. ápr. 9. 13:55

Szia!

Mi az a Reductil?

Írnál erről?

2008. ápr. 8. 11:14
Sziasztok. Én is sokmindent próbáltam. Pl a 7 napos diétát, amit rögtön meg kell ismételni, hát egy deka nem ment le egy hét alatt, és majdnem összeestem, és még depis is lettem:(. Nekem kb 2-3 évvel ezelöttig nem volt gondom a sullyommal, 60-62 kg között mozogtam. De akkor jött, a munkahelyváltás, és az ülőmunka:( + elkezdtem szedni fogamzásgátlót, amitől 2 hónap alatt +6 kg. És 75.2 kg-nál már nagyon elkeseredtem. Nekem az a legnagyobb bajom, hogy nem mozgok és nagyon sokat megeszek. De akkor jött az ötlet, hogy Reductil-t 15 mg-ost feliratok, és az éhség központomat ezáltal becsapom. Márc 28-án kezdtem el szedni, és ma 72.1 kg vagyok. Ja és egy hét után abbahagytam a gyógyszert, arra kellett, hogy összeszűküljön a pocóm. Ez idáig sikerült. Azért mindíg itt van nálam, ha már nagyon nem bírnék magammal beveszek egyet. Cukros üdítő, kenyér, száműzve. Max egy héten egy szelet kenyérke a lelkivilágomnak. És este 5 után semmi. Amúgy eszek mindent, csak negyede adagokat. Már csak a mozgásra kéne rávenni magamat. Mindenkinek sikeres fogyást kívánok.
18. 22f56b42c8 (válaszként erre: 17. - Szanád)
2008. márc. 28. 13:55
aaaz meg a másik.... a gyümölcsnap... aszittem ott helybe éhenpusztulok.... borzaszto volt.. még jo hogy van más megoldás is mint a 90 napos:D ez volt az egyik amikor nagyon sokat hiztam vissza.. a másik meg az 500 kalóriás diéta...:Smindegyik szar! na:) nekem az jött be amit én kialakitottam magamnak és tök jó:))))) na persze még nem fogytam le de azért már haladok:D
17. szanád (válaszként erre: 15. - 22f56b42c8)
2008. márc. 28. 13:52

EGYÉBKÉNT EZT SOKAN MONDTÁK NEKEM AKIK csinálták a 90 napost ,, volt aki sokkal t öbbet hízot vissza mint amit leadott.

Én is próbáltam de a gyüminap nem nekem való )))

2008. márc. 28. 13:50
mert én amugy 11 éves korom óta vagyok kövér mikor mennyi tulsulyal... és 15 éves korom óta probálgatom ezeket a diétákat... de érdekes mód... amikor a legnagyob volt a sulyom akkor csinálok egy olyan diétát ami működik:D
2008. márc. 28. 13:49
huu én régen a sok sok diéta közül probáltam a 90 napost is.... én attol 5 kilót fogytam... és vagy 20 at híztam...vissza.. nagyon gáz volt... pedig 2 hónapig probáltam hátha .... de nem birja a szervezetem a szénhidrátot...:( szoval ez a diéta kicsukva...
14. norci78 (válaszként erre: 13. - 22f56b42c8)
2008. márc. 28. 09:37

hát én valahogy ugy gondoltam hogy :napi 5 étkezés, reg.:gyümi 10órai:1 joghurt, Ebéd:tetszőleges (de ügyelek a szétválasztásra, pl fehérje és szénhidrát...) uzsi: gyümi, vacsorát meg próbálom elhagyni, vagy ha nagyon nem birok magammal akkor az ebédnek a felét! (próbálok a kcal-ra figyelni)

Mozogni meg heti 2x terembe járok+hétfőtől elmegyek masszázsra.

Remélem beindul a fogyás! :)

13. 22f56b42c8 (válaszként erre: 12. - Norci78)
2008. márc. 27. 16:15

szia:)

én elöször Atkinseztem aztán Norbival kombinálom már a +fehérjebevitelt:)

nekem ez jön be hetin 4 *1 ora kondival:)

és akkor még nincs ötleted milyen módszerekkel fogyiz?

szerintem egyébknét a szénhidrátszegénység mindennek az alapja ha fogyni akarok... ezért választottam az elején Atkinst mert az szigorubb... utána lett norbi, és utána jött még a plusz fehérje

2008. márc. 27. 08:45

sziaszok

Nekem sem jön be egyik diéta sem, igy próbálok a sokból egyet összekovácsolni! Egy személyreszabottat! :)

Kinek milyen módszer volt hatásos?

2008. márc. 26. 15:06
végülis 35,9 kiló van még hátra... fél év alatt sztem meg lehet cisnálni... remélem nem lassulok be nagyon...:)
10. 22f56b42c8 (válaszként erre: 9. - Szanád)
2008. márc. 26. 15:04

én norbit kombinálom valamelyest a * diétával...:) de ha lefogytam el fogom kküldeni az oldalára a sikertörténetemet... akkor is norbizok végülis... egy kis pluszfehérje bevitellel.. ez szerintem nem olyan nagy baj.. gondolom..:D ez az a fajta közlési mód hogy ha nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek:D

még a sulibol sem tartom a kapcsit senkivel csak 1 lánnyal... szoval ott leszek norbi oldalán kb még fél év... remélem nem lesz többb amit még le kell fogynom:) bár most jön majd a neheze...

9. szanád (válaszként erre: 1. - 22f56b42c8)
2008. márc. 26. 12:33

Szia gratulálok neked

nézem a kilóidat és egy hónap alatt 10 kiló ...nem semmi )))

én is azt fontolgatom ,hogy többféle diétából kéne összerakni az enyémet

egyszer kitöltöttem valahol aneten egy diéta tesztet és nekem az jött ki hogy a legmegfelelőbb számomra a sok fehérje fogyasztása....ez ugye a South beach diéta alapja is , és a Norbié is ...na ebből kéne tovább lépnem ....

8. 22f56b42c8 (válaszként erre: 7. - Dundy)
2008. márc. 26. 12:14

szia:)

az milyen??? irnál rola egy kicsit bövebben?:)

2008. márc. 26. 04:54
Én is több dolgot próbálok egyszerre. Most kezdtem a túró-lenmagolaj kúrát.
6. 22f56b42c8 (válaszként erre: 5. - Leveli_beka)
2008. márc. 26. 00:39

Mse 79:) 2007. május 1. (10 hónapja diétázom)


béka:) , itthon van egy kis kondiszoba:) leg magic, stepper, meg sulyzók ezeket használom felváltva:)

5. leveli_beka (válaszként erre: 3. - 22f56b42c8)
2008. márc. 25. 20:48

de orulok, hogy irtal :)

Nos, en napi 5x-i kajalast tartom, eddig irtam a kaloriakat, most mar nem, mert egeszen jol begyakoroltam a dolgot :))

A mozgas volt eddig a gyenge pont, de most nagyon orulok, hogy jon a jo ido, ugyhogy jarhatok ismet nagyokat setalni meg turazni a hetvegeken.

Erre a hetre 'leveskurat' tervezek holnaptol (ma jottem vissza pestre), gondoltam tavasszal jo lesz ezzel inditani. A holnapi menu zoldborso leves meg sok zoldseg es gyumolcs.

Kondizaskor milyen gyakorlatokat csinalsz? Edzoteremben vagy otthon tornazol?

2008. márc. 25. 20:11

Sziasztok!


Füge mióta fogyókúrázol pontosan? Nagyon ügyes vagy, nagyon szépen haladsz a fogyival!

2008. márc. 25. 19:53

szia:)

a napokban váltottam át a hetin 4 szer 1 óra kondizásra, ezelőtt mindennap 2 óra volt.. de már ugyéreztem hogy kevesebb mozgással is lehet fogyni:)

nos, Atkinsel kezdtem de az egyidő után unalmas lett szoval kombináltam norbival, aztán ahoz jött még proteinitalpor fogyasztás:)

1-2 alkalommal eszem egy nap és reggel este iszom proteinitalt:) igy vált nekem kb 1 hónapja teljessé a diétám:)

hát igen csak egy ötlet volt ez a fórum...szavazásra is kiirtam hogy ki használ többbféle módszert egyszerre de ott azért több volt a szavazó mint itt a hozzzászóló:)))

nagyon örülök neked:)))

és milyen módszert hasnáltál illetve használsz??:)

2008. márc. 23. 19:47

szia

latom, nem nagyon tolonganak az emberek, de ha visszanezel, akkor en szivesen tarsulnek :)

Magamrol annyit, hogy tavaly oktoberben alltam neki eletmodvaltasnak, eddig kb 10 kilotol sikerult megszabadulnom, es most kapcsolok ra ismet. Utolagos engedelmeddel megneztem az adatlapodon a kepet, nagyon szep eredmenyt ertel el :)

Megkerdezhetem, hogy milyen modszerrel sikerult? Miket eszel, hanyszor es miket mozogsz egy heten, stb.

udv, remelem valaszolsz :)

2008. márc. 8. 23:13
Várom a lelkes diétázókat, mindazokat akik többféle diétából alakítottak ki maguknak fogyókúrát!, És természetesen minden más fogynivágyót is:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook