Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Anyatej csökkentés, de nem teljes apasztás

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Egyéb babás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. zseba2013-07-14 11:28
Szia!
Én régen úgy csináltam hogy egyre kevesebbet fejtem és a fejés után (vagy ha éreztem a gyulladás első jeleit) egy kis jeges borogatást tettem rá, de csak néhány percre.
Nekem bevált a végleges apasztásnál is ezt csináltam, de akkor hosszabban jegeltem.
Még egy jó tanács, fejés előtt egy kis meleg (de nem forró) vízzel öblítsd le a melleidet. A meleg hatására könnyebben kinyílnak a tejcsatornák és könnyebb fejni!
Sok sikert!

6. Sakinah2013-07-14 11:26
Az Urticánál a higítást kell nézni.A ch5 serkenti a ch15 csökkenti a 30 apasztja.
De a fitotékában szépen eltudják mondani.
Ezt a homeót szokták ajánlani.
(válasz Suzi81 4. hozzászólására)

5. Petra0252013-07-14 11:17
http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=114631

Itt egy szopi tanácsadó válaszol a felmerülő kérdésekre, szerintem ő tud neked segíteni:-)

4. Suzi812013-07-14 11:15
Már próbáltam, hogy kihagyok fejést, meg azt is, hogy kevesebbet fejek, de nem vált be. Begyűlik a tej és nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tudom utána lefejni. Tudsz ajánlani homeopátiás bogyót? Mert most keresem a neten, hogy amit nekem ajánlottak, az teljesen elapasztja a tejet.
(válasz Highlander73 2. hozzászólására)

3. Sakinah2013-07-14 11:13
Szia!
[link]

Az Urtica nagyon jó!!Itt olvashatsz róla meg arról hogyan kell szedni.
Fitotékában meg is tudod vásárolni nem is drága...
(válasz Suzi81 1. hozzászólására)

2. Highlander732013-07-14 11:04
A homeopátia jó!Próbáld meg!Mesterséges hormont ne szedj!Ha meg nem fejed,akkor begyullad.Esetleg ha kevesebbet fejnél ki-mennyiségre-az segítene,hogy ne termelődjön annyi tej.

1. Suzi812013-07-14 11:00
Sziasztok,

tud nekem valaki segíteni abban, hogy szeretném az anyatejet csökkenteni, de nem teljesen elapasztani. Sajnos három hetente begyullad a mellem (ha nem fejek begyullad, és mivel sokat fejek sok termelődik. A védőnő homeopátiás bogyót javasolt, de egyáltalán nem ismerem ezeket a készítményeket. Nagyon várom a tapasztalatokat véleményeket.