Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lötyögő fenékkel mit lehet kezdeni? fórum

Lötyögő fenékkel mit lehet kezdeni? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 12. 22:18

Almák ne adjanak tanácsot, mert sajnos ez genetika. Én alma vagyok, és ha sportolok a fenekemről-csípőmről, lábamról megy egyből le az összes felesleg, vagy még több is mint kellene, és a hasamról meg kínszenvedés a centiket levakarni, de örülj, hogy ilyen az alkatod, elkerülöd a metabolikus szindrómával járó összes betegséget, a termékenységed is jobb, és a férfiak is vonzóbbnak találják a széles csípőt, mint a férfiasabb, hasra hízós nőket.


Szóval próbálj meg megbékülni a helyzettel, és ésszerű határokon belül mozogni, hogy a lelkiismeretedet megnyugtasd ezzel.


Jah, és vékony barátnőm, aki tényleg gebe kategória szintén csípőben erős (felül mint egy törékeny madár), amint elkezdte szedni a fogamzásgátlót a kötőszövetei egyből megadták magukat, és a feneke platty :( - nem elkeseríteni akarom, de tényleg gázul néz ki már:( - ha esetleg szedsz gyógyszert, érdemes ezen is elgondolkodni, hogy a helyzet nem-e rosszabbodott Nálad is a szedés óta.

12. emagdi (válaszként erre: 8. - Főnix01)
2013. júl. 12. 17:51

ha tényleg annyira rossz a térded, akkor konzultálj egyrészt az orvosoddal, továbbá egy gyógytornásszal.

egy online fórumban nem valószínű hogy bárki megoldja a problémád.

11. emagdi (válaszként erre: 6. - 4c35511f0b)
2013. júl. 12. 17:39
jaja, furcsa hogy a kitörés-guggolás az kizárva, de a futás még belefér
2013. júl. 12. 16:44
Én a vibrotréninget javasolnám fenék formálásra. Nekem ugyan alma alkatom van, tehát nem a fenék volt a fő célterület, de a hasammal ellentétben az elég gyorsan és látványosan változott.
9. Krisz42 (válaszként erre: 8. - Főnix01)
2013. júl. 12. 16:43
Ott a bringa-fenêkre nagyon jó-és az úszás.Fogyaszt,ha rendszeresen csinálod,vagy bármilyen mozgás vízben.Nézesd meg a térded,egyébként fegyencedzésben van gyertyában láberősítés,akkor nincs súly a térdeiden sem.
2013. júl. 12. 16:33
Lehet, hogy genetika, de annyira undorodok magamtól :(
7. főnix01 (válaszként erre: 4. - 3b1a5ec920)
2013. júl. 12. 16:22

Sportoltam harcművészetet több éven át, de abba kellett hagynom. Az legalább segített ezen is :)

Nem lesz 90-es soha, de 95-nek örülnék :) most 103 cm a csípőméretem.

6. 4c35511f0b (válaszként erre: 5. - Főnix01)
2013. júl. 12. 16:19
Az egy dolog te elviseled, de a sérült lábat terhelni (hosszú távon) halál.
2013. júl. 12. 16:19
172 cm vagyok és jelenleg 66 kg. Főleg a combon és fenekemen van súlyfelesleg. A futást azt még el tudom viselni, a guggolás, az, hogy behajlítom, nem igazán jó érzés másnap. A futást is megérzem másnap, sajnos, de nem olyan mértékben, még kibírható.
4. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2013. júl. 12. 16:17
Abbol aligha lesz 90-es; jobban szeretnel alma lenni? a szoknya eltakarja, meg a hosszu nadrag is hosszitott felsovel; ruhabol pedig a midi; apol es eltakar :)
2013. júl. 12. 16:15

Sajnos ez genetika, de sok guggolás, kitörés, négykézlábas popsigyakorlat tud javítani a helyzeten, esetleg a kick-box is jó.


Futás teszi legjobban tönkre az ízületeket.


Akkor marad Nálad a fekvő helyzetben - oldalt fekvésben - végzett láb és popsigyakorlatok, perecben lábemelés, esetleg fitt-ball labdán guggolás, az nem erőlteti meg annyira a térdet.

2013. júl. 12. 16:13

A "nagy a fenekem" mit jelent?

Mást kell tenni ha +5 kg van (de az kb. ott) és mást ha +30 kg van az emberen.

Alapvetően megfelelően összeállított diéta (nem fogyis okosságok, hanem minőségi kaják & rendszeres étkezés) + sport a kulcsa a dolognak.

Sérült lábbal meg a futás sem a legjobb ötlet, ha a többit eleve kizártad, mert olyan mértékű.

2013. júl. 12. 16:11

Sziasztok!

Igazi körte alkatom van. Nagy a fenekem és lötyög. Mit tehetnék vele, mert már rövidnadrágot is para felvenni.

Kezdek emiatt befordulni :(

Mostanában futok, de semmi látszatja.

Kitörés, guggolás kilőve, mert nem jó a bal térdem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook