Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Torna + futás - de hogyan? fórum

Torna + futás - de hogyan? (beszélgetős fórum)


7. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Sziszi0528)
2013. júl. 12. 22:46
Akkor hasonló cipőben járunk. 4 hónap alatt fogytam majdnem 17 kg-ot, a hasam már lassan kockás, a combom meg... áááá szerintem -10 kg múlva sem lesz vékony!!XDD
2013. júl. 12. 22:42
Lifetilt ,nézéttek meg ezt az oldalt,sok hasznos infót találtok rajta.
2013. júl. 12. 20:01
Nekem az a tapasztalatom - mikor egy éven keresztül jártam kondiba és edzettem mindenre becsülettel - hogy hiába erősítettem a felsőtestem, a hasam már a férjem szerint uborkareszelő volt :), a karom definiáltabb lett, a vállam kikerekedett, de ez nem oldotta meg azt a problémát, hogy több, mint egy méteres volt a s*ggem kerülete, így nyilván abból is kellett fogynom, faragnom, hiába a felsőtest erősítés... Én most stagnálós időszakban vagyok, de kitartóan edzek, remélem meglesz az eredménye, mert azt vettem észre - bár még csak 26 vagyok - de sokkal nehezebben megy, mint mondjuk 4-5 évvel ezelőtt...
2013. júl. 11. 23:13
Hát nem tudok ezt a felső test erősítés dolgot. Nekem izmos a karom és a hasam. Edzegetek mindenhova, mert hiszek benne, hogy a kalória-deficit segíteni fog.
3. 7b0e06cb68 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2013. júl. 11. 09:11
Szió! Én hasonló alkati adottságokkal rendelkezem! :) Nekem azt mondták mindenféleképpen a felsőtest erősítése a fontos. Mivel a körte alkatnál a felső test vékonyabb az alsó testrész jóval erősebb ezért ennek a résznek az erősítése nem ajánlott. Így a biciklizés és a futás sem a legmegfelelőbb kardió mozgás. Mindenféleképpen súlyzós edzést javasoltak nekem de persze ez egyén függő is. Mellette kardióként ha van rá lehetőséged akkor ússz. Ez mindent megmozgat, de erősödik a felsőtest is. Nekem nincs lehetőségem úszni ezért én kocogni szoktam heti kétszer-háromszor bár nem a legjobb de kell azért valami a zsírégetéshez...
2. főnix01 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2013. júl. 11. 09:01
Szia! Én is ezekkel a paraméterekkel rendelkezem. Tipikus körte vagyok. Kíváncsian várom, hogy mit fognak írni a többiek. Én mostanában úgy edzek, hogy futok 2,5 km-ert, utána sulyzós edzést tartok. Két hete kezdtem, így még nincs eredmény. A kajával vannak még kisebb-nagyobb problémáim :)
2013. júl. 8. 16:55

Sziasztok!


Csekély 6 kilótól szeretnék megszabadulni, a tervem életmódváltás, este 6 után nem evés, szénhidrátok mellőzése és mozgás. Namost alkatilag tipikus példája vagyok egy jól fejlett körtének: kar vékony, has lapos, enyhén barázdált is :), definiált, homokóra alakú derékvonal, de a popsi és comb... na az durva. Csípőm 105 cm, combom 62... :(. Úgy festek szó szerint, mint egy dongó :). Rubint Réka a hű edzőm már évek óta, úgy csinálom, hogy azért edzek minden testrészre, de a popsi-, illetve comb edzés után megyek futni is. Jó ez így, vagy előbb fussak és utána csináljam meg a gyakorlatokat? Véknyítani szeretnék, kisebbé tenni a fenekemet és combomat. Szerintetek jó ez így? Amúgy heti 4x-5x edzek, ebben kétszer van futás a megfelelő blokkok után.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook