Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció 2013 fórum

Inszemináció 2013 (beszélgetős fórum)


1 2
34. lhoney
2013. júl. 17. 06:34
Latom nincs itt senki :) bevallt a bizakodasom 3 gyonyoru erett petem van az ultrahang szerint :D
33. lhoney
2013. júl. 15. 18:28
Sziasztok csajok en is csatlakoznek a forumhoz most kezdem a masodik inszemnet holnap megyek a dokihoz uh ra a 13dik napn vagyok :) nagyon bizakodo vagyok
32. dfdf528c42 (válaszként erre: 31. - Vándorló_Szellem)
2013. júl. 9. 13:40
reméljük nem lesz cisztád nagyon szoritok hogy minden renbe legyen és mehes továb..mikor kell menj a dokihoz?de ha inkáb anyira fáj menj el dokihoz.nehogy valami más baj legyen.igen a tünetek jók voltak csak nem let jó az eredménye.:( de lehet tényleg az a jó hogy ha semmit nem érzünk.
31. Vándorló_Szellem (válaszként erre: 28. - Dfdf528c42)
2013. júl. 9. 12:39

Nekem volt hasszurka is, meg sok más olyan "tünet", amire azt mondták, hogy jó, aztán mégsem lett belőle semmi. Úgyhogy engem ezek már nem érdekelnek. :-)

Most igazából abban reménykedek, hogy nem lesznek cisztáim, mert eléggé fájnak a petefészkeim. :-S

30. Vándorló_Szellem (válaszként erre: 29. - Dfdf528c42)
2013. júl. 9. 12:37

Én mindig pihentem legalább 1-2 napot. Volt olyan is, hogy azt a hetet, amikor az inszem volt, kivettem szabinak. Mondjuk biztos, hogy nem ezen múlik, hanem 1000 más dolgon. :-(

Én utána mindig utrogestant kaptam.

29. dfdf528c42 (válaszként erre: 27. - Vándorló_Szellem)
2013. júl. 9. 12:13
és te pihentél az inszem utáni napokon?és tabit kaptál inszem után vagy gélt?az a ismerősöm akiről beszéltem az elejém vagy lehet nem irtam :)aki az 5 inszemen volt ő gélt kapod.de ő semmit nem pihent.dolgozot biciglizet.és úgy fokta fel hogy ha eddig nem sikerült akor miért sikerülne.de hálistenek sikerült nelki.
2013. júl. 8. 16:30
de nekem csak a 3-nál volt úgy és ugy volt hogy éjszak ara keltem fel hogy nagyon fel vagyok fújodva és kemény a hasam erre nagyon emlékszem.de elvileg ez a jóóó :)de nekem nem volt az :)meg az ha szurkál egy bizonyos pontba töbször is.de majd az aug.hónap szerencséseb lesz nekd is meg nekem is :)
27. Vándorló_Szellem (válaszként erre: 25. - Dfdf528c42)
2013. júl. 8. 16:19

Szerencsére nekem teljesen jó mindig a méhnyh. vastagsága. :-) Nem iszom alkoholt, úgyhogy nálam a bor kilőve. De mondom, szerencsére nekem azzal nem volt gond. :-) Igazából fogalmam nincs, mi a gond. :-(

Jaja, a puffadás az nagyon vacak, nekem is volt mindegyiknél, egyik gatyám sem jött rám. :-S

2013. júl. 8. 16:19
jó én se szeretem a bort mert nekem kesere hiába édes van rá írva :)igy mikor meg iszom egyből be kell kapjak egy rágót.de ha ez kell nem bánom :)ki birom
25. dfdf528c42 (válaszként erre: 24. - Vándorló_Szellem)
2013. júl. 8. 16:16
én is igy voltam hogy a első 2 nél nagyon fájt a hasam fel is voltam pufadva.a 3-nál is fájt de nem volt vészes.a 4-nél meg csak menszesz előt fájt pár napal.de a 3-nál voltam ugy hogy meg jöt de alig volt vérzés meg barna is volt nem olyan élénk piros de akkor nagyon roszul voltam szédültem hányingerem is volt.de a széülés katasztrofális volt:(de sajna semmi.most te szedel valamit????én méhpepőt szedek.azt ajánlota az egyik ismerősöm most 20-hetes kismama ikerekel :)meg ő javasolta azt hogy minden este ini kell 1-2dl vörösbort.az segiti az endrometrium vastagságát :)és ez tényleg igaz mert a 4nél voltam uh a 11 napo akkor volt 5.3mm és mikor mentem másnap uh. ra akkor meg 8.50-volt és este itam 2-dl bort.még a dokim is meg lepödöt plusz nem csak az endrom nőt de még a tűszők is :)probáld ki :)
24. Vándorló_Szellem (válaszként erre: 23. - Dfdf528c42)
2013. júl. 8. 15:58
Változó. Az 1. és a 3-nál nagyon fájt utána a hasam legalább másfél hétig. A 2-nál semmit nem éreztem. De mostmár tudom, hogy ezek nem jelentenek sajnos semmit, pedig mindenféle tünetet produkáltam. :-)
2013. júl. 8. 15:28
repesztőt én is kaptam a 4-nél de nem tudom már mi volt a neve csak az öszeget 7000-ft volt.és te éreztél valamit inszemek után Vándorló_Szellem ???
22. Vándorló_Szellem (válaszként erre: 12. - Dfdf528c42)
2013. júl. 8. 15:25
Általában merional szurit kaptam. Egyszer volt menopur. Repesztőnek volt már pregnyl és ovitrelle is.
2013. júl. 8. 15:24
mkriszti81 és te hova jársz dokihoz????
2013. júl. 8. 15:23
na már itt is vagyok :)
2013. júl. 8. 14:58

most egy picit menem kell 10-perc el kell menjek a boltba de aztán leszek ;)

addig beszélgesetek :)sietek.

2013. júl. 8. 14:57
2-éves :)az a kór a leg édesebb :)beszélnek totyognak:)a páromnak is volt ilyen fertőzés de kapot rá tabit és helyre állt :)úgy hogy nyugi minden renbe lesz.meg lásd :)és aztán jöhet a kis tesócska :)és kislány vagy kisfiú ???
17. mkriszti81 (válaszként erre: 14. - Dfdf528c42)
2013. júl. 8. 14:52
Köszi! :) Elmúlt 2 éves. Szerettünk volna hamar kistesót, de csak telik a drága idő... az a baj, az emberrel szóba se állnak, amíg nem próbálkozik legalább egy éve. Aztán jönnek a vizsgálatok, mire a férjemnél észrevették a kevés mozgó spermiumot. Újabb mintavétel, bakteorológia, hetek, mire kiderült, hogy milyen fertőzés van. Gyógyszeres kezelés (persze mindkettőnknek, mert ping-pong hatás léphet fel) 2 hét, türelmi időszak 2 hét, mintavétel, labor, eredmény újabb 2 hét. Tehát egy kúra az eredményig jó másfél hónap. És az újabb labor újabb fertőzéseket mutat, így újabb kúrák kellenek... ja és ez az idő viszonylag gyorsnak számít, mert magán dokit fogadtunk, aki fű alatt intézi a vizsgálatkérő lapokat,amire hónapokat kéne várni... :( És ha minden eredmény jó lesz, 3 hónapot várni kell, utána néznek csak spermiumképet, amiből kiderül, hogy segített-e egyáltalán a gyógyszer a fő gondunkon, hogy normális számú lett-e a jól mozgó spermium, s akkor lesz esélyünk spontán babára.
2013. júl. 8. 14:52
bocsi nem gyuladás hanem fertőzés :)de muljon minél hamarab el :)
2013. júl. 8. 14:45
Gonal-F szurit kaptam :)az első 2-nél és a 4-nél
14. dfdf528c42 (válaszként erre: 13. - Mkriszti81)
2013. júl. 8. 14:42
Akor nektek még spontán is sikerülhet :)nagyon szoritok hogy sikerüljön a gyuladást elmulasztani és hogy siekrüljön kistesod ajándékozni a a csemetéteknek:)és a csemetétek hány éves???
13. mkriszti81 (válaszként erre: 5. - Dfdf528c42)
2013. júl. 8. 14:37

ok, értem, csak azért írtam, mert sok helyen olvastam, hogy 3-4 sikertelen inszem után már a lombik következett. Persze minden esélyt meg kell adni.

Mi a kistesóval próbálkozunk több mint egy éve, inszem szerencsére még fel sem merült, egyelőre találtunk pár fertőzést, amit antibiotikum kúrákkal kezelünk, aztán ha sikeres lesz, utána is kb 3 hónapot mondanak, mire a spermiumok újratermelődnek... szóval ősz előtt nem sok esélyünk van, de mi is próbálkozunk minden hónapban, hátha addig csoda történik...

Sok szerencsét mindenkinek!!

12. dfdf528c42 (válaszként erre: 11. - Vándorló_Szellem)
2013. júl. 8. 14:35
igen ezzel én igy vagyok hogy ha már jó minden akor miért nem jön ösze az inszem :(:( te miket kaptál én kapt clostylt meg merional szurit meg egy tollasat is de most annak nem tudom a nevét de mindjárt eszembe jut :)
11. Vándorló_Szellem (válaszként erre: 10. - Dfdf528c42)
2013. júl. 8. 14:30
Én Bp-re a BMC-be járok. Nálam is a peteérésemmel volt gond, de a szurik megteszik a hatásukat. Csak azt nem értem, eddig miért nem sikerült. :-S Páromnál minden oké.
10. dfdf528c42 (válaszként erre: 8. - Vándorló_Szellem)
2013. júl. 8. 14:29
köszi ;)bizti sikerül mind 2 nek meg akik ebe a fórumba vannak.nálunk az volt a bibi hogy nekem nem volt peteérésem.de a tableta meg a szuri segitet.más minden rendbe van nálam is meg a páromnál is.és nálatok?hova jársz dokihoz?én szegedre.
9. dfdf528c42 (válaszként erre: 6. - Vándorló_Szellem)
2013. júl. 8. 14:24
jaja .meg ahogy a doki dönt.majd most megyek meg beszélesre.de remélem még mehettek inszemre mert én hiszek bene hogy úgy is lehetek terhes.vannak ismerősök akiknek 5-6 ik inszem sikerült.
8. Vándorló_Szellem (válaszként erre: 7. - Dfdf528c42)
2013. júl. 8. 14:20
Köszi, én is szorítok Neked! :-) Nálatok amúgy hol a bibi?
7. dfdf528c42 (válaszként erre: 4. - Vándorló_Szellem)
2013. júl. 8. 14:19
akor nagyon szoritok neked.hogy sikerüljön.akor már 2vagyunk aug-ra inszemre.:D
6. Vándorló_Szellem (válaszként erre: 2. - Mkriszti81)
2013. júl. 8. 14:17
6 inszem. előzi meg általában a lombikot, persze vannak kivételes esetek. :-)
5. dfdf528c42 (válaszként erre: 2. - Mkriszti81)
2013. júl. 8. 14:16
szia.figyi 6 támogat a tb.és én ugy vagyok vele hogy minden esélyt meg adok hogy én is boldog anyuka legyek.és te?inszemre jársz?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook