Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aquafilter csapszűrő FH2000, csaptelepre szerelhető víztisztító fórum

Aquafilter csapszűrő FH2000, csaptelepre szerelhető víztisztító (beszélgetős fórum)


8. Vizetiszom (válaszként erre: 7. - Lolita63)
2013. aug. 1. 16:47

Az FH2000 víztisztítóban kókuszhéj alapanyagú aktív szén granulátum és egy filc réteg van. A filc rétegen fennakadnak a szilárd szennyezőanyagok, homok, iszap, rozsda. Az aktív szén réteg végzi a nagyobb munkát, megköti a klórt és veszélyes rákkeltő klórvegyületeket. Az aktív szén a szerves anyagokat is jó hatásfokkal eltávolítja, ezek okozzák a víz rossz szagát és a mellékízeket.

Az FH2000 egy egyszerű, praktikus vízszűrő.

7. Lolita63 (válaszként erre: 5. - Jstefan)
2013. júl. 17. 14:22

Valamit csak tudhatnak a víztisztítók, mert több helyen olvastam, hogy iható lett a víz és szagtalan.

Én sem szeretem a reklámokat, ezért érdekelne más véleménye aki már kipróbálta.

6. Lolita63 (válaszként erre: 4. - Mannus)
2013. júl. 17. 14:20
Legalább megtaláltad a megoldást és jól van a kislányod:)
5. jstefan (válaszként erre: 3. - Lolita63)
2013. júl. 12. 22:37
Az csapvízben található vegyianyagokat,nitrátokat,növényvédőszereket,gyógyszermaradványokat,olajszármazékokat,mosószermaradványokat,baktériumokat csak nagyon jól felszerelt laboratóriumban lehet a vízből eltávolítani!!! Ha a reklámozott gagyi csodaszűrők ezeket mind kiszűrnék akkor nem lenne komoly probléma a Föld egyes részein az iható ivóvíz előállítása.A felső határérték alatt a szabvány szerint még ivóvíznek nevezhető a csapvíz,de aki érzékeny rá az súlyosan beteg lesz tőle. Magyarországon több lakóterületen életveszélyesnek minősítették a csapvízet ezért ívóvízként történő használatát megtiltották!!! Aki tanult kémiát az nem hiszi el a csodaszűrő reklámokban bemutatott hazugságokat!!!Az ásványvíz lelőhelyek közelében általában nincsenek nagyvárosok,és vegyiüzemek melyek erősen szennyezik a talajt,és az ívóvízkészletet.
2013. júl. 12. 21:48
Én a zuhanyszűrőt utolsó lehetőségként vettem meg, mivel semmi kenőcs, gyógyszer, kezelés nem használt az ekcémás bőrű kislányomnak. Aki ismeri ezt, tudja, hogy milyen szörnyű dolog, még kötözni is kellett egy ideig annyira borzasztó volt.Mióta használjuk(3éve) semmi panasza nincs. Azt, hogy mikor kell cserélni a szűrőt onnan tudom, hogy elkezdenek kijönni rajta a kiütések".Csere után ismét semmi tünet.:)
3. Lolita63 (válaszként erre: 2. - Jstefan)
2013. júl. 10. 14:05

Ezek szerint a víztisztító kancsó sem jó.

Akkor maradjak az ásványvíz mellett??? Mert nálunk ihatatlan a víz:( Büdös ammónia szaga van, vagy klór szag és nem tudom meginni!

2. jstefan (válaszként erre: 1. - Lolita63)
2013. júl. 9. 21:49
Mindegyik csapszűrő mindegy hogy milyen nevet adtak neki, kizárólag a darabos szennyeződést tudja kiszűrni!!! A mérgező vegyianyagokat,antibiotikumokat,baktériumokat,és még nagyon sok sok káros anyagot NEM tudják kiszűrni a vízből!!! Ezek a víztisztító csodaszerkezetek ugyanolyan átverések mint a csodapárnák,csodalámpák,szerencsevonzó karkötők,és még nagyon sok átverésre alkalmas műszaki szemét amivel több ezer primitív embert kifosztanak a magukat professzornak nevező alulképzett bűnözők!
2013. júl. 8. 19:36
Akinek van tapasztalata véleményeket várok Aquafilter csapszűrő FH2000, csaptelepre szerelhető víztisztító készülékről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook