Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szent György Energiapark fórum

Szent György Energiapark (beszélgetős fórum)


5. mafalda (válaszként erre: 3. - Ericika2)
2013. júl. 11. 12:20

Mi a tv-ben láttuk először,utána próbáltuk ki.Azóta ha ott nyaralunk az emberek csodálkoznak,hogy:Lenti?Ott mi van?lehet ott nyaralni?De milyen jól!Találtunk jó kis panziót,odajárunk vissza.


A fürdőnek van kinti-benti része.Bent van a nagy úszómedence(csak sapkával!),kintit már írtam.Nyáron boltok,kajáldák,fagyizók,..minden!Győzz válogatni!

Szóval kellemes!

Tele szlovénnal és osztrákkal,nekik közel van.

4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Ericika2)
2013. júl. 11. 10:47
Én jártam Szentmártonban, és nyitott vagyok az ilyen dolgokra, de a világon semmit nem éreztem.
3. ericika2 (válaszként erre: 2. - Mafalda)
2013. júl. 11. 10:02

Köszönöm, tegnap találtam egy helyen, és igen megragadott.

Akkor ezek szerint nemcsak a képeken néz ki jól a fürdő.

2013. júl. 11. 08:38

Voltam már Lentiben,de elsősorban a fürdő miatt.Azért minden nap eltöltöttünk kis időt a parkban is.Ennyi idő alatt azonban nem lehet semmit tapasztalni szerintem.Mi nem éreztünk semmit.Viszont ott beszélték,hogy volt aki hetekig sok időt töltött ott és javult a lába.

Állitólag nem csak a kiépített parkban érezni az energiát,mert a vonalak több helyen keresztezik a fürdő területét is.

A fürdőt nagyon szeretjük.Gyönyörű,nagy zöld területe van,sok medence(élmény is és csúzda),kellemes hely:)

2013. júl. 11. 08:28

Volt-e már valaki a Szent György Energiaparkban Lentiben, és milyen hatást tapasztalt?


A másik, amiről sokat hallottam az Attila domb Tápiószentmártonban. Ott esetleg járt már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook