Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Láthatja üresnek a petezsákot a doki, miközben nem is az? fórum

Láthatja üresnek a petezsákot a doki, miközben nem is az? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 13. 22:04

Jaj, de jó lenne!!!

Én is gondolkodok rajta, hogy hétfőn veszek újra terhességi tesztet. Kedden kell mennem dokihoz, de legalább tudnék valamit. A kislányomnak már 6+6 hetesen volt szívhangja, de nála gyógyszert kellett szednem, hogy összejöjjön, ennek a picikének meg elég volt Apa + Anya! :) Annnnnyira jó lenne, ha rendben lenne minden.

2013. júl. 13. 21:50
A teszt nekem anno kimutatta,a doki nem látta,csak az üres petezsákot,4 hét múlva viszont már látszott a pici... :)
2013. júl. 13. 21:45
Ja, persze kisebb volt mint en számoltam, azért nem látszott még.
2013. júl. 13. 21:44
Anno en 7hetesen mentem, az eredmény egy üres petezsak volt, majd vervetel, jo magas Hcg értékkel, a következő ultrahangon mar megmutatta magát a pici. Szorítok neked, tudom milyen borzasztó érzés várni a következő vizsgálatot.
2013. júl. 13. 21:32
Szerdán voltam dokinál. Elvileg 8 hetes terhes vagyok, de a petezsákot üresnek látta. 18 mm-t mért. Elküldött vérvételre, aminek jövő hét elején lesz meg az eredménye. Annyira bízok benne, hogy csak elnézte. Ha még sem nézte el, akkor még lehet hogy érzékeny a mellbimbóm, meg émelygek, meg forog a gyomrom? Szóval, mintha lakna bent valaki. Szerintetek bízzak?
2013. júl. 13. 21:29
Láthatja üresnek a petezsákot a doki, miközben nem is az?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook