Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha nem oda megyek szakrendelésre, ahova területileg tartozom, akkor is ingyenes az ellátás? fórum

Ha nem oda megyek szakrendelésre, ahova területileg tartozom, akkor is ingyenes az ellátás? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 9. 14:43
a taj kártyám természetesen rendben van!csak nem akarom,h esetleg váratlanul érjen a helyzet.
2013. júl. 9. 14:41

Szerintem tök mindegy,hová "tartozol" elvileg szabad orvos választás van.oda jársz,ahova akarsz.

Én vinnék pénzt azért,de szerintem nem lesz rá szükség.Persze,ha fizetve van a TB-d.

Én éppen Csongrád megyei vagyok,de Bács megyébe tudok átjárni orvoshoz,mert az közelebb van(konkrétan a megye határnál lakom) és eddig csak egyszer kérdezték meg,hogy miért ide jöttem.Én válaszoltam és ennyi.Sőt,még meg is mutattam térképen,hogy hol lakok,mert nem tudták bemérni és semmi baj sem volt.

2013. júl. 9. 14:39
a TAJ kártya számít tudtommal. Mert pl ha nyaralsz valahol, és bemész a kórházba, ott se kell fizetni, a lényeg, hogy biztosítva legyél, fizesd az eü hozzájárulást.
2013. júl. 9. 14:36
valaki mondjon már valami okosat :)
2013. júl. 9. 14:12
sziasztok! A kérdésem a következő,h az ellátás ingyenes-e vagy sem? (ma bejelentkeztem a gyöngyösi kórház/sztkba nőgyógyászati vizsgálatra.el kérték taj számom stb.és már van időpontom is.De én B.A.Z-megyei vagyok,de Heves megyében dolgozom és Jász-Nagykun-szolnok megyében tartozkodom,de az nincs feltüntetve a lakcím kártyámon.ennyi a történet)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook