Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekorvos váltásnak mi a menete? fórum

Gyermekorvos váltásnak mi a menete? (tudásbázis kérdés)


8. gkreka (válaszként erre: 5. - Miryame)
2013. júl. 9. 16:11

Jelzed az új orvosnál, hogy ezentúl hozzá szeretnéd vinni a gyerekedet, a hivatalos részét ezek után ő intézi.


A régi orvossal szerintem ne foglalkozz. Nem éri meg az időt és a fáradságot. Visszataszító a nemtörődömsége, de bizonyítani nem tudod.

7. szafaripók (válaszként erre: 5. - Miryame)
2013. júl. 9. 14:15

Ha nem tudod bizonyítani, hogy a gyerek is allergiás, amiről a doki is tudott és ennek ellenére írta fel azt a bizonyos gyógyszert, gyakorlatilag semmit nem tehetsz hivatalosan.

Válts dokit, másba nem érdemes belekezdened, mert csak az időd és az energiád megy el rá, egyéb "eredménye" nem lesz.

2013. júl. 9. 14:12
Csak elmész a kiválasztotthoz, s ő majd ír levelet a mostanihoz, s ezzel elkéri a papírjaidat...
2013. júl. 9. 13:59

Köszi! Akkor azt hiszem, mihamarabb meglátogatom a kiszemelt orvost...

Emellett nagyon gondolkodok, hogy tegyek-e egyéb lépéseket a mostanival szemben, de nem tudom, ilyen esetben mit lehetne...

2013. júl. 9. 13:55
Akihez szeretnél menni ahhoz kell menni és a többit majd ő intézi.
2013. júl. 9. 13:54
Szia! Csatlakozom az előttem szólóhoz felkeresed a másik gyerekorvost akihez szeretnéd átvinni a gyerkőcöt s ők majd elkérik a papírjaitokat.
2013. júl. 9. 13:50
Beszélned kell azzal a dokival akihez szeretnétek járni,és ha ő átvesz,akkor majd ő kikéri a papírjaitokat!
2013. júl. 9. 13:48

Ma betelt a pohár a gyerekorvosnál. Jeleztem neki, hogy a családban több generációnál is van egy bizonyos gyógyszer-családra allergia, erre felírt egy olyat, ami ezt tartalmazza. Más dokik ezt figyelembe véve mindig olyat adtak, amiben nincs ez az összetevő, de a "mi" dokink ezt le se sz*rta.

Nem ez volt az első húzása, szeretnék átmenni másik gyerekorvoshoz, de nem tudom, hogyan kell intézni.

Segítenétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook