Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A váci kórházban ha júl.25-re hívott be a doki AFP-re, akkor a kartonozóban már nem kell időpontot kérni, ugye? fórum

A váci kórházban ha júl.25-re hívott be a doki AFP-re, akkor a kartonozóban már nem kell időpontot kérni, ugye? (tudásbázis kérdés)


6. melinda032 (válaszként erre: 3. - Malac Árpád)
2013. júl. 10. 07:26
Egy picit változott annyiban, hogy a sorszám húzása után, a gép mellett van egy ablak, ahol nem tudom mit csinálnak a papírokkal, de ott is be kell "jelentkezni"..2 hónapja voltam, én sem tudtam, csak azt láttam, hogy mindenki ott áll sorban..hát én is beálltam...:)De régebben nem volt ilyen..:)
2013. júl. 8. 10:30
Érthető :) Én már pár éve itt lakom, de még így is sokszor kérdeznem kell :)
2013. júl. 8. 10:17
Első baba és 2 hete költöztünk Vácra, még kicsit szoknom kell a dolgokat. KÖszönöm szépen a válaszokat!
2013. júl. 8. 10:14
A laborba amúgy sem kell időpont. Fent kell sorszámot húzni, azzal sorba állni, hogy bevegyék a papírod, majd még egyszer sorba állni, hogy bemehess és levegyék a vért. Legalábbis nekem így volt az afp.
2. Kenderné25 (válaszként erre: 1. - Bionka)
2013. júl. 8. 10:03
Júl.25 az időpontod.Nem kell kérned mivel az már adott.
2013. júl. 8. 10:01
Sziasztok!A váci kórházban ha júl.25-re hívott be a doki AFP-re, akkor a kartonozóban már nem kell időpontot kérni, ugye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook