Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyobb erőltetés (pl. toaletten nagydolog) után, hüvelyi vérzés. Mitől lehet? fórum

Nagyobb erőltetés (pl. toaletten nagydolog) után, hüvelyi vérzés. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 10. 12:05

Sziasztok! Megjöttem a dokitól.

A méhszájam teljes terjedelmében vérzik. Nagyon durva. Jobb oldalon 3 cm-es ciszta, a méhemben pedig még mindig itt figyel az az édes kis polipocska.


Első körön a méhszájamat kell nagyon sürgősen műteni, 2 hét múlva, mivel közben meg fog jönni. Utána a cisztától reméljük, hogy a most soron következő mensivel távozik, és utána ellátjuk a baját a polipocskának is.


Egyelőre ennyi.


A doktornő arcát soha többet nem akarom úgy látni, mint amikor meglátta a méhszájamat. :(

18. 496b72c196 (válaszként erre: 17. - Krisz42)
2013. júl. 9. 19:26

33 éves vagyok, és nekem is rengeteg marhaságot produkál a szervezetem sajnos. A hormonlaborom a tesztoszteron kivételével tökéletes lett állítólag. Azt a részét már nézték. Alapvetően én is jobban támogatom a természetes gyógymódokat, így nagy részét már ki is próbáltam, de nálam nem jöttek be sajna. Holnap reggel minden kiderül.

A múltkori ultrahangnál vagy egy elhalt terhességet, vagy egy polipot diagnosztizált a dokim... szóval most majd kiderül, hogy bármelyik ott van-e még. Elvileg utána menstruáltam egy hatalmasat, és távoznia kellett. Aki mensi után ultrahangozott elvileg nem is látott semmit, bár szinte csak bedugta, egyszer megforgatta, majd kihúzta... aki előtte vizsgált, az forgatta 4 percig, és jól körbenézte a méhemet... szóval most már tényleg semmit nem tudok. Bízom nagyon a reggelben. :)

17. Krisz42 (válaszként erre: 16. - 496b72c196)
2013. júl. 9. 17:28
Furcsa,de mostanában én is ezzel küzdök.Legutóbb 6napig majd megfagytam előtte,szédültem,egyébként meg terhességi tüneteim vannak.Semmit nem találtak,hormonom rendben,nem tudom mennyi idős vagy,nekem már változò kort is emlegettek,amíg ki nem derült,h egyenlőre nem tartok ott.Most körömvirág teát fogok inni,az állítólag helyreteszi a hormonokat,ha kell pótolja,ha kell elvesz.Majd meglátom jobb lesz-e.De szervileg nem hiszem hogy bajod vannekem se találtak semmit.Azért ha vmi kiderül mégis,írhatnâl privátba is,én is megteszemha kiderítek vmit,esetleg ha használ vmi.
16. 496b72c196 (válaszként erre: 15. - Krisz42)
2013. júl. 9. 16:31
Én sem foglalkoznék ezekkel a dolgokkal, ha nem lennének hónapról-hónapra durvább tüneteim. Pl.: egyre erősebb mensi, ájulással, rosszulléttel, úgy hogy 3-4 gyógyszer tesz csak járóképessé, és nagyjából disznóvágáson láttam utoljára annyi vért, mint akkor szokott lenni, ráadásul olyan szinten darabos, hogy néha keresem benne a földönkívülieket. Közben mensi előtt terhességi tünetek (tudom PMS), melyekkel szintén szoktam hátast dobálni a Postán pl. :) Ezzel kerültem kórházba év elején is.
15. Krisz42 (válaszként erre: 14. - 496b72c196)
2013. júl. 9. 16:29
Köszi:)Nem vagy fêlős,csak miòta van internet,azóta nêha én is beleesek abba a hibába,h túlreagálok vmit.Egyébként se hagyom,h mindent kezelni akarjanak,mert akkor néha csak rosszabb.Pl.mensi után 2-3 napig mindig folyáom volt.Pont akkor voltam maszek nőgyógyásznál.Kérdezte,felírjon-e vmit râ,mondtam,h nem.Utána 1nap múlva abba is maradt.Régen-kb.15éve-kaptam egyszer rá tablettát-még most is az van,fehér,fel keltenni,3napig-semmit nem hasznalt,csak tönkreteszi a természetes ph értéket.Utána soha többet.Egyszer Balatonnál szedtem össze vmit,de magától is elmúlt pár hónap alatt.
14. 496b72c196 (válaszként erre: 13. - Krisz42)
2013. júl. 9. 16:09

Hűha... :) Lehet, hogy én vagyok túl érzékeny és félős? :)

Graulálok egyébként a 8 évhez, szép! :)

13. Krisz42 (válaszként erre: 12. - 496b72c196)
2013. júl. 9. 16:05
Nem volt problêma,mert néha előfordult az is,h megjött,de csak kicsi vagyis azt hittem megjön,de 2-3nap mùlva jött meg rendesen.Egêszséges vok,hormonjaim rendben.Pl.méhszájsebem régebben mindig volt,mert magzatvìz nem folyt el,hanem mindhárom szülésnél repeszteni kellett.De ez sem volt gond,semmi bajom,se ciszta,polip,stb.Egyébként a méhnyakszájseb nálam a mélyre hatolás miatt volt,legutoljára nem említette a doki,h lenne,viszont 8éve a férjemmel vok,a méretei nem változnak,legfeljebb én szokhattam hozzá,de pl.az ilyet nem lehet kivédeni,az ember nem is tud néha róla.
12. 496b72c196 (válaszként erre: 11. - Krisz42)
2013. júl. 9. 13:21
Értem... de kételkedem benen, hogy ez normális. Nálad semmi probléma nincs?
11. Krisz42 (válaszként erre: 10. - 496b72c196)
2013. júl. 9. 13:04
Nekem volt már,h mensi előtt 5nappal volt pici vér,azt hittem megjön korábban,de aztán semmi,majd megjött pontosan.
2013. júl. 9. 12:53
Köszönöm mindenkinek a gyors választ! :)
9. 496b72c196 (válaszként erre: 8. - Tamtamano)
2013. júl. 9. 12:53

Igen, holnap reggel megyek az orvoshoz.

Múltkor talált egy méhszájsebet is, de azt mondta nem kell vele foglalkozni, mert pici, és jó lett a rákszűrésem. A ploipot látta a méhemben, az is pici, azt mondta majd vissztérünk rá. Na majd akkor holnap.

8. tamtamano (válaszként erre: 6. - 496b72c196)
2013. júl. 9. 12:50

Szia!


Akkor vissza kellene menned a dokihoz aki csinálta az ultrahangot, és elmondani neki a panaszaidat.

Anno, nekem is volt , szülés után jött elő nem sokkal, úgy volt , hogy megműtik, ám mire meglett az időpont a műtétre, visszahúzodott magától. Igaz nekem nem okozott panaszt, teljesen véletlenül vettem észre.


Mindenkép keres fel az orvost.


jobbulást: Üdv: É

7. 496b72c196 (válaszként erre: 5. - 24d55d437a)
2013. júl. 9. 12:46
Nekem most először volt peteéréskor is múlt héten, majd rá egy hétre ismét. De az csak egy rózsaszínes pecsét volt a papíron. A nagydolognál viszont pár csepp tiszta vér.
6. 496b72c196 (válaszként erre: 3. - Tamtamano)
2013. júl. 9. 12:45

Szia Tamtamano!

Igen... volt múltkor egy polipgyanús ultrahangom. Biztos, hogy hüvelyből jön... Többször ellenőriztem, és ez már a második hónap, hogy ez van. Ráadásul ebben a hónapban már két köztes vérzésem is volt, az egyik peteérésnél, a másik rá egy hétre. Most péntekre várom a mensim.

2013. júl. 9. 12:45

Nekem középidőben van ilyen, de annyira minimális, hogy tényleg csak a wc-papíron látszik (TUTI, HOGY NEM VÉGBÉLBŐL!!), és a betéten már nyoma sincs.

A középső pár napban. Vagy barnás, vagy icipici véres. És igen, "olyankor", pedig nem erőlködök különösebben.

4. 496b72c196 (válaszként erre: 2. - Ba7da9cfc0)
2013. júl. 9. 12:44

Szia Eperke!

Igen, biztos hogy hüvelyből.

2013. júl. 9. 12:41
Hüvelypolip ha onnan van a vérzés, vagy aranyér ha nagydolognál van , akkor előfordulhat az erőlködéstől.
2013. júl. 9. 12:40

Biztos hüvelyből vérzel?

Nem végbélből? Mert ha nagydolog után végbélből vérzel, akkor előfordulhat, hogy aranyered van.

2013. júl. 9. 12:35
Nagyobb erőltetés (pl. toaletten nagydolog) hüvelyi vérzés. Mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook