Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belevágni egy válásba fórum

Belevágni egy válásba (beszélgetős fórum)


1 2 3
72. JanaW
2013. júl. 17. 21:23
inkabb bélszin közepesen :D
71. 91d4989ab9 (válaszként erre: 70. - JanaW)
2013. júl. 16. 22:37
1 vödör festék meg egy ecset:d
70. JanaW
2013. júl. 16. 22:31
EN kaparoson 6ooo Ft-t. :)
69. hamyka (válaszként erre: 68. - 91d4989ab9)
2013. júl. 13. 20:40
na az is valami :)
68. 91d4989ab9 (válaszként erre: 67. - Hamyka)
2013. júl. 13. 20:36
1000ft:D
67. hamyka (válaszként erre: 46. - 91d4989ab9)
2013. júl. 13. 19:17

lottó is sokba van sajnos :(


én nem szerencsejátékozok :D


mi volt idáig a legnagyobb nyereményed??


nekem ano 200 ft, én hülye vettem rajta másikat és el is veszítettem :(

66. JanaW (válaszként erre: 64. - Vikucka)
2013. júl. 12. 22:27

Minden nap elmondja, mi volt a munkahelyen. Meghallgatom. Tanacsot adok, ha kell, kerdezek, erdeklodok, velemenyt mondok.

Aztan jon a "mi tortent velunk" ejezet, es neki akkor hirtelen valami teendoje akad, felall az asztaltol es matat, a gyerekkel belemerul a jatekba, o meg visitgat. Vagy barmi. En meg elfaradok a lelegzetvetelbe. Aztan egy ido utan felduhodok :):)


Tudod, nekem is evidens, hogy megcsinalom. De faradtnak erzem magam, erzem a ktoelessegeim fontossagat, viszont azt is, hogy a munkam nincs megbecsulve es egy kutya vagyok, aki a sajat farkat kergeti. Aztan mar nincs kedvem megcsinalni, mert meg kell csinalni, majd meg kell neki mondani, hogy mit csinaljon. Ezt o kerte. Tehat o nem latja, hogy mocskot hagy maga utan? Nem latja, hogy en rendet tettem? Nem erzekeli, hogy ez vagy az a gyerekkel veszelyes..?


65. pickford

Mellesleg, mar az intimitas is elmult. Es engem kert, hogy segitsek neki en. Menjek en fel a netre, es keressek erre is en megoldast.

Korabban is zavartak dolgok, pl. hogy nem porszivoz fel rendesen. Elfogy a ruhaja, es neki elozo este jut eszebe. Erre is en figyelmeztessem?Mindenre en figyeljek? Talan irtam, hogy korabban anyossal voltak komoly problemaink es ebben igert kozbenjarast.


Valahol, legbelul mindig azt hiszem, hogy van kint valaki, aki megert, aki nem tokeletes, de az en idealkepemnek megfelel. Ne csinaljon mindent akkor itthon, de azert legyen 1-2 terulet, ami az ove. Van, akinek foz a parja, van akinek szerel, van akinek kerteszkedik, van akinek takarit. Az en ferjemnek anyja volt..


Termeszetesen, az en hozzaallasom sem ilyen volt mindig. Pozitov voltam, elfogado. Visszatekintve naiv. De nem vagyok hulye es nem vagyok hajlando az evek utan meg tobbet varni es hinni, mert hitegetnek. Idovel elfogy a turelmem, s attol tartok mar a veget jarja, ha ilyeneken gondolkodok.

Ugy erzem, konnyebbek lennenek a mindennapjaim, ha nem kellene rola is gondoskodnom.

Viszont, ugy erzem, gyerekkel mar nem kellek majd senkinek, ennyi idosen.

Mas megoldja egy baratta :D

65. 55416fb8e2 (válaszként erre: 63. - JanaW)
2013. júl. 12. 22:02

ha a gyerek elott nem zavart, milyen a ferjed, akkor valoszinuleg most csak azert megy az agyadra, mert kisse beszukult a tered a gyerek miatt. de ez nem marad mindig igy, hamar eljon az ido, hogy szabadabb legyel. van aki mar az elejetol ugy alakitja az eletet, hogy a gyerek a resze legyen es ne a gyerek korul forogjon a vilag. mas kepes hosszu evekig szinte elzartan csak a gyerekenek elni.


azt neked kell erezned, hogy most csak a tehetetlenseg erzese miatt merult fel benned a valas, es igazabol nem akarod, csak a mindennapokon akarnal valtoztatni, vagy kiszerettel a ferjedbol, es ezert szinte mar minden zavar, amit csinal es elegedetlen vagy a kozos elettel


nem kell ahhoz hatalmas problemaknak, dramaknak lezajlania, hogy kideruljon, ket ember nem valo egymashoz, elmulik a szerelem, kar evekig benne ragadni egy semmilyen hazassagban. az idot senki nem adja vissza. de a hullamvolgyek is gyakoriak lehetnek, amikor a ferjnek vagy a felesegnek van (a masiktol fuggetlenul) gondja, baja, rossz idoszaka, es ha ez elmulik, akkor helyreall a rend :)

64. vikucka (válaszként erre: 61. - JanaW)
2013. júl. 12. 21:34

Rákérdeztél nála, hogy mi a baja? Munkahelyi, családi, vagy valami amin rágódna? Általában a férjem akkor ilyen pokróc, amikor valami nyűgje van a munkahelyén, vagy beszól neki valaki. Először nem akar beszélni róla, de 1-2 nap után megnyilik.


Én is próbáltam rávenni, hogy segitsen a házimunkában, de én vagyok itthon egyedül, én nem dolgozom, igy evidens, hogy megcsinálom. REndetlen , trehány néha, de én ezzel együtt szeretem. És elrakom utána 250. alkalommal is a zoknit / tányérat / poharat stb.

63. JanaW (válaszként erre: 58. - 55416fb8e2)
2013. júl. 12. 21:31

Erdekes, amit irsz. Hasonloakat gondolok en is. Kerlek olvasd at a tobbit is, hatha jobban latni a korkepet :)


Korabban is kertem mar es mondtam neki, hogy igy nem lesz jhosszu eletu a kapcsolatunk, ha alapveto dolgokon nem valtoztat. Elmondom, hogy mar 3o elmult, mikor talalkozgattunk es az anyja meg mindig feljart hozza takaritani, kajat vitt fel a fianak, o meg cserebe hazavitte a szennyest es alsogatyiig ki lett vasalva minden :)


Majd jott egy masik csaj a kepbe, az lelepett. Most ugy gondolom, o okosabb volt. De nekem fohaszkodott, hogy megvaltozik,mert annyia szeret -amugy akkoriban jobban foglalkoztatott az anyos problema, mint a haztartastan.


Mosogatonk meg nem volt, a hobbym a fozes volt, kondizni jartunk (kulon-kulon) es gyakran jartunk szorakozni, utazgatni, jo allasom volt. Aztan eloterbe kerultek mas dolgok, es megint jott, hogy jo ferj lesz, igyekszik, de ahhoz ido kell..


Nem kell, hogy erdekelje az uj szinu kormom, egyszeruen csak a faradtsagot se veszi, hogy figyeljen. Nem veszi eszre a valtozast. Ami egyebkent fura, mert amikor uj ruhaban megy dolgozni, vagy korabban ment, mindig emlitette, hogy senki nem dicserte meg az uj akarmilyet. Tehat neki is lenne ilyen jellegu igenye.


Azt hiszem a gyerek tetozi a problemat, mert nincs idom es energiam fogalkozni semmivel. A ferj hulyesegeivel plane, amikor en azert, hogy legyen egy kis szabadidom, leszoktam az ebedrol. :)

62. JanaW (válaszként erre: 56. - F758a7200f)
2013. júl. 12. 21:22

:) koszi a batoritast.


A terapian, az elejen elismert nehany dolgot, hogy mit hogyan kene tennie. Tok normalis volt, ertelmes es egyeterto. Meglepodtem, igazan megfogalmazni nem tudom, mi jatszodott le bennem. Talan annyi, hogy Uristen, ez tenyleg erti a dolgokat, amiket magyarazok neki. Meglepodtem. Viszont szerintem ezt azert tette, hogy a terapeutanak megfeleljen. Mert itthon megy a jofiuzas 1 hetig, aztan szeva...

Es igy, a vege fele, amikor mar ki voltam borulva, mert nem valtozott semmi, megkerdeztek tole: Neki van-e problemaja, ami miatt ide szertene jarni. Erre mondta o, hogy nincs.


Nagyjabol minden nap takaritok. Valamit. Porszivozni kell, mert a gyerek leszorja a morzsat a foldre allandoan -persze en idegbajt kapok, de azt sem akarom, hogy ferj a retekbe jotton haza. A mosogatast megcsinalom, es csak jol esne, ha gondolna ram azzal, hogy beteszi. Hogy ne kelljen meg egy gyerek utan pakolni, mert o felnott elmeletileg es onellato.

Vagy amikor estenkent letorlom a konyhapultot es reggelre tiszta mocsok, mert o muzlit szort a tanyerba, vagy 1 -1!!!!- kanal cukrot tesz az italaba. Vagy felmosok, o meg vegigtrappol a lakason retkes labbal, mert neki gyorsan be kellett szaladni..Na ezt nevezem en szembekopesnek.


Most alljak neki ot is nevelni?


Megint, koszi es megnezem az iromanyokat :)

61. JanaW (válaszként erre: 54. - 91d4989ab9)
2013. júl. 12. 21:14

En igyekszem boldognak lenni, vagy megtalalni a napokban a pozitivumot. De a mult heten radobbentem, hogy engem o lomboz le.


Tobb oromomet is megosztottam vele es nem olyan reakciot kaptam, amit szerettem volna. Semmi extra, csak egy :fuu, ez nagyon jo. Vagy kiraly, akar ez en is orulok, vagy orulok neki, hogy orulsz.. Nincsenek nagy igenyeim szerintem, nem az a bajom, hogy nem visz el naponta vacsizni.

Jo lenne persze, ha azt mondana, vigyazok a gyerekre, itt egy kis penz (vagy akkor ne is adjon, mindegy), menjel el mani-pedibe/fodraszhoz, mert tudom, hogy szereted magad apolni, rendben tartani -es tetszeni nekem.


Es egyszeruen csak fapofaval all, amikor meselek neki. Egyszeruen nem motival engem semmire.

Volt egy nagyobb balhenk, amikor tok apro dologra megkertem mar vagy otodjere. Kiakadtam, elmentem, anyamnal aludtam, mert biztos voltam benne, hog direkt csinalja, holott valtig allitotta, hogy nem. Aztan masnap hazajottem, o bunbanoan nez. Es latom, hogy azt a dolgot megint ugy csinalta, amiert kivagtam a balhet. Es masnap es utana is, megint. Namost, szerintem valami elmejatekot jatszhat velem.

Ugy erzem, a tiszteletem is elveszett fele.

60. JanaW (válaszként erre: 52. - 91d4989ab9)
2013. júl. 12. 21:07

Hat..mar masfel eve szuls utanim lenne, azt azert ketlem. Jartam orvosnal is, mert mas tuneteim is vannak. Az egy dolog, hogy nem segitettek, csak elalmositottak nappalra.


A problemaimat nem a gyogyszer fogja megoldani, viszont hiszek a tablettak magikus erejeben. A korabbiak alapjan a ferfi hozzaallasat az en altalam beszedett bogyok nem fogjak megvaltoztatni, ot nem fogjak fejleszteni.

59. JanaW (válaszként erre: 50. - 91d4989ab9)
2013. júl. 12. 21:04
:)
58. 55416fb8e2 (válaszként erre: 57. - JanaW)
2013. júl. 12. 21:02
minek mentel hozza? ha mindig ilyen volt, es ilyennek szeretted meg, akkor csak belekotsz mindenbe, mert eppen elegedetlen, ingerlekeny vagy :) a legtobb ferfi ilyen, nem erdeklik az uj szinu kormok, es nem gondoljak, hogy ha te kiporszivozol, akkor minimum el kell mosogatniuk cserebe :) akkor szokott az ember mindenbe igy belekotni, mikor mar nem szereti a masikat, es o a hibas, pedig a masik nem valtozott, csak az erzes
57. JanaW (válaszként erre: 49. - Krisz42)
2013. júl. 12. 20:51

Abban egyetertek, hogy a parkapcsolatban egyenraginak kene lennie a 2 felnek.


Nem vagyok szolgagep, ha en megteszem helyette a valamit, akkor 1. vagy tegyen o is ertem valamit 2. legalabb koszonje meg.

Namost az o szotaraban a koszonom szo nem szerepel.


Zsuzsanak, illetve a tobbieknek : nem egy konret nagy dologgal van a baj, vagy nem ertek egyet. Hanem sok apro.

Mert nem csal meg, nem is felek tole. Nem is voltam feltekeny ra soha. Az viszont zavar, hogy o sem soha, sot.. Kiallni sem all ki mellettem, amugy nem is az a termet es termeszet. Egyszer terhesen belemjott egy duvad a boltban, en csak neztem ra rondan, a pasi meg agresszivan beszol : mi van, van valami problemad? Na en csak vagtam a fejet, de a ferj meg csak jott mogottem..

Az anyjanak se koszon meg semmit -pl. hogy a kajat ele rakjuk. Vagy hogy kimegyek es bekenem a hatat napolajjal, hogy mondjuk udjon aludni az ejjel. Csak apro gesztusok.

Nem vagyok kover, de beszoltak, hogy fel kene szedni par kg-t. Megtortent, feljott 4, de amellett, hogy nem tetszem magamnak (es nem ferek a ruhaimba :) ), egy uj ruhamra, amikor a ferj belepett a lakasba azt mondta: ez szuk rad ,nem all jol. Szerintetek mikor mondott valamit az ellenkezo jelentessel? Mikor dicsert meg?


Ma eszmeletlen jo napom volt, bar semmi buli nem tortent. Leraktam a gyereket anyamnal, en meg elmentem mani-pedizni vegre. Egy eleg meresz szint valasztottam, magamhoz kepest. Jol eldumalgattunk, eltelt vagy 2 ora. Mondtam is a nonek, hogy sztem ferj nem veszi majd eszre. A gyermekem meglatta, jujjog, nagyon tetszik neki a szokatlan kez. Hazaertunk es ferj, ahogy sejtettem..

56. f758a7200f (válaszként erre: 4. - JanaW)
2013. júl. 12. 18:43

Szia, Jana, nekem nem ugy tunik, hogy a parodnak nincs semmi baja, vagy felreertettem a terapias dolgot de olyan nincs, hogy csak az egyiknek kell magan valtoztatni es aprosagok amiket leirtal, hogy o is apolhatna magat jobban stb. Vagy az edenyt a mosogatoba, ennyit barki megtehet. Szoval ezert en kiallnek, hogy azert nem ugy van az, kapja ossze magat picinyket o is.


Az alvasos szitu, hat igen, eleg car. Fly ladyzz, igy napkozben tobb idod marad pihire ha veletlenul elalszik a gyerek es nagyjabol mindig kepben leszel, faradtan is, nem nehez begyakorolni azt a par dolgot, hogy olyankor is menjen amikor nem tudsz szivvel lelekkel ott lenni a dologban mert momentan qrvara tok mindegy neked (es van ilyen), megis azert pofas lesz a kegli es a modszer megtanit arra, hogy ne kovetelj magadtol tul sokat de kozben ne is hanyagolj el semmit:)))


Utso, a gyerek kajaja, igen, Bowie felhasznalonak van egy blogja, amit a naplojaban is emlit, ahol levezeti a babaknak valo elorefozest, a havi 1 fozesrol meg mar 2 havi menut leirt, egyebkent errol is talalsz sokat a neten, en csak annyit irtam le a fly ladys naplomban, hogy mi a modszer maga, nem konkret menut, Bowie szuperul kiegeszitette:)


Sok kitartast kivanok! Sztem amit itt leirtal az nem egy valas-szitu meg, lehet belole, de meg is menthetitek, most erre koncentralj!

55. ce24db56a5 (válaszként erre: 7. - Davidab)
2013. júl. 12. 16:40
Egyenrangú párkapcsolat nincsen.
54. 91d4989ab9 (válaszként erre: 53. - Krisz42)
2013. júl. 12. 15:33
szerintem ha akarja a nő ezen még lehet változtatni, először is magát kell összeszednie bolgodnak lennie, elégedettnek magával, és akkor szerintem a férje se ilyen lenne, sajna itt a csaj nagyon megváltozott a szülés után hátrányára.
53. Krisz42 (válaszként erre: 52. - 91d4989ab9)
2013. júl. 12. 15:27
Állítõlag a pasijával sem elégedett.Egyébként vannak ffiam,akik elzárkóznak a gyerek kórüli teendőktől amig kicsi és a párjuktòl is.Ìrta,h a férje meg se hallja,ill.nem akarja felfogni,megérteni mi a gond.
52. 91d4989ab9 (válaszként erre: 51. - Krisz42)
2013. júl. 12. 15:01
A pasijával nincs gond a csaj van szülés utáni depibe, a hormonális változások miatt, a bezártság miatt...
51. Krisz42 (válaszként erre: 50. - 91d4989ab9)
2013. júl. 12. 14:47

Igenmert szerinted az ide tartozik,h milyen pasit becsüljön meg.A kapcsolatomról azért írtam,h be tudjam bizonyítani,h létezik szerelem x idő utân is és hogy teljesen jogos,ha nem elégedett,nem kellene megmenteni a házasságát,mert nem lesz boldog,csak tovább fog szenvedni és később még elkeseredettebb lesz,mire válni fog.

Egyébként ugyanannyi s.ar nő van mint pasi,nem kell azért vki mellett maradni,mert nincs jobb.

50. 91d4989ab9 (válaszként erre: 49. - Krisz42)
2013. júl. 12. 14:24

már elsőre leírtam hogy nem egyről beszéltünk



azt irtam hogy nem minden pasi olyan tökéletes mint a te párod, ezért ha talál ilyet az ember becsülje meg, mert vannak xar alakok is, pl aki üldözi a nőt és fülön vágja úgy hogy látleletet kell vetetnie stb.


gondolom most se érted, na mindegy, én megpróbáltam:D


a másik meg az hogy nem erről szól a fórum, hogy te gyerekkel sok pasi után 8 éve boldog vagy, és minden nap megkekszel, hanem arról hogy valaki kétségbeesetten próbálja megmenteni a kapcsolatát a gyereke apjával, aztán a váláson is gondolkozik és beszélgetni szeretne itt a saját fórumában.


amit irtam neki szólt és nem neked. ráadásul félreértetted, és mást magyarázol bele, mikor szólok akkor is erőlteted a dolgot, pedig tök másról irtam mint amit te irtál. teljesen másról:D

49. Krisz42 (válaszként erre: 48. - 91d4989ab9)
2013. júl. 12. 14:17
Kicsit hiânyzik az intelligencia,nem?Ha vmit nem tudsz megmagyarázni,akkor nem a másikat kell lehülyézni....egyébként is,egyrészt a ffinak kell a nőt a tenyerén hordoznia,másrészt honnét tudod mit írtam,ha el se olvasod és végül,egy párkapcsolat akkor működik,ha mindenki egyenrangú.
48. 91d4989ab9 (válaszként erre: 47. - Krisz42)
2013. júl. 12. 14:00
ezt el se olvasom, hülye vagy, nem egyről beszélünk!
47. Krisz42 (válaszként erre: 45. - 91d4989ab9)
2013. júl. 12. 10:15
Di hibás:)Ên is megtehetem,h nem csinálok semmit és fêlre is lépek.Akkor engem pedig ő hordozzon a tenyerén,mert én is teszem a dolgom?Egyébként vki nem azért nem lép fêlre,mert tiszteli a másikat,hanem mert nincs rá igénye.Mi szerelemben êlünk,szeretünk adni a másiknak,jólesik,mert szeretjük,viszont mert önzetlenül adunk és ez tesz boldoggá,kérés nêlkül kapunk.Figyelmet,szerelmet.Pl.szerelmeskedèsnêl az izgat mindkettőnket,ha a másikat felizgathatja,ha adhat.Ezért jó mindennap szerelmeskedni:)Ez mindenben így van és 8éve boldog vok,nem féltékenykedem,nem agyalok,sok mindent szívesen csinálok és ő is,mert kettőnkről és a 3gyerekről szól az egész.Az utcán se azért segítek,mert várok érte vmit,hanem mert jólesik a tudat,h nem kell szenvednie a másiknam.Ha meg is köszöni jòlesik,de nem várom el.
46. 91d4989ab9 (válaszként erre: 43. - Hamyka)
2013. júl. 12. 09:43
passz:D én még reménykedem hátha nyerek a lottón:DDDD
45. 91d4989ab9 (válaszként erre: 44. - Krisz42)
2013. júl. 12. 09:42

nem hibás félreérted:D



már azt is tisztelni kell aki a családjával marad és érte dolgozik, (nem lép le egy csinibb fiatalabb bigével) aki még otthon is besegít és meg is érti a lelkedet is azt meg hordozd a tenyereden:DDDD


így értettem

44. Krisz42 (válaszként erre: 42. - 91d4989ab9)
2013. júl. 12. 08:21
Na ez hibás hozzáállás.Az én párom nem ilyen,azon kivül,h néha ő főz,a vasalást mindig ő csinâlja és ez 5 emberre már mennyiség.Plussz este néha elmosogat,ablakot pucol,stb.És jobban szeretne menni velem mindenhova,csak a legkisebb hozzámnőtt:)Azért így is tudunk néha menni,de a lényeg,h odafigyel rám és mivel szerelmeskedni 8év után is fantasztikusan jó vele,ezért minden este megvan a stresszoldás,néha napközben is,mert ebben leleményesek vunk:)
43. hamyka (válaszként erre: 8. - 91d4989ab9)
2013. júl. 11. 23:02

ha úgyvesszük anyagilag én is padlon vagyok, sok volt a kiadás, és lassan itt a tél és........... áááá................


1 kérdésem van : mi lesz velünk ??

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook