Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebookról ismerősöket hogyan tudok végleg törölni? fórum

Facebookról ismerősöket hogyan tudok végleg törölni? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 11. 16:53
Ha látod a posztjaikat, akkor nem törölted őket mégsem.
2014. febr. 11. 14:42

Nekem is lenne egy facebukos kérdésem.


Ha kilépek, akkor is kapom a Bónuszbrigád és az Alkupon ajánlatait?


Mert akkor lépnék onnan. Ez a Hoxa sokkal jobb.

6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 07:47
illetve nem a te borítóképed,hanem rámész annak az adatlapjára akit törölni szeretnél,és annak a borítóképnél,bocsánat.remélem érthetően irtam le mindent....
5. Miss Angel (válaszként erre: 2. - *Királylány*)
2013. júl. 11. 07:46

Ha törlöd őket az ismerőseid közül,akkor elvileg nem lenne szabad utána már látnod oldalt a csetlistában sem és a posztjaikat sem,miket osztanak meg ők,stb stb...semmit ami velük kapcsolatos nálad aztán már nem jelenhet meg a kezdőlapon,szóval elég egy sima törlés,tiltani nem muszáj.

Ahol van a borítóképed,ott van egy olyan hogy"ISMERŐSÖK",ami ugye azt jelenti hogy az illető,akinek az adatlapján vagy,az ismerőseid közé tartozik,ha erre rámész a kurzorral,ill az egereddel,egyből lejön egy lista és ott van a listába,h ismeretség törlése vagy törlés az ismerősök közül.Erre katt és meg is oldódott a probléma

remélem sikerül:)

4. *Királylány* (válaszként erre: 3. - 6b08b99072)
2013. júl. 11. 07:30
Tiltani nem akarom csak azt, hogy úgy legyen mint előtte. Mindenféle boltot visszaigazolt meg embereket akikkel nem akarok beszélni de azért tiltani sem.
2013. júl. 11. 07:07
Ha rámész az adatlapjukra, akkor az ismerősök fülecske melletti nyílnál amikor lenyílik az ablak, az utolsó lehetőség a törlés, a fölötte lévő pedig a tiltás. Ha ezt választod, akkor nem tud kapcsolatba lépni veled, és minden eddigi dolog eltűnik.
2013. júl. 11. 07:04
Barátnőm lánya garázdálkodott a facebookomban. Visszaigazolt ismerősöket akiket én nem akartam ésmost vettem észre. Töröltem mint ismerősöket, de a cheten látom még őket és a posztokat is fogom sejtésem szerint. Hogy tudom végleg törölni mindenhonnan?
2013. júl. 11. 07:03
Facebook kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook