Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogytam, és lóg mindenem.Lehet ezen segíteni? fórum

Lefogytam, és lóg mindenem.Lehet ezen segíteni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
107. eszzsé
2013. júl. 16. 09:18
Igen , régen jártam futni, és aerobicra is.akkor is visszeres volt a lábam, de már most ott , h már a fájdalom miatt is, azon gondolkodom, h műttetni kellene, de akkor sport kilőve egy jó ideig, mert lassú a felépülés.De addig is amíg nem szánom rá magam, tornázom.
106. f758a7200f (válaszként erre: 102. - Eszzsé)
2013. júl. 15. 19:16
A visszérre jó hatással van a mozgás. Ez nem lehet akadály:)
105. syria (válaszként erre: 104. - Vacsa)
2013. júl. 15. 17:49

Ezt írjuk neki egyfolytában, de a fél világért sem hiszi el.

Csak kifogásokat keres, pl. visszér. :(

104. vacsa
2013. júl. 15. 17:32

Ha nem lennék szégyenlős megmutatnám milyen az ha lefogytál és lóg mindened...


De én szeretem magam, ez vagyok én, 38 évesen :)

Lefogyni és megtartani az eredményt volt - és van - elég erőm, de minden nap tornázni nincs. Ez van:)

Ruhában jól nézek ki (persze nem én vagyok a legdögösebb a földkerekén), anélkül pedig csak a férjem lát, aki imádja minden porcikámat.


A te fotódon én semmilyen lógást nem látok... Más lehet itt a baj.

2013. júl. 15. 17:14

Bakker én tényleg nem értelek. Én csak 30 leszek , de a tiedtől gázosabban nézek ki, de elfogadom és amit tudok javítok magamon. Erről pedig Te jutottál eszembe:


Egy professzor felmutat egy 10.000 Ft-os bankjegyet az osztálynak, majd megkérdi a tanulókat: "Ki szeretné ezt a bankjegyet?" minden gyerek felemeli a kezét. Összegyűri a kezében a pénzt, majd újból felteszi a kérdést az osztálynak: "Továbbra is szeretnétek?" a kezek ismét az égbe emelkednek. A professzor eldobja a gyűrött bankjegyet, majd ráugrik és eltapossa, ezután újból megkérdi: "Még mindig akarjátok a pénzt?" a gyerekek újból jelentkeznek egytől egyig.

A professzor ekkor így szól: "

Kedves barátaim, ma tanultatok egy nagyon fontos leckét az élettől: Habár ezt a 10.000 Forintot összegyűrtem, rátapostam és eldobtam, de továbbra is szeretnétek ha a tiétek lenne, mert a bankjegy értéke nem változott, még most is 10.000 Forintot ér! Sokszor az életben ellenkeznek veletek, emberek visszadobnak és elutasítanak titeket. Azt érzitek, hogy már nem ér semmit a létetek, de a ti ÉRTÉKETEK nem változik SOHA azoknak az embereknek, akik valóban szeretnek titeket, még akkor sem, amikor a legrosszabb passzban vagytok, az emberi ÉRTÉKETEK TOVÁBBRA IS UGYANANNYIT ÉR."


NE KÉTELKEDJ magadban, mindig ugyanannyit értek, sőt többet, de SOHA KEVESEBBET!

102. eszzsé (válaszként erre: 101. - F758a7200f)
2013. júl. 15. 11:00
Háááát...mozogni azt nem szeretek mert a visszértől fáj a lábam, és ez megnehezíti.Régen járogattam futni, de akkor még a lábam nem fájt.Szerintem am nekem azért épült le a z izomzatom, mert nem ettem elég fehérjét.Nagyon keveset birok csak enni az a baj.De szeretek mindent, az a jó.:)
101. f758a7200f (válaszként erre: 100. - Eszzsé)
2013. júl. 15. 10:27

Szivesen!


Nem arrol van szo, hogy naprol napra, mert az oregedes tulajdonkeppen 25 eves korban kezdodik el, csak ugye 40 evesen kezd el latszodni mert addigra pusztul el a kollagen egy resze a borod alatt. Mostantol lassabban pusztul de biztos, hogy ez a 40-45 eves kor kozotti hirtelen raebredes nagyon sokkolo lehet.


Izmot epiteni barmilyen korban tudsz, szoval taplalkozas es edzes kerdese, es a turelmetlenseg itt nagyon nem jo, jobb, ha belenyugszol, hogy nincs olyan, hogy mondjuk 3 honapig csinalod es utana pihenhetsz. Inkabb az van, hogy legyen normalis szamodra, hogy eleve megtartani az eredmenyt, amit kemeny munkaval ersz majd el, ujabb kemeny munkaba kerul. Szeresd meg a mozgast. Ha szeretsz mozogni, akkor nem lesz aldozat es nem nyugkent tekintesz ra, hanem alig varod, hogy edzhess!:))))


Sok feherje is kell, 3 orankent egyel feherjet, allati eredetut, ha kell, allitsd be a telodon, hogy csipogjon, amikor letelt a 3 ora. Pici adag is lehet, pl kezdetben olyan, hogy 1-2 fott tojas, 2db kockasajt vagy 1 szelet hus, 1 doboz konzerv hal, 10deka turo, 1 adag feherjeturmix, ilyesmik. Lehet felvagott is, bar ezt nem annyira partolom, es lehet 1 marek dio, vagy mandula, de a novenyi feherje rosszabbul hasznosul.

100. eszzsé (válaszként erre: 99. - F758a7200f)
2013. júl. 14. 21:49
köszönöm nagyon jókat mondasz.Igen, fontos, h jól nézzek ki, de én nagyon türelmetlen ember vagyok.Tornáztam a hatásodra, és most van egy kis izomlázm is, ami rég nem volt.Én csak azt szeretném elérni, h olyan legyen a z alakom, h legalább ruhában csinosan nézzek ki.De napról napra romloik az alakom, fogynak az izmaim sajna.
99. f758a7200f (válaszként erre: 96. - Eszzsé)
2013. júl. 14. 20:32

De ilyenek mindenkinek az eleteben vannak, es nem tudom, hogy jon ide akkor, hogy jobban foglalkoztat megis a borod, a kulsod?


Ugy ertem, a kerdes errol szolt, ebbol nekem ugy tunik, most, jelenleg nem foglalkoztat egy masik tragedia. Amugy meg attol fuggetlenul, hogy igen, a magabiztossag belulrol jon, vegulis, ha Neked ez most hianyzik es kulso velemenyt varsz, akkor is, a dicseret jelen esetben csak arra kell, hogy megnyugtasd magad, felretedd a problemat, mert tenni nem naguon akarodzik ellene, es teszem azt, 5 ev mulva meg rosszabb lesz a helyzet.


Ha neked fontos az, hogy a korodnak megfeleloen nezz ki, akkor mint cel, egy kicsit magasabbra kell tenni a mercet, pl hogy fiatalabbnak latszodj! Igy, ha csak felig teljesited, akkor is legalabb annyit nyersz az ugyon, hogy annyinak nezel ki mint amennyi vagy.


Ezt azert mondom, mert manapsag a nok nagy resze fiatalabbnak nez ki a koranal, szoval MA fiatalabbnak kell kinezned neked is, ha 44 nek akarsz kinezni (mai 44evesnek) egyebkent meg van egy jo alapod, az azt jelenti, hogy ebbol, ami most vagy plasztika nelkul is nagyon szuper testet ki lehet hozni. De nem megy melo nelkul.

Az elethez valo hozzaallasod pedig egy jobb kulsovel, amivel elegedett vagy, mert megdolgoztal erte, sokkal pozitivabb lesz:))))

98. Starsky (válaszként erre: 94. - Eszzsé)
2013. júl. 14. 20:05

Ne haragudj, de ez a "mindig történik valami tragédia" nem egyértelmű számomra.

Mi az, hogy tragédia? Csinálsz valami nagy kárt, vagy hasonló?


Részletezd légyszíves .

97. Lara1984 (válaszként erre: 86. - Eszzsé)
2013. júl. 14. 17:39

A "hiszem"/"tudom" és a "bízom benne" között hatalmas különbség van!...

Az utóbbi is optimista szemlélet (olykor), de a kétely ott lapul benne, míg az elözök esetében valami biztosan így van/(lesz).

96. eszzsé (válaszként erre: 95. - F3000dc5ef)
2013. júl. 14. 16:04
Azok sajnos, már nem viszafordítható történések, olyanok, ami után az élet másképp megy tovább...
95. f3000dc5ef (válaszként erre: 94. - Eszzsé)
2013. júl. 14. 15:41
Dehogynincs. Ezzel csak bevonzod magadnak ezt a sok bajt.
94. eszzsé (válaszként erre: 93. - Starsky)
2013. júl. 14. 15:01
az az oka, hogy mindig törnik velem valami traggédia, amibe később beletörődöm, mert nincs mit tenni
93. Starsky (válaszként erre: 91. - Eszzsé)
2013. júl. 14. 14:36

Értem. Akkor tényleg komplikát váltani,de ha kijöttél a mélyből többször is akkor mi az oka szerinted, hogy visszacsúsztál. Milyenek a munkatársak ? Rettentő sok gyökér ember van akik

azon élvezkednek ha megérzik a másik gyengéit akkor

még tesznek is rá egy lapáttal.....

...mert Ők ettől jobban érzik magukat, hogy náluk is van rosszabb.


Valószínű ez lehet a probléma. Próbálj kicsit kitartóbb lenni, ha látják rajtad, hogy megy amit csinálsz minden akaratuk ellenére megunják...

92. eszzsé (válaszként erre: 89. - 17aadc1082)
2013. júl. 14. 13:57
Lehet, hogy igazad van, és küzdenem kellett volna a végsőkig, ha a fene fenét eszik is, vért izzadva, és csak akkor feladni, mikor azt mondják, na akkor mostmár nincs tovább, ez nekem nem megy.
91. eszzsé (válaszként erre: 90. - Starsky)
2013. júl. 14. 13:54
Figyu!Én falun lakom, és egy munkahely van, amúgy a munka amit utálok az a takarítás!:)antideprsszánst meghagyom másnak.eddig ha kijöttem a mélyből az sosem az antidepresszánsnak volt köszönhető!
2013. júl. 14. 13:38

Az lehetetlen, hogy egy ember nem ért semmihez, vagy nincs semmihez érzéke, gondold ezt a tényt végig reálisan.

Szerintem pedig nem jó szakemberhez fordultál, nincs egyformán jó pedagógus vagy akár pszichológus sem.

Szerintem nem találták még meg a kishitűséged igazi mélyben gyökerező okát.

Van egy ismerősöm akit pl. az apja vonat alá akart tenni kisgyerekkorában, hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie. A viselkedésben a mai napig hordozza a kő kemény megfelelési kényszert, olyan területen is állandóan meg akar felelni ahol magasan jobb mint az átlag, ráadásul mindamellett, hogy erről ő is tud.

Biztos, hogy Te is kivetíted ezt az alakodra és arra, hogy semmiben nem vagy eléggé jó.

És mivel ezt el is hiszed ezért a baráti körbe sem tudsz beilleszkedni, de ezt szerintem Te is tudod.


Én szerintem meg egy jó pár dolog van amiben elég jó vagy és ütöd az átlagot bőven vagy afelett is vagy csak ezt Te nem így érzed és innentől kezdve nem is tudod kiadni magadból a tényleges tudásodat ami olyan külső megerősítést hoz, hogy nem megy mert hát mit is hozhatna mást.

Próbálj valami olyasmi bedolgozói munkát vagy valami olyasmit ami nem feltétlen munkatársakhoz kötött, mert szerintem ez frusztrál a legjobban, hogy látják ha esetleg bakizol. Pl. éjszakai takarítás egy cég irodaházába. Szép lassan apró sikereket és elismerést gyűjtesz ami lassan el kezdi felépíteni belülről az önbecsülésedet...

Ha kell akkor szedj mellette antidepresszánst az elején ha csak így tudod elkezdeni. nem baj az ha 1-2 évig kell szedni szép lassan kinövöd ahogy oldódsz belülről a begyűjtött megerősítések által Mindig van kiút ...

89. 17aadc1082 (válaszként erre: 88. - Eszzsé)
2013. júl. 14. 13:31

A megrekedés ellen találták ki a továbbképzéseket, ilyen-olyan tanfolyamokat..

Ne legyél ilyen oltári negatív. Azért nincs sikered, mert így állsz hozzá.

88. eszzsé (válaszként erre: 87. - 17aadc1082)
2013. júl. 14. 13:29
Persze, nem világhírnévről álmodozom. azért, mert hiába tanultam, nem vagyok jobb annál, mint aki hobbiszinten csinálja.És gyűlölöm is a szakmámat.Persze próbátam hobbit is, de nemrég feladtam, mert nem érzek hozzá különösebb tehetséget.De legalább EGY dologban lennék jó.amihez belekezdek, egy kicsit konyítok hozzá, aztán megrekedek egy szinten.
87. 17aadc1082 (válaszként erre: 86. - Eszzsé)
2013. júl. 14. 13:15

De mi a szakmád? Abban miért nem vagy sikeres?

Nincs hobbid? Akár abban is sikeres lehet az ember. Nyilván mindenkinek más a siker, de gondolom, nem világhírnévről álmodozol te sem, hanem hétköznapi sikerekről.

2013. júl. 14. 13:07
Ha nem hinném el, akkor hozzá sem kezdtem volna, de bíztam, és nem ment jól, amiket elértem a z életben, szakmai vizsga, tanfoyami vizsga, vagy tanulmányi eredmények, azokért is megküzdöttem.
85. 17aadc1082 (válaszként erre: 84. - Eszzsé)
2013. júl. 14. 13:02
az a legnagyobb gond, hogy el sem hiszed magadról, hogy valamiben jó lehetnél. Addig pedig valszeg nem fog menni. Vagy csak nem próbáltad eléggé egyiket sem.
2013. júl. 14. 13:01
Nézd!már nagyon sokmindent megpróbáltam! Pl.iskolát elvégezni, szakmát tanulni, vezetni,stb.De ha el is végeztem valamit, nem vgyok benne jó nincs hozzá tehetségem hiába van róla papír.Ami nem megy azt nem lehet erőltetni.Vagy pl.baráti körökbe bekerülni sem ment soha.
83. 17aadc1082 (válaszként erre: 82. - Eszzsé)
2013. júl. 14. 12:56
Miben akarsz sikeres lenni, és mit teszel meg érte??
82. eszzsé (válaszként erre: 81. - Syria)
2013. júl. 14. 12:50
köszönöm, kedves vagy, de már voltam nem egy pszihológusnál, és pszihiáternél is.már ez késő.a gyógyszerek pl. nem érnek semmit, és az orvos is mondta, ha nem hiszek benne, akkor ne várjak csodát!tudom mi hiáyzik a z életemből.a siker.anélkül hogy szeresse az ember magát?de kudarc, az van elég.:(
81. syria (válaszként erre: 79. - Eszzsé)
2013. júl. 14. 12:07

A kutya valahol itt lehet elásva. :)


Rám is igaz, hogy előbb ugrok bárki kérését barátságból teljesíteni, mint magamnak ugyanazt megtenni, elvégezni. Ebből következik, hogy szeretek adni. DE!

Minden apróságnak örülök, amit kapok, hiszen az nekem jár, mert jó vagyok. És szeretem magamat, ezért mások is szeretnek, de minimum elfogadnak/ tisztelnek, ha észreveszik a hibáimat, vagy valamiért nem rajonganak értem.


Súlyos önértékelési gondjaid lehetnek. Fordulj szakemberhez, mert mi itt hiába mondunk bármit, úgy látom nem segít. :(


Igazán kár lenne érted!

80. Starsky (válaszként erre: 79. - Eszzsé)
2013. júl. 13. 16:28

Szia ! :)


Pontosan olyanokat érzek én is mint Te.

..de hidd el, ha kétszer annyira lóg szerintem akkor sem undorító, csak "lehetne szebb" ! Még egyszer mondom NEM AZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hidd el az emberek célja nem az, hogy a Te lelked ápolgassák, hanem próbáljanak a helyes útra terelni !

Nekem a hátam olyan mint pl. Andy Garcia-é, és nem hinném, hogy 100-ból 1-2 nél több Nő randizna velem.

Ha ruhába vagyok akkor ez az arány talán 60 AZOK KÖZÜL akik azt a fajta karaktert kedvelik amilyen egyébként vagyok, nem az összes NŐ közül...

De megint magamról beszéltem!!!


Úgyhogy tényleg az "Istenedet" !!!!!! :)

79. eszzsé (válaszként erre: 75. - Syria)
2013. júl. 13. 14:15

Nem tudom, lehet hogy többre becsülök,vagy jobban szeretek másokat , mint magamat,és másokért szivesebben megteszek bármit, mint önmagamért.

Szeretek adni is , de el nehezen fogadok bármit, mert úgy érzem,h nem érdemlem meg, mert ki vagyok én?Ha pl.elhívnak valahová, nem megyek el, de ha azt mondja az illető, h nincs kivel mennie, akkor megteszem miatta,ennyi....ilyen vagyok.

78. eszzsé (válaszként erre: 77. - 130454e42d)
2013. júl. 13. 14:10
Igen,lehet,h kellett egy kis megerősítés,hogy van még remény,egy kis biztatás,h nem vagyok olyan utolsó.De mondom,már rosszabb, mint azokon a képeken.De mindegy , köszönöm mindenkinek a véleményeket,és megpróbálok segíteni magamon.Kedvesek vagytok , tényleg!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook