Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Erkölcsi dilemma. Mit tegyek? fórum

Erkölcsi dilemma. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. kszb (válaszként erre: 61. - Miramira77)
2013. szept. 10. 12:56
pffff....
2013. szept. 10. 12:54

Még a volt osztálytársnőmnek is megjött az esze! Ugyanis ő is benyelte a pötyit. Le is csesztem, hogy hálát adhat az égnek, hogy csak trippert kapott, amiből kikezelték, nem pedig Hivet.

Azóta másról sem beszél, mint hogy az érdesített gumi a világ legnagyobb találmánya.

60. kszb (válaszként erre: 59. - Miramira77)
2013. szept. 10. 12:40

Legalább megjött a kislány esze! :)

A srác meg megérdemelte, és azok is az ajándék pöttyöst, akiket még kezelgetett...

2013. szept. 10. 12:07

Régi sztori már, de leírom a végét. Csúnya volt, nagyon csúnya.

Akit húsz éves anyukának hittem, kiderült, hogy novemberben tölti a 18at.

Végül a pasi hazavitt valamit... Maradjunk annyiban, hogy a pöttyös rudi nem az igazi az ágyban.

De minden jó ha jó a vége. A srácnak hiányzik egy metszőfoga, a lány visszament tanulni és kibékült az anyukájával.

58. kszb (válaszként erre: 56. - Ittmost)
2013. júl. 17. 19:43

1., senki nme írta, h a falu a lányt nézi hülyének. Én inkább azt hámoztam ki, h a pasit nem nézik túl sokan semmibe (okkal)....

2., értem én, h nme a külsőségekről áradozik a lány... ettől függetlenül az ő párválasztása, nme a tied. És nem is értem ezt a hazugság dolog szajkózását... a hazugság az más! Hazugság az, amit jelen esetben a pasi csinál a lánnyal. Az hazugság!

Az, h az ismerőse nem szól bele a dolgukba, az meg tapintat...

2013. júl. 17. 18:12

nem tudom, miert erzik erkolcsi avagy lelkiismereti "kotelessegnek" leginkabb a nok idegen eletekbe valo beleavatkzasat, a masik "csak joszandeku tajekoztatasat"???

Egy ferfi elvetve szol az ismerosenek, baratjanak, hogy haver, megcsal a feleseged;

Mindenki csupan onmagaert, sajat tetteiert felelos - akinek tarsa-csaladja van, azok egymasert; senki masra nem tartozik kettojuk problemaja - hacsak valamelyik nem ker segitseget; "a falu szaja pedig elegge viszonylagos; erre mondanam azt, hogy tehetnek egy szivesseget;

56. ittmost (válaszként erre: 55. - Kszb)
2013. júl. 17. 16:27

Asszem félreérthető voltam:Tökmindegy,h milyen a pasi,külsőleg vagy belsőleg.Úgyhogy az írásod második felétől eltekintek,mert teljesen nem erre gondoltam.

Úgy értettem az áradozást,hogy azt mondja a csaj: miylen remek párja van, és milyen boldog a kapcsolatuk.Én erre nem tudok,és nem akarok bólogatni.De tudod mit?ha havi 1szer futnék össze a csajjal,tán kibírnám.

Mondjuk csak példaképp:azt mondanám:ízlések,és pofonok.Ha erre rákérdez,h hogy értem?válaszom:ááá,semmi,semmi. vagy:nekem nem jön be a férjed? :D Ez nevetséges,nem ez a témarépa..hanem hogy a férje emberileg van ganyédombon,mert csalja őt,,ráadásul a fél falu szeme láttára

De egyébként az is zavar,-azon kívül,h nem szeretek hazudni-,hogy azt a szerencsétlen naiv szerelmes csajt hülyének nézi a férje,és a fél falu.nagyon sajnálom ezért,én ehhez nem akarok háttérember lenni.

55. kszb (válaszként erre: 54. - Ittmost)
2013. júl. 16. 21:43

miért hazudnál? Nem kell helyeselned, amikor áradozik a pasijáról. Nem kell bólogató kutyát játszani, de lehet diplomatikusnak is maradni. Ennek lehetőségei: 1., nme reagálok , 2., annyit mondok, h ne haragudj, ízlések és pofonok...

Mindemellett, ne feledd el, h nme neked kell, h az adott pasi tetszen..... Lehet, sőt biztos, h a te párod se tetszik az ismerőseid mindegyikének. Hallgattál te bkitől is bmiféle dolgot emiatt?!

tudod, ez nekem arra hajaz, mint amikor a fiús anyukák minden nőnemű felett ítélkeznek, aki a fiacskájuk körül megjelenik, és ha egy fikányi kóbor pletyi is akad, amire építhetik ellenszenvük alapjait, máris elkezdik fűteni a fiukat a csaj ellen..... No, ha az anyós csinálja ezt, jól esik????

54. ittmost (válaszként erre: 52. - Kszb)
2013. júl. 16. 06:58

Igen,ez így igaz,általában,de ha nekem hallgatnom kell a nőtől,h milyen jó pasija van,és mekkora a szerelem,én meg meghallgatom 1 hang nélkül,akkor hazudok. Én belülről érzem,hogy hazudok ilyenkor,forgatja a gyomromat.

Kívülről nézve persze a hallgatás tényleg nem hazugság.


Másrészt nagyon sajnálom,hogy egy ártalmatlan,naív nőn röhög a fél falu.

53. ittmost (válaszként erre: 51. - 55416fb8e2)
2013. júl. 16. 06:54

Amikor összefutnak sokszor,felteszem,beszélnek a pasiról is,különben a topiknyitó nem tudná,hogy a nő halál szerelmes belé.

Én nem tudnám megcsinálni,h hallgatom a pasiról az ömlengést,vagy a szép közös életükről-mert ez azért biztos téma -hanem rángatózna közben az arcom,mert nem tudok,sőt nem is akarok olyan ember lenni,aki képes folyamatosan hallgatni rezzenetlen arccal hazugságokat.

Szóval ott állok rángatózó arccal.A csaj meg megkérdi :miért van ez az arcodon,mért vágsz iylen fura pofákat? én meg mondjam azt,h szemembe ment egy bogár..mindig,amikor a szép családi életedről mesélsz?

vagy tanuljak meg uralkodni az arcomon azért,hogy őt kényelmesen csalhassa a férje?


Ahogy ti itt a legtöbben gondolkodtok,a legegyszerűbb az volna,ha a topiknyitó a közelébe sem menne többet a megcsalt nőnek,mert akkor nem kéne hazudnia sem,és"szart kavarnia" sem.


Amúgy nem ezt mondanám,h kitől hallottam,és hogy mit csinált..hanem azt,hogy köztudott a faluban,hogy a férje nem úgy viselkedik,mint egy férjnek,családapának kéne.És hogy beszélje ezt meg vele,ha akarja.

és ezt is írásban küldeném el neki,hogy ne kelljen előttem szégyellnie magát,vagy mentegetőznie előttem,hogy:de ő így is szereti,vagy akármi.

Nem szólnék bele abba,h ő akar-e erről beszélni,és nem részletezném,h mit csinált a ffi,hisz nem láttam,csak hallottam.


Egyébként nem bánom,ha százan vannak,akik nem mondanák el,én akkor is elmondanám,a magam módján,ahogy fent írtam.Ezért történhet annyi szr a világban,mert az emberek többsége hallgat,h nehogy baja legyen,v nehogy szarkeverőnek nézzék.

52. kszb (válaszként erre: 50. - Ittmost)
2013. júl. 15. 21:51

hazudni akkor hazudna, ha letagadná bmikor is, h tud róla, vagy, h a pasi iyleneket csinál...

a hallgatás nme hazugság.... az csupán annyi, h nme szólsz bele más életébe, más dolgába....

51. 55416fb8e2 (válaszként erre: 48. - Ittmost)
2013. júl. 15. 21:46
szerintem ebben az esetben nem arrol van szo, hogy hazudnia kellene, hanem arrol, hogy nem szol bele mas dolgaba. ha nagyon jo baratnoje lenne, az lenne az en velemenyem is, hogy mondja el neki. de szinte csak egy ismeros, akivel sokszor osszefut, legalabbis ez derul ki az irasbol. en biztosan nem mondanam el, hogy x-tol hallottam, hogy y meselte, hogy z latta, amikor w es q osszesimultak, es d biztos benne, hogy g-t es j-t is leapolja :)
50. ittmost (válaszként erre: 49. - Bd55e3f068)
2013. júl. 15. 21:37

Nem kell.

De én megmondom,még ha te úgy is érzed,h én vagyok a szarkeverő.Mert nem fogok hazudni azért,h másnak kényelmes legyen.Ha titokban akar vmit csinálni,akkor csinálja úgy,h ne derüljön ki.

Én nagyon szarul érzem magam,ha hazudnom kell,meg nem tudok a másik szemébe nézni.

Úgy még nem tudok hazudni,hogy simán belenézzek a másik arcába,rezzenetlenül.

Keverje úgy a szarát,hogy ne jusson a fülembe,és másokéba se.Akkor az ő dolga.Akkor a te dolgod.

49. bd55e3f068 (válaszként erre: 48. - Ittmost)
2013. júl. 15. 19:32

Nekem a szarkeverőktől forog a gyomrom, és mikor az én ügyembe üti bele valaki az orrát, akkor én nem tudok másként tekinteni rá. Amúgy általában az ilyen szófosó pletykafészkek (bocs, de erre a közlési kényszere én nem tudok szebbet mondani) ritkán mondanak újat, viszont annál gyakrabban falsch infokat pöttyintenek a ventilátorba.


Tudjuk, hogy hogy is volt köztük ez a "besikerült" ügy? Tudjuk, hogy miként vannak ők együtt? Nem. Akkor miért is kell megmondani a frankót?

48. ittmost (válaszként erre: 46. - Bd55e3f068)
2013. júl. 15. 19:00

Máshonnan nézzük a dolgot.

Az a szr már meg van keverve.Nehogy már engem kényszerítsenek hazug mosolygásra,és bájolgásra a nő felé,azért,hogy a pasinak kényelmes legyen,és a titka továbbra is titok maradjon!

Őrizze meg magának a titkot,ha nem akarja,h kiderüljön.

Én majd akkor vagyok hajlandó hazudni,ha magam döntök úgy,a saját vagy a szeretteim érdekében.Nehogy már más baromsága miatt és én hazudjak.Nekem forog a gyomrom,ha nagy ritkán hazudnom"kell" vagyis vmi fontos okból úgy döntök,h most hazudok.Ezt másért nem teszem meg,h én érezzem magam rosszul.

47. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 46. - Bd55e3f068)
2013. júl. 15. 17:57
meg meg jol meg is lotyogtetni - biztos, ami biztos
46. bd55e3f068 (válaszként erre: 44. - Ittmost)
2013. júl. 15. 17:21
Azért, mert tudja a cart, nem kell megkeverni is.
2013. júl. 15. 09:15

Az anyuka hozott sorozatosan rossz donteseket;

nehogy mar masoknak legyen emiatt nyugtalan ejszakajuk; ha ilyen viragot szakitott - szagolja;

az egesz felelotlensegnek a kisbaba issza meg a levet, hiszen o nem kerte az eletet a felelotlen hancurozasbol - kovetkezmeny lett :(

44. ittmost (válaszként erre: 42. - 6b006fc769)
2013. júl. 15. 07:50

Van köze hozzá,mert amiatt,hogy tudja a szrt,kénytelen a csajnak folyamatosan a szemébe hazudni,mintha minden oké lenne.Hazugságra kényszerül folyamatosan,amíg hallgat a szrról.

Ha nem ismerné őket személyesen,vagy csak futó ismerősök lennének,az más.

43. ittmost (válaszként erre: 4. - Miramira77)
2013. júl. 15. 07:48

Én megírnám neki emailben,ahol nagyon kíméletesen fogalmaznék.Azért írásban,mert úgy pontosabban megfogalmazom,és ő is újra tudja olvasni,és nem kezd el esetleg csapkodni az első fél mondat után.

Engem nem érdekelne,ha ezután rám haragudna a csaj.A srácot meg kinemsz.rja le.

Joga van tudni,pláne így,hogy a fél falu hülyének nézi ezért.

nem is tudnék senkinek a szemébe hazudni így,h tudom,egy rendes nőn röhög a fél falu.Aljas gyalázat népség.

A hapsi meg,ha ennyit félrekefél,ésa fél falu tudja,nyilván számol vele,h ki fog derülni

2013. júl. 15. 07:28
Semmi közöd hozzá.
41. Dodi44
2013. júl. 14. 22:14

Mondj igazat, betorik erte a fejed!


Mind ket felrol!

2013. júl. 14. 21:54

ezek szerint a fel falu tartja a gyertyat??

aminek ki kell derulnie, az elobb vagy utobb megtortenik; en nem vallalnam a rosszhirvivo szerepet; ne te vegezd el a piszkos munkat;

39. 55416fb8e2 (válaszként erre: 36. - Miramira77)
2013. júl. 14. 21:05
en valahogy nem hiszem, hogy ha az egesz falu tudja, milyen az apuka, a lany ne tudna :) lehet, hogy ez neki annyira nem is szamit, csak az a tudat, hogy a pasi az 'ove' :)
38. kszb (válaszként erre: 37. - Miramira77)
2013. júl. 14. 20:44
drága kenyér... csak nme Alekosz lett szegény gyerek..... apuka leírása alapján ez a tipp....
37. Miramira77 (válaszként erre: 35. - Bd55e3f068)
2013. júl. 14. 20:28
Besikerült szegény fiucska. Apuka a példaképéről (VVs celeb) nevezte el.
36. Miramira77 (válaszként erre: 34. - 55416fb8e2)
2013. júl. 14. 20:27

Nem vagyok rasszista, de van benne vonyó.

A lányban is. Az a vicces, hogy mint a szeretőnek, mint az apukának van tesója, aki jobban látszik a roma származás, de a tesók rendesek, kedvesek.

Ezen a kettőn nem látszik annyira, de valami tragedy.

Belegondoltam, milyen lenne, ha az én párom csinálná ezt, és rajtam sajnálkozik mindenki, de kussolnak. Kur.ta megalázó lenne!

Szegény lány!

35. bd55e3f068 (válaszként erre: 6. - Miramira77)
2013. júl. 14. 18:02
Ő választotta a gyereke apjának 18-19 évesen, nem egészen egy éves kapcsolat után gyereke apjának...
34. 55416fb8e2 (válaszként erre: 29. - Miramira77)
2013. júl. 14. 16:10
vesszo nelkul is ertettem :) csak szerintem nem sok esze lehet, ha egy olyan ferfival kezd (akkor is, ha csak szexre), aki elvileg elkotelezett, gyereke van, es meg tobb novel hetyeg. foleg hogy elvileg mindenki tudja a faluban. nehogy kikaparjak a szemet esetleg :) ennyire nagy szam lenne az a pali?
2013. júl. 14. 15:50
Utanaszamoltam, 1 pasi es minimum 3 jelentkezo (bonyolult matematikai feladat:DDD)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook