Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "NŐNAP" a legszebb dolgok egyike minden évben! fórum

"NŐNAP" a legszebb dolgok egyike minden évben! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "NŐNAP" a legszebb dolgok egyike minden évben!

12. 1731424aa5 (válaszként erre: 11. - Fortuna79)
2009. márc. 13. 06:26

Hát ez így eléggé gáz...


Én magam a karácsonnyal vagyok így.

Három nap mosoly, majd 362 nap acsarkodás?


Akit meg akarok ajándékozni, mert egy virágbolt előtt megpillantom a kedvenc zöldségét decemberben vagy eszembe jut, hogy ezt a cédét kereste a múltkor és nem találta az öreg ördög sem tarthat visza, hogy be ne zsákoljam számára ott és azonnal.


De ha csak ezen a napon tartunk valakit nőnek akkor érdemes átértékelni pár dolgot!

Szerintem...

11. Fortuna79 (válaszként erre: 7. - Access)
2009. márc. 10. 13:00

TELJESEN IGAZAD VAN!!!!!!!!


Mit ér a nőnap, ha csak azon a napon tartanak nőnek ?

2009. márc. 8. 15:34
Nálunk viszont nincs megtartva, mert pont egybeesik egy családtagunk szülinapjával egy másiknak pedig a névnapjával.
2009. márc. 8. 08:19

Én szeretem a nőnapot, mert ilyenkor nem csak a párom lep meg valamivel, hanem a családból többen:D

Imádom az ajándékokat:D

2009. márc. 8. 07:30

Boldog Névnapot a Hölgyeknek!

[link]


Ma reggel készítettem, egy "á" betűt ki is hagytam, de remélem nem zavar majd benneteket!


Váradi Laci

2008. dec. 18. 17:17
Számomra ha valaki fontos, akkor nem csak azon a napon fontos!!!! Nem azt kell nézni, hogy milyen nap van. Ha igazán fontos, akkor az év minden napján az!!!!!!! Nem kell külön a naptárt nézni, hogy milyen nap van!!!!!!!!!
2008. dec. 17. 22:20
HOL VAN AZ MÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 12. 09:39

KEDVESEK Mvagytok, köszönöm

legyen szép napoatok!!!

2008. márc. 9. 19:23

Szia!


Én is köszönöm Neked nagyon aranyos és figyelmes vagy.:))))))))))

2008. márc. 9. 11:21

Szia!

Amellett, hogy nagyon kedves, hogy egy férfi ír nekünk megemlékezést, köszöntést; sok érdekeset tudtam meg belőle!!Köszi Béka12!!

Érdekes, nálunk a valentin nap nem téma-nem annyira szeretjük-ilyenkor viszont mindig kapok virágot a páromtól...

2008. márc. 9. 10:57

Szia Béka12 !

Köszi a verset és a köszöntőt :)

2008. márc. 8. 17:03
Nemzetközi nőnapot március 8-án tartjuk, de más dátumokhoz, eseményekhez is kötődik. A nőnap a mai virágos, kedveskedős megemlékezéssel szemben munkásmozgalmi eredetű, harcos, a nők egyenjogúságával (munkavállalásával) kapcsolatos demonstratív nap volt.
A nők egy csodálotos élet formája ,a nőknek március 8-án virággal, deszertel, esetleg versel kedveskednek a férfia,fiú apáink,nagyapáink!

Ugrás a teljes írásra: "NŐNAP" a legszebb dolgok egyike minden évben!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook