Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet kilakoltatni azt a lakót az ingatlanból, aki be van jelentve állandóra? fórum

Hogyan lehet kilakoltatni azt a lakót az ingatlanból, aki be van jelentve állandóra? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 3. 22:36

Gondolom fizetni kell pár verőlegénynek, akik kiteszik a szűrét a cuccaival együtt az utcára, aztán azonnali zár csere, és pont.


A másik lehetőség, hogy kerítesz egy ügyvédet, aztán ő bevezet a jog rejtelmeibe, és legombol rólad egy csomó pénzt.

5. de Luca (válaszként erre: 4. - 2bd7ab0c9a)
2013. júl. 9. 15:21

Csatlakozom!


Fel kell jelenteni, hadd legyen a lajstrom 4 db A4-es oldal. Vannak esetek, amikor a megértés és a finomkodás nem célravezető.

4. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 2. - Arrahne)
2013. júl. 9. 13:20

Szia!:-)


Nekem sincs jogi végzettségem, egy cseppet sem vagyok jártas a témában, de már a 2. sorban megütötte a szemem, a "hamisította az aláírást" megjegyzés, mert ha ez így van, és az állandó lakcím bejegyzéséhez szükséges iratokon aláírást hamisított, akkor már csak ezért feljelenteném, így minden járulékos következmény, mint a lakcím érvényessége, érvényét veszti. Nem ismerem a hazai joggyakorlatot, és az eljárások lefolyásának ütemét, így azt sem tudom, hogy ez gyorsan lebonyolítható volna -e, vagy megrekedne egy szinten.


Remélem mielőbb sikerül megoldást találnod, a legjobbakat!

2013. júl. 9. 13:13
bár nem vagyok jártas a témában, de ha a nőé a ház, és már úgymond szétmentek, akkor nyugodtan kihívhatná a rendőrséget is, nem? Főleg hogy távoltartási is van.
2013. júl. 9. 12:56
Vázolnám a helyzetet. Van egy ingatlan a tulajdonos egy fiatal lány 1 gyerekke l/1 tulajdonjoga van, az előző élettársa( nincsenek bejegyezve)állandó lakcímmel rendelkezik a házban (hamisította az aláírást)távoltartási végzése van a sráccal szemben, mert verte őt, drogozott, és terjesztette is az anyagot a priusza 3 db A4 oldal, most a csaj elakarja adni a lakást, de nem hajlandó kiköltözni a lakó, bár semmilyen közmű nincs az ingatlanban, mert nem fizette és kikapcsolták!Valakinek valamilyen ötlet? A kényszerkijelentés nem működik, mert életvitelszerűen ott lakik!
2013. júl. 9. 12:51
Sos. segítség kellene, birtokvédelem, és ingatlanjog témában!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook