Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan fogyhatnék gyorsan 2 kg-t? fórum

Hogyan fogyhatnék gyorsan 2 kg-t? (tudásbázis kérdés)


23. d'or (válaszként erre: 12. - Anya4005)
2013. júl. 23. 15:48
szioka, kerdezne, ;hogy ezzle fogytal le ilyen sokat?? es vacsira akkor miket edtel??
22. ranna (válaszként erre: 21. - Bphajni)
2013. júl. 23. 12:57

Tulajdonképpen nem is a dekák a fontosak, hanem hogy jobban áll rajtad a ruci. :) Hajrá torna!

Ügyes vagy! :)

21. bphajni (válaszként erre: 20. - Ranna)
2013. júl. 23. 07:13
Hát nem úgy haladok ahogy kellene, de már majdnem megvan egy kiló. Már jobban áll a ruha rajtam:) De folytatni fogom a tornát mert azt hiszem erôsen rámfér, ez a tanulság eddig. :)
20. ranna
2013. júl. 22. 21:16
Eltelt 1 hét, hogy állsz bphajni? :)
19. ranna (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2013. júl. 16. 20:33
Ez a legjobb tanács! :)
18. emagdi
2013. júl. 16. 15:23

arról nem is beszélve, hogy azért két hét alatt valami drasztikus módszerrel lehet hogy bele tudnál férni a ruhádba, de akkor semmit nem fogsz enni-inni a lagziban sem?

mert ugye a nagy megszorító diéta után hirtelen eszel meg iszol, a víz az első amit megköt a szervezeted, de azt azonnal. egyből szűk lesz a ruhád megint :S

17. emagdi (válaszként erre: 14. - Bphajni)
2013. júl. 16. 15:16

de az is megoldás, ha veszel egy új ruhát.

:)

jobban fogod magad érezni benne, mert kényelmes, nyugodtan ehetsz a lagziban is.

az étrendedet meg ráérsz racionálisan, hosszabb távon megreformálni.

16. emagdi (válaszként erre: 12. - Anya4005)
2013. júl. 16. 15:15
és azóta is 60kg vagy? :)
2013. júl. 16. 14:35
Intenzív szex :) Minden este.
2013. júl. 16. 12:27
Köszi a tanácsokat mindenkinek, kedvesek vagytok:) nem mertme semmi drasztikusnak nekifogni,bevezettem hogy 17 óra után nem eszek, a kenyérféléketet, krumplit, rizset kihagyom. Sok zöldség és gyümölcs van a menün s amíg a gyerekek alusznak próbálok tornázni kicsit. Ja és iszok sok-sok vizet, szénsaventeset. Ennél többet nem merek bevállalni így egybôl, így is halok éhen:)
13. ranna
2013. júl. 16. 07:48

Nem én vagyok ilyen okos, ollóztam:


Ha nem viszünk be tápanyagokat, elég szénhidrátot és fehérjét, testünk az izmokat kezdi el bontani és azonnal elkezd vigyázni a zsírra. Így először a test szénhidrátkészletei ürülnek ki, majd az izmok kezdenek bomlani. Két hét éhezés alatt gyakorlatilag simán feléljük a glikogénkészletet ami az izmokban tárolódik. Ez tegyük fel összesen 2kg glikogén. Minden gramm glikogén megköt 4g vizet. Ez azt jelenti, ha 1 g glikogén elfogy, kiürül vele 4g víz, tehát röhögve veszítünk 10kg-ot a súlyunkból. A glikogén az izmokban tárolódik, ha kifogy, az izom mérete kisebb lesz. Zsírt gyakorlatilag semmit nem veszítünk, sőt testünk őrült módon ragaszkodik a zsírhoz. Amikor két hét múlva ráállunk a mérlegre és örülünk a 10 kiló mínusznak, jobb, ha nem nézünk a tükörbe, mert testzsír százalékunk még nő is, arányosan kisebb testsúlyhoz és izmokhoz van ugyanannyi zsírunk, mint azelőtt. Ahogy visszatérünk a szenzációs hagyományos étkezéshez, rögtön a bevitt szénhidrátok visszatöltik a glikogénkészletet, visszaugrik az elveszített víz, és a testünk mindent próbál gyorsan zsírba pakolni, hogy előre feltöltse a vészraktárainkat egy esetleges következő éhezésre – ne felejtsük el, semmilyen stimulációt nem adtunk, hogy hova tegye a tápanyagot, oda teszi ahol hiány van és ahogy azt betöltötte, előre kompenzálja az éhezést. Ezért van az, hogy a fogyókúra után „többet szednek vissza” mint amennyit leadtak.

12. anya4005 (válaszként erre: 8. - Bphajni)
2013. júl. 16. 00:26

Szia!

Reggeli: üres kávé

Ebéd:2db főtt tojás

Vacsora:amit a család eszik,persze kevesebbet

Ha nagyon éhen akarsz halni,fél alma,de csak egyszer egy nap,tehát jól meg kell gondolni,mikor!

Ezzel én 1,5 éve lefogytam 2 hónap alatt 80-ról 58-60-ra! Ennek tükrében azt hiszem,a 2 kiló gyorsan menni fog! Ja! Sok víz!!!

11. 8c40921157 (válaszként erre: 8. - Bphajni)
2013. júl. 14. 20:10

Nem próbáltam, de nézelődtem, és ezt találtam, talán könnyű betartani, és nem kerül sokba:

[link]


De lehet, hogy ez neked a két kilódra túl sok. Nehogy többet fogyj, mint szeretnél, legalábbis, ki ne ess a ruhából:)

10. ranna (válaszként erre: 8. - Bphajni)
2013. júl. 14. 20:09

Ha eddig nem volt soha szükséged fogyókúrára és azon szerencsések közé tartozol, akik bármit ehetnek, akkor tényleg válaszd vagy a mennyiség csökkentését, a kenyéefélék és a cukros kaják elhagyását/lecserélését. Bármelyik kipróbált diéta után duplán szeded majd vissza az esetleg leadott kilókat, főleg egy ilyen rövid kúra után.

Tornának a pilates jó lehet.

2013. júl. 14. 20:08
Szia! Ajánlom figyelmedbe a kalóriabázist. Keress rá google-n! Sok sikert!
2013. júl. 14. 20:01
mozogni csak itthon tudok, itthon vannak a gyerekek most, este 10 után tudnék csak nélkülük programot. itthon tornázgatok de gyanítom az nem sokra elég. inkább valami konkrét, kipróbált diéta érdekelne.
2013. júl. 14. 20:00

Úszni, futni, biciklizni.

Evés előtt inni tiszta vizet, esetleg frissen facsart citrommal, az zsírégető.

Most már ne egyél köreteket, csak savanyúságot.

Le fog az menni, az egyáltalán nem sok.

De tény, hogy nem biztos, hogy onnan fog lemenni, ahonnan szeretnéd:)

2013. júl. 14. 19:58
Ha csak két heted van sztem ne vacsorázz. Ha kibírod hogy öt-hat után már nem eszel hamar meglátszik. Meg kell mellette kocogni kicsit. MEg sokat inni. Naaagyon sokat...vizet persze :)
5. Krisz42 (válaszként erre: 3. - Suesue)
2013. júl. 14. 19:58
Igy van,mozogj többet,egyél kevesebbet,csak könnyű ennivalót,saláta,husi,sok zöldség,gyümölcs.
2013. júl. 14. 19:54
Ha éhes vagy, először igyál, egyébként meg hanyagold a kenyeret, tésztát, told a zöldséget fehérjével.
2013. júl. 14. 19:53
Nyár van ilyenkor könnyű, menj el úszni vagy futni, és lemegy az a két kiló úgy, hogy észre se veszed. :)
2. ranna (válaszként erre: 1. - Bphajni)
2013. júl. 14. 19:51

Szerintem nem kellene a lagzi előtt fogyóznod, ha esetleg most valami észnélküli nem evős hülyeségbe kezdesz, a lagzin meg eszel-iszol, borítékolt a gyomorfájás, a rosszullét, minek rontanád el a szórakozást. Egyébként is lehet a két kilót véletlen sem onnan adnád le, ahonnan szükség lenne rá. :(

Az is lehet hogy lesz valami jó tanács, nekem most hirtelen sajnos nem jut eszembe semmi. :(

2013. júl. 14. 19:45

Sziasztok!

Két hét múlva lagziba vagyunk hivatalosak, a ruhámat ma próbáltam fel és kiderült hogy cseppet szûk. Gyorsan ráálltam a mérlegre, hát.... 2 kg-t kellene ledobnom addig. Nem tûnik soknak csak fogalmam sincs hogy fogjak hozzá, sose fogyókúáaztam még. Van ötletetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook