Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klion-D hüvelytabletta fórum

Klion-D hüvelytabletta (beszélgetős fórum)


9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Alxx)
2013. júl. 12. 14:02
Valamelyik kúpra én is allergiás lettem. Utána még rosszabb volt a helyzet, mint eredetileg, de miután abbahagytam a kúpozást pár hét múlva elmúlt.
8. alxx
2013. júl. 12. 11:37
Én is használtam ilyet ez egy erős gyógyszer, szerintem a hüvelyégés a mellékhatások közt van hakét napnál tovább fennáll akkor allergiás reakció. Én is voltam allergiás egy másik kúpra és nekem is ez volt hogy jobban égett mint előtte amikor is szintén égett :) aztánkaptam a dokitól másikat mert nem bírtam már tovább annyira csípett. Aztán majd érdemes valami hüvelyregenerálót használni valami intimflórásat de a hüvylezuhany szerintem nem jó legalábbis nekem nem jött be.
7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2013. júl. 10. 21:21
Lehet, h allergiás vagy valamelyik anyagra, ami benne van! Egyébként nem szokott ilyen tüneteket produkálni normál esetben!
6. Cippora (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2013. júl. 10. 15:23
Használtam,és bár ilyen panaszom nem volt,de emlékszem,hogy rajta volt a tájékoztatóján,hogy okozhat ilyet.Kérdezz dokit,gyógyszerészt,ügyeletet,akit el tudsz érni,de szerintem normális,a klion egy nagyon erős kúp.
5. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 3. - Reniceee)
2013. júl. 10. 14:16
minden szervezet mas, tehat maskepp reagal - vagy nem
2013. júl. 10. 13:45
Kérdezd meg a gyógyszertárban..(ameddig nem éred el az orvost...)
3. reniceee (válaszként erre: 2. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 10. 13:38
Nőgyógyászomat nem érem el.... betegtájékoztatót elolvastam, s ott hüvely irritációt... de lehet hogy más is tapasztalt ilyet....erre lennék kiváncsi
2013. júl. 10. 13:34
orvos?? betegtajekoztato elolvasasa?
2013. júl. 10. 13:33

Tegnap kezdtem el használni, s este is meg egész délelött iszonyat égett a hüvelyem belül meg kivül is.... Használtam már régen, de nem emlékszem hogy lett volna ilyen a használatával.

Valakinek volt ilyen tapasztalata vele? Hagyjan abba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook