Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem Ausztriában 8. – Így lett nekünk is angyalkánk… fórum

Életem Ausztriában 8. – Így lett nekünk is angyalkánk… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem Ausztriában 8. – Így lett nekünk is angyalkánk…

20. Tittike1982 (válaszként erre: 16. - Anyuccci)
2013. júl. 12. 21:07

Köszönöm, Nektek is nagyon sok boldogságot kívánok!! Megnéztem a képeidet, nagyon aranyos a három gyerkőcöd :-)))


Hű, akkor Nektek három angyalkátok is van... Nagyon át tudom érezni, hogy hogy várhattátok az ikreket, én is mindig ikrekről álmodtam. Nekünk nem lesz már több gyerek, de két barátnőmnek is születtek most ikrei, így az ő babáiknak örülök, ha ikerhiányom van. De végül is nálunk így is tele van már a lakás a három gyerekkel.

19. Tittike1982 (válaszként erre: 17. - Dondi79)
2013. júl. 12. 21:01
Kívánom, hogy minél előbb rendbe jöjjön a hormonháztartásod!!
18. Tittike1982 (válaszként erre: 15. - Nórika81)
2013. júl. 12. 21:00

Szegénykém! És azóta sincs babád? Remélem a következő lombik összejön!!!


A fodrásznál beszélgettem a múltkor egy nővel, ikerbabakocsiban voltak vele a három hónapos ikrei. Mesélte, hogy a sokadik lombikból lettek, asszem talán hetedikből és neki is volt előtte lombikos vetélése. Öt évébe és 20 ezer eurójába került, hogy babája legyen... Ráadásul egy laparaszkópiás műtét során orvosi műhiba miatt sérültek meg a petevezetékei, azért kellett lombik. Nem semmi! De a babái nagyon aranyosak voltak, fiú-lány párosítás :-)

17. dondi79 (válaszként erre: 14. - Tittike1982)
2013. júl. 12. 19:28
az a baj hogy a feljelentésen gondolkodtunk,de mire végeztünk az 5 méh műtéttel mire rendbe lett a méhem meg én is örültem hogy élek..A dokit az esetem után rögtön kirúgták.Műtét után nem nézet meg senki,pedig mondtam neki még a kórházban hogy dől a vér belőlem,és nagyon görcsölök.azt mondták ez ezzel jár.majd elmúl.Nagyon nagyon meg szenvedtem a kislányommal mire ő lett,és minden percemet vele töltőm :) szó szerint szerelmes vagyok a lányomba ,ölelem ,puszilgatom,nem bírom sokszor abba hagyni :)a hormonommal máig kínlódók,még szülés után mindig nem rendeződött..Bromot kell szednem sajna :(
2013. júl. 12. 19:02

Sziasztok!

Nekünk két missed ab-nk volt.

Az első a második terhességemnél a 12.héten közölték hogy nem ver a baba szíve.Őt nagyon akartuk és nehezen jött össze.Aztán a középső fiunk nem várt hamar jött.:)

Harmadik gyermekünk születése után nem sokkal ismét terhes lettem.Nagyon örültünk Neki,mert szinte azonnal kiderült hogy ikrek.Ők 10.hétig maradtak velünk és először az eggyik majd a másik döntött úgy hogy itt hagy minket.

Mi nem akarunk több babát,de az ikreknek borzasztóan örültünk,igazi áldásként tekntettünk rájuk,így nagyon magunk alá estünk amikor végül még sem maradtak meg.

Nagyon sok nőnek van angyalkája és ez borzasztó.Ezen senkinek sem lenne szabad átmenni!Én a mai napig fájó szívvel gondolok az angyalkáimra!


Örülök hogy végül Nektek is sikerült a harmadik baba!Jó egészséget és sok boldogságot Nektek!!!:)

15. nórika81 (válaszként erre: 5. - Tittike1982)
2013. júl. 12. 17:18
Hát igen... Nekünk a 3. lombik végződött vetéléssel...
14. Tittike1982 (válaszként erre: 13. - Dondi79)
2013. júl. 12. 16:32

Atyavilág!!! Ennyi szenvedés!!!


Kész csoda, hogy egészséges kislányod született ez után a kálvária után. Sok boldogságot kívánok hozzá, szeressétek nagyon!


A dokit, aki a legelső küretet ennyire eltolta, feljelentettétek? Én tuti ráborítottam volna az asztalt és kártérítést követeltem volna. Ott is maradhattál volna, főleg hogy visszamentél és nem csináltak semmit. Megáll az ész, hát nem csinált utána ultrahangot??


Nekem küretre sem volt szerencsére szükség, de így is több ultrahangot is csináltak utána, hogy tuti minden kitisztult-e. Meg állandóan nézték a vérben a hormonszintet, hogy visszament-e a normál szint alá.

2013. júl. 12. 15:13

Jajj sajnálom ami veled történt :((

Sajnos én is át éltem ezt a borzalmat 2009-ben.:(

Nagyon nagyon vártuk,és mentem a 12 hetes szűrésre,és közölték velem nem él a babám:'(

Meg is mutatták monitoron hogy nem mozog,ott lökdösték,ő meg csak lebegett a magzat vízben:(

majd csináltak 1 missed abortot amit el rontottak.haza jöttem a kórházból majd szenvedés,fájdalom,rengeteg vér,majd rohantam vissza a kórházba,és senki semmit nem csinált vele.Ekkor fel kerestem 1 paksi dokit el mondtam neki mi a baj,mondta rögtön menjek fel.Fel is mentünk másnap reggel meg nézett,majd közölte most azonnal irány Szekszárd,már vár a műtő!!Szemeimet ki sírva megyünk fel,mire oda értem szó szerint az ajtóban rám adták a műtős rucit majd toltak is be.Másnap meg nézték a méhemet majd megint vittek a műtőbe :( egymás után 2x műtöttek,ugyan is úgy meg csinálták a missed abortomat hogy mennem hagyták a testrészeit a gyerekemnek.én meg fertőzést kaptam.majdnem ott maradtam:'(

3 hétig voltam fent,majd 1 éven kezeltek a hormonok miatt,meg a sok küret eredménye rengeteg összenövést csinált,így 2x műtötték a méhemet,majd át kellett plasztikázni:'(

Már teljessen le mondtunk a gyerek vállalásról is mert erőm,idegem nem volt hozzá,mire 2012-ben kismama lettem.Nagyon féltett minden doki,így extra figyelmet fordítottak ránk.2013.03.17-én meg született a mi kislányunk Dorina, aki 3 héttel előbb érkezett, 2600g 49cm :).

kitartást kívánok neked,sok erőt,,mert a fájdalom soha nem mull el csak enyhül egy idő után,de hidd el,következő baba gyönyörű egészséges lesz!!

12. Tittike1982 (válaszként erre: 11. - Tittike1982)
2013. júl. 12. 13:08
év múlva akart lenni
11. Tittike1982 (válaszként erre: 9. - CsengiBoti)
2013. júl. 12. 13:06

Hanem hallod Neked is kijutott a bánatból rendesen. Három elvesztett baba...


Negyedik nekünk már nem lehet sajnos. Pedig nagyon szerettem volna. De három császár után már nagyon nem ajánlották az orvosok, meg Marci születése után elég sok komplikáció volt. Így maradunk a háromnál, meg 20-30 múlva majd kiunokázzuk magunkat.

10. Tittike1982 (válaszként erre: 9. - CsengiBoti)
2013. júl. 12. 13:03

Nekünk az első gyerek 2008.11.21-én született, a második 2010.07.13-án, a vetélésem 2011.11.1-jén volt (pont halottak napján...) és Marci 2013.01.16-án született.


Szóval Marci viszonylag hamar összejött az elvesztett baba után, de nekem akkor az a hat hónap egy örökkévalóságnak tűnt...


De most már itt van, ép és egészséges és a nővéreivel imádják egymást :-))

2013. júl. 12. 11:06

Ja,most néztem a képeidet :) Nagyon szépek ! A kisfiatok mikor született ?


És -bocs,hogy megkérdezem- a vetélés mikor volt?

(nekem igazából 2 spontán vetélés,és egy missed ab volt :( A két vetélés 2008.04.30-án,és a 13 hetes babó 2011.06.12-én, a missed ab 2011.12.15-én :( amikor a 13 hetes babánkat veszítettük el,szinte napra pontosan egy évvel később fogant meg Danikánk :D

8. CsengiBoti (válaszként erre: 7. - Tittike1982)
2013. júl. 12. 11:02

Szia!

14 hetes "nagyfiú" :D Nekünk harmadszorra is fiunk született,ő a család szeme fénye (a nagyok már 15 és 13 évesek ).Apukájuk mindhárom fia születését megkönnyezte,de most szinta zokogott...és most először vághatta el a köldökzsinórt.Imádom Őket :D


Akkor gratulálok Nektek is,és most mekkorák a gyermekeid?Nagyon jó egészséget és sok boldogságot hozzájuk !


Negyedik babát nem szeretnétek? ;)

2013. júl. 11. 20:46

Szia CsengiBoti! 14 hetes pocaklakó vagy 14 hetes kisbaba? Jaj de jó, hogy Nektek is összejött!


Közben nálunk is megszületett a harmadik baba. Először az én férjem sem akart kockáztatni, de aztán sikerült rábeszélnem. Most már a kisfia a szeme fénye. Hat hónapos lesz nemsokára :-)))

2013. júl. 11. 19:49

Szia!

Én ugyanígy voltam,mint Te : volt már két nagy fiam,mikor -a spirál mellett fogant- harmadik babánkat elvesztettük,13 hetesen :(

Borzasztó fájdalom,azt hittem,belehalok,főleg,hogy aférjem ezek után már nem akart kockáztatni,és hiába szerettünk volna még egy babát,ő lemondott róla.Én soha,egy pillanatig sem.

És itt jön a mi csodánk : Ő nagyon akart jönni.Kedden volt 14 hetes a mi "pici" fiunk.Egyszóval : ember tervez,Isten végez.Hálás vagyok a SORSnak,amiért elküldte Őt hozzánk,és kívánom -amennyiben még mindig szeretnétek-,hogy mihamarabb teljesüljön a vágyatok.

Az elvesztett babát nem,de az iránta érzett fájdalmat mindenképpen feledtetni tudja!!!


Mielőbbi gyermekáldást kívánok!

2013. júl. 11. 15:08

Köszönöm!


Ennek már másfél éve, de még mindig sokat gondolok arra a babára... Teljesen bele voltam betegedve, pedig nekünk akkor már volt két gyerekünk - milyen rossz lehet annak, aki a legelső babáját veszti el?


Zsófikám is szokta még emlegetni az elvesztett kistesót, valamelyik nap is megkérdezte, hogy a meghalt baba fiú lett volna vagy lány? Pedig csak három éves volt akkor, nem hittem volna, hogy emlékezni fog rá.

2013. júl. 11. 13:51
sajnálom :(
2013. júl. 11. 13:11
Én is :(
2013. júl. 11. 11:35
Tiszta szívből sajnálom :(
2013. júl. 11. 09:08
Amikor hazaértünk és anyósék hazahozták a lányokat, a kicsi először nem ismert meg minket. De aztán egy-két nap után visszazökkentünk a mindennapokba. Június közepén kivetettük a spirált (egyáltalán nem fájt). Vigyorogva kérdezte az orvos, hogy aztán apuka is úgy akarja-e azt a harmadik gyereket, vagy csak anyuka. Andy csak nyelt egyet, aztán mondta, hogy hááát izé ő is akarja.

Ugrás a teljes írásra: Életem Ausztriában 8. – Így lett nekünk is angyalkánk…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook