Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba érkezésének bejelentése fórum

Baba érkezésének bejelentése (beszélgetős fórum)


2013. júl. 16. 11:59
Én 4 napig vártam, mire a párom hazajött a nyaralásból, akkor a fülébesúgtam a pályaudvaron, hogy jön a baba. Aznap este a szüleinknek elmondtuk, mindenki nagyon örült, mindegyikünknél az első unoka... Megbeszéltük, hogy a barátoknak majd a 12. hét után mondjuk, de másnap este buliba mentünk, ahol mindenkinek feltűnt, hogy nem iszok és nem cigizek, így reggelre mindenki tudta :)
2013. júl. 16. 11:34
isten igazából nálunk vegyes érzelmek voltak ahogy láttam, párom keresztszülei pl.sírtak, az én édesanyámék csak mosolyogtak. szerintem nem vettek minket komolyan :P
2013. júl. 15. 15:31

mi tegnap jelentettük be...korábban csak az apukám és az öcsém tudták,ők is azért,mert mivel mindennap együtt dolgozunk,még a náthát és a későnfekvést is regisztrűlják rajtam.szóval,a barátokat tegnap szülinapi buli cimén összehivtuk,majd mielőtt meggyújtottuk a gyertyákat,megköszöntük hogy osztoznak az örömünkben...pl amit a család bővülése felett érzünk...hát,kilenc éve vagyunk házasok,sokan biztos letettek már arról,hogy ez egyszer nálunk is bekövetkezik,illetve magát a babatervezést sem osztottuk meg senkivel,szóval a meglepetés hatalmas volt...és az ováció,a gratuláció és a lányok pityergése is.tudom,ez igy kicsit szinpadias,de akkor is megérte,mert nem is sejtetttem,hogy ennyire fognak örülni nekünk...

akik viszont nem voltak jelen,azoknak tegnap irtam,mert számomr fontos volt hogy tőlem hallják a számomra kedves ebereek,és ne kisvárosi sükettelefonozás vagy piaci pletyka által.

2013. júl. 15. 11:21
Szia!!!én most járok a 7 hétben,de csak nagyon kevesen tudják még,hogy babát várok!!!majd 12 hét múlva szeretnem elmondani!!!Eddigi tapasztalat,mindenki örül,kivéve anyósomat,mert ő sokkot kapott,szerintem még most sem hiszi el :P
2013. júl. 15. 10:53
Mi mindjárt az elején elmonduk a családnak, ha valami baj lett volna akkor úgy is tudtak volna róla. A baba nemét egy kis kék zokni ajándékozásával árultuk el karácsonykor.(Nem is esett le nekik...:()
2013. júl. 15. 10:07

Sziasztok!


Ki hogyan jelentette be a családnak, barátoknak az 1. baba érkezését?

Hogyan fogadták? Milyenek voltak a reakciók? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook