Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha Szántódról átmegyünk Tihanyba komppal, akkor át kell-e vinnünk az autót is? fórum

Ha Szántódról átmegyünk Tihanyba komppal, akkor át kell-e vinnünk az autót is? (tudásbázis kérdés)


5. simple (válaszként erre: 4. - Norci10)
2013. júl. 11. 23:32
Tihany azért húzós gyalog, főleg ebben a melegben. De ha bírja a kicsi, talán nem lesz gond, max. megálltok közben pihenni.
2013. júl. 11. 20:53
Mármint Füreden ne spóroljunk vagy az autó átvitelén? Igazából azért kérdeztem,mert állítólag van kisvasút,azzal fel lehet menni,visszafelé sétálva pedig megnéznénk a kiszemelt dolgokat. Amúgy a kiscsajom elég strapabíró,ősszel feljött velünk Szilvásváradon egészen az Ősember barlangjáig,ott pedig lefelé jöttünk kisvasúttal.
2013. júl. 11. 20:45
Háááát, a faluba fel kell menni a révtől, én mindig busszal mentem fel - kb 15 éve ott dolgoztam egy nyarat a kompnál, nem mondom, h gyalog nem lehet, vagy busszal, de felfelé kell menni. Én azért oda vinném az autót. Ha van időtök, Füredre is átmehettek, kocsival közel van. Ezen nem érdemes spórolni sztem.
2013. júl. 11. 19:34
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,ha Szántódról átmegyünk Tihanyba komppal,akkor át kell-e vinnünk az autót is,vagy bejárhatók a látnivalók gyalog, egy 4 évessel is? Ha nem visszük át az autót,akkor van a közelben őrzött parkoló?
2013. júl. 11. 19:32
Szántód-Tihany

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook