Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
729. kriszta773 (válaszként erre: 728. - Miss Angel)
2014. nov. 7. 14:01

fura, mert olyan, mintha csak testi-lelki zsarolással tudnál kapcsolatot építeni a férfiakkal. ezen azt értem, hogy külső nőiességgel elvárod, hogy odalegyenek, megkívánjanak, de nem fogadod szívesen mégsem a megkívánást. lelkileg meg a lovagiasságra, sajnálatra apellálsz (könnyek, segítségkérés stb.)

biztos megvan ennek a konkrét oka, őszintén én csak olyasmit tudnék elképzelni, hogy férfiakkal kapcsolatban volt valami brutál élményed, és ezért rühelled annyira őket. miközben vágynál arra, hogy szeressenek, de a plátói szereteten túl minden más rossz élmény és teher neked. nem hiszem, hogy a szexekkel lenne problémád, biztos képes lennél élvezni és szeretni is, inkább mintha a pasikkal szemben lennének benned alapból ellenérzések, undorok

728. Miss Angel (válaszként erre: 727. - Kriszta773)
2014. nov. 7. 13:50
Szép és jó,ahogy mondod ;)
727. kriszta773 (válaszként erre: 725. - Miss Angel)
2014. nov. 7. 13:46
a pasi totál gáz. már ha elmúlt 15 éves, amit feltételezek :) de biztos minden szép és jó lesz, mint ahogy eddig is ;)
726. 6b006fc769 (válaszként erre: 725. - Miss Angel)
2014. nov. 7. 13:43
Jó lesz ez...:)
2014. nov. 7. 13:37

Csak mellékesen megjegyzem még,hogy tegnap beszéltem a barátommal és elmondtam neki mindent,erre a reakciója annyi volt ,hogy megölelt,összebújtunk és nyugtatgatott csitítgatott,mert anélkül nem ment a beszélgetés,h ne sírtam volna el magam,pedig jórészt sosem sírok.....megígérte nekem,hogy segít,velem pedig azt ígértette meg,hogy bátrabb leszek,kevésbé görcsös/gátlásos és merem majd irányítani,a múltkor ez dühítette fel,mert úgy érezte,hogy azért nem merek dolgokat,mert nem bízom benne,és nem azért,mert ennyire félek.....ja,meg hogy ő kíván engem,de én nem kívánom őt, teljesen ebben a tudatban volt,sőt,az is megfordult a fejében szeretem- e egyáltalán,ezek persze hogy fájtak neki :(

megható volt a reakciója,ő valóban egy érzékeny,tiszta szívvel-lélekkel szeretni tudó férfi és már bánom hogy nem tettem meg ezt legalább hetekkel hamarabb,még ha nem is a kapcs legelején....sztem pont elég ha ennyit írok a többi már ránk tartozik,mi hogy történt,hogy történt...

úgyhogy ennyit arról,hogy ő mekkora LÚZER és hogy a párkapcsolatom mennyire ELCSESZETT,ezt üzenem azoknak akik kárörvenőden nekem b@szták mindezt,az öröm túlságosan korai volt az észosztás meg tök felesleges erőlködés :)

a segítő tanácsokat azért még 1x köszi,talán ezek ösztökéltek,h végre rászánjam magam az öszinte/bár számomra kínos/ beszélgetésre.a többit majd érzem/érezzük........

2014. nov. 6. 14:05
Esélye sincs rá!
723. 07d11172a7 (válaszként erre: 720. - Miss Angel)
2014. nov. 6. 06:20
Ok.Beszélj értelmes dokival,a lelked hozzák helyre,és menni fog.
2014. nov. 6. 05:55
Nem
721. ivi79 (válaszként erre: 705. - Miss Angel)
2014. nov. 6. 01:27
jól emlékszem h szedsz vmi gyógyszert?
720. Miss Angel (válaszként erre: 719. - 07d11172a7)
2014. nov. 5. 21:00
Köszönöm szépen,igyekezni fogok/fogunk :)
719. 07d11172a7 (válaszként erre: 718. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 20:51

Sok sikert,erőt,kitartást,végül boldogságot!

Nem lesz egyszerű,de ha elhatározod,menni fog!

718. Miss Angel (válaszként erre: 716. - 07d11172a7)
2014. nov. 5. 20:48

így lesz,keresek másikat és nem fórumra írogatok,az orvos megértő és tényleg segíteni akar,oda kell menni,nem itt olvasgatni mindenféle jöttment bunkó véleménynek nevezett mocskát


elnézést azoktól akik tényleg segítő szándékkal jöttek és normális modorban írtak,ide tartozol persze cTe is Piroszka.KÖszönöm még 1x nektek,a tanácsaitokat/A TIETEKET/ mindenképp megfogadom,saját érdekem,szép estét Nektek!

717. Miss Angel (válaszként erre: 715. - Kisj)
2014. nov. 5. 20:45
Örülök hogy én vagy ok arrogáns,mert meg merem magam védeni,nem azok akik lehordanak mindenféle elcseszett embernek meg miféléknek....az nem verte ki nálad a bizosítékot például???persze hogy nem mert ugyanolyan vagy mint az a másik,zsák a foltját mindig megtalálja ;)
716. 07d11172a7 (válaszként erre: 711. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 20:29
Keress másik orvost.Nem bántani akarlak.Nem vagy rendben.Fel kell dolgoznod ezeket a történéseket,fel kell szabadulnod,hogy végre megértsd,és élvezd a párod.
715. kisj
2014. nov. 5. 20:24

Tudod, véletlenül tévedtem ma erre a fórumra, de a hozzászólásaid kicsit kiverték nálam a biztosítékot.

Arrogáns vagy és frusztrált, de hát nem csoda.

714. Miss Angel (válaszként erre: 713. - Kisj)
2014. nov. 5. 20:06
Magadból indulsz ki ?:)
713. kisj (válaszként erre: 699. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 19:35
Gondold, hogy mindenki hüle, és csak te vagy helikopter?
712. Miss Angel (válaszként erre: 711. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 19:10
mármint ezen a téren...
711. Miss Angel (válaszként erre: 709. - Jujujo)
2014. nov. 5. 19:10
ebben igazad lehet,persze,és pont most állok választás előtt,hogy járjak e tovább orvoshoz vagy ne járjak,ő azt mondta felesleges,mivel sokat értünk el és mostanában annyira jól vagyok/ezt leszámítva/,lelkileg,mint még soha.De szerintem ő már tényleg nem tudna többet tenni....
710. Miss Angel (válaszként erre: 704. - Miss Poppy)
2014. nov. 5. 19:07

nem kell velem mézesmázoskodni,csak normális stílusílusban beszélni,nem nagyképűsködni,durváskodni,mocskolódni,stb/ez sem rólad szól!!!!/és akkor nincs gond.

nézz vissza hogy kezdtem a beszélgetést,és mégis mivé fajult.Én mindig azt mondom/mondtam a másik köpködése és rugdosása nélkül is le lehet írni a negatívumokat is,de az emberek többsége erre nem képes.....ja és persze úgy is lehet írni,főleg,hogy nem minősítem a másikat ilyen gusztustalanul,mivel nem is ismerem....

709. jujujo (válaszként erre: 705. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 19:06
Azért gondoltam ezekre a szakemberekre, mert ezek ténylegesen a szexuális problémákra orientálódtak, nem általános értelemben vett pszichés problémákra. Mármint szerintem egy szexológus vagy szexuálpszichológus sokkal mélyebben ismeri mondjuk a női, szexuális diszfunkciókat, azok kiváltó okait, és több megoldási tervük is lehet. Nem azt mondom, hogy egy pszichiáter nem ért a szakmájához, de talán ő jobb terapeuta, ha pánikbetegségről van szó, mintha pl lelki okokra visszavezethető merevedési zavarról, vagy frigiditásról.
708. pakung
2014. nov. 5. 19:05
a folyamatos kielégületlenség miatt elmúlik a tűz , majd kiábrándulsz belőle , a kialudt tűz meg majd kiábrándítja belőled. bezséld meg vele csak van amit élvezel ...
707. 6b006fc769 (válaszként erre: 702. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 19:03
Jó lesz az. Lassan... De bízz benne és akard (de ne görcsösen)
706. Miss Poppy (válaszként erre: 699. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 19:03
Istenem,hagyd már el ezt a stílust,és gyere át normálisba..légyszi.
705. Miss Angel (válaszként erre: 700. - Jujujo)
2014. nov. 5. 19:03

az orvosom sajnos most ment el egy másik városba,így hát a héten voltam nála utolsó alkalommal...egyébként ő mindigazt mondta,nem olyanokkal kellene kezdeni akikkel eddig és nincs meg a lelki kötödés ő ebben látja a fő problémát.iGAZA lehetett ,mivel itt megvan a leki kötödés és lett orgaznus is.

szexuálpszihológus meg nem tudom,igazság szerint mennyivel adhatna többet,mint ő.egyelőre azt sem tudom,kihez fogok járni,ha 1általán fogok....

704. Miss Poppy (válaszként erre: 697. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 19:01

Több éve itt vagyok,de ennek nincs is jelentősége!

Éppen a lényeget hagytad ki,de mindegy!


Mint írtam,végigolvastam az összes 23oldalt.

Szerintem nagyon rosszul látod/érzed a dolgokat,ezzel kapcsolatban,mert ha most itt mézes mázosan "nyekeregjünk együtt" szeretnéd,attól nem leszel előrébb,és még aki nyersebben is fogalmazott,jó dolgokat írtak,csak te támadásként élsz meg mindent.

703. barbylove (válaszként erre: 699. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 19:00
Nem tudom, milyen csapatról beszélsz. Én normálisan írtam neked. De ha neked megnyugszik a lelked attól, h ilyen jeleket küldözgetsz, hát rajta. Én segíteni próbáltam, de sajnálom. Nem akarod. Ez van.
702. Miss Angel (válaszként erre: 686. - 6b006fc769)
2014. nov. 5. 18:59
Ezt köszönöm,na ez tényleg segítség és az első normális hozzászólás itt amit ma olvastam és ami segítő szándékú.Megfogadjuk mindenképp,ill......megfogadom:)
701. Flóra76 (válaszként erre: 699. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:57
Neked is szia.
700. jujujo (válaszként erre: 680. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:57
Írtad, hogy pszichiáterhez jársz, és ez engem érdekelne. Látsz valami előrelépést? Mond vagy tanácsol hasznos dolgokat? Ad esetleg feladatot? Segít, hogy beszéld ezt meg a pároddal, miket csináljatok? Vagy egyszerűen elmész, beszélgettek fél vagy 1 órát és kifizeted? Lehet, hogy nem egy sima pszichiáterhez kellene menni, hanem egy szexuálpszichológushoz vagy egy szexológushoz. Akárhonnan is nézzük, a te "működésed" a nem megszokott, de ezen most ne sértődj be. A múlt, a volt kapcsolatok, a volt pasik, traumák, bármik hatására, de kialakult ez benned. Ezen mindenképp segíteni kell, hogy visszaálljon az a normális állapot, hogy egészséges szexualitású nőként kívánd a párodat. Ő lehet nagyon türelmes, de nem a végtelenségig. Nem értek ehhez, de talán még őt is be kéne vonni a terápiába, mert végül is ő is érintett. Vagy lehet, hogy elég lenne, ha rajtad keresztül üzenne a szakember, mit próbáljatok (és itt nem szexpózokra meg előjátéktípusokra gondolok). Így lehet, hogy jobban megértené, mi zajlik benned, és ha látná, hogy te töröd magad, hogy helyreálljon a rend a szexualitásodban, akkor ő is másképp reagálná le a sikertelen próbálkozásokat.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook