Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció, budapesti Kaáli intézet. Kinek van tapasztalata Dr. Balla Leventével kapcsolatban? fórum

Inszemináció, budapesti Kaáli intézet. Kinek van tapasztalata Dr. Balla Leventével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2019. márc. 25. 12:07
Sziasztok! Juniusra van időpontom Balla doktorhoz.Mire számithatok? Sajnos én pcos vagyok 38 éves. Minden választ szívesen fogadok!Valami vizsgálatra menyünk el elötte? Vagy várjuk meg hogy ő hova küld el? Köszönöm a válaszokat elöre is
2019. febr. 12. 11:44
Balla -nal voltunk. Először kedves de egyszer bene vagy a folyamatban megmutassa az igazi egoista hisztis arcát.
14. Mimi2018 (válaszként erre: 13. - Tucsyke84)
2017. nov. 15. 14:00
Szia!Milyen volt Balla doki?Januárban megyünk hozzá,és jó lenne tudni mire számítsunk!Köszi!
13. tucsyke84 (válaszként erre: 12. - Breki30)
2017. jún. 15. 14:49
Szia!Mi augusztusban megyünk elösször hozzá!Megirnád majd,h milyen volt?Köszönöm
2017. márc. 22. 13:56

Sziasztok! Mi jövőhéten megyünk Balla dokihoz!

Nem tudom olvassátok e meg a fórumot de ha igen akkor irnátok rolla? Aki volt mar nálla azota?!

2016. szept. 28. 10:39
Sziasztok! Mi is hozzá megyünk nemsokára. remélem, azóta tapasztaltabb lett :) Vannak új vélemények? Kérdezem leginkább azokat, akik mostanában jártak/járnak hozzá. Köszi!
2014. aug. 19. 15:20
Sziasztok! Nekem is ő lett az orvosom. Milyen tapasztalataitok vannak azóta róla? Tényleg nagyon fiatal. Köszönöm előre is. :)
2014. máj. 9. 13:06

Sziasztok!


Balla Leventéhez kaptam időpontot első konzira.

Érdekelne milyen orvos és mennyire tapasztalat endometriozis terén?

2014. ápr. 12. 13:35

szia!

Kicsit meg nyugtattál!

Február elején jegyeztek elő szeptemberre!

Én is drukkolok neked,hogy minnél hamarabb sikerüljön!!

2014. ápr. 12. 08:01
szia Vivien! Én is hozzá járok, voltak inszemek és 1 lombik, egyik sem sikerült, de nem a doki hibájából. Jó orvos!!! Mikor kaptad a szeptemberi időpontot? (melyik hónapban?) A neten valóban nincs róla túl sok infó, de ez ne zavarjon :) drukkolok neked!
6. vivien26 (válaszként erre: 4. - Judit.bambi)
2014. ápr. 11. 12:37

szia

köszi hogy válaszoltál!

Végül sikerült az inszem??

Nekünk lombikot mondtak egyből,de csak szeptemberre kerül ránk a sor!Kicsit félek mert erről a dokiról nem találtam sehol semmit!

5. 1da558bb0d (válaszként erre: 1. - Nadinebride)
2014. márc. 24. 14:05
Én is hozzá járok. :) Inszemeknél nem voltam megelégedve vele, azt gondoltam olyan mintha tőlem várná a válaszokat, hogy mi legyen. viszont a lombiknál egész más volt, mindent mondott, igaz hogy mindig konzultált a kollégákkal. :) Viszont nagyon alapos volt.
4. judit.bambi (válaszként erre: 3. - Vivien26)
2013. okt. 31. 18:34

szia


én hozzá járok, meg vagyok vele elégedve. eredmény még nincs, következő ciklusban lesz inszeminációnk.ha kérdésed van írj bátran.

2013. okt. 22. 18:38
Valakinek van tapasztalata?mert sehol nem találok róla semmit!tényleg ennyire rossz lenne!kezdek megijedni,mert hozzá kaptam időpontot!valaki írhatna ròla valamit!
2013. aug. 9. 13:44
Nem tudom, hogy számít e még a válaszom, de mindenkinek azt tanácsolom, hogy nagyon messziről kerülje el azt a kisgyereket. Teljesen tapasztalatlan, komolytalan, empátia nulla. Én csak rosszat tudok nyilatkozni róla!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 12. 17:36
Azt mondták fél éve dolgozik az intézetben, jár hozzá valaki, mik a tapasztalatok vele kapcsolatban orvosilag, emberileg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook