Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet ez az eseményutáni tabletta mellékhatása? fórum

Lehet ez az eseményutáni tabletta mellékhatása? (tudásbázis kérdés)


7. d41005143d (válaszként erre: 2. - Ekillens)
2015. jan. 14. 10:52
bezavar ez a tabletta/tapasztalat/.
2014. aug. 29. 20:29
Sziasztok! Tanácsot vagy épp pár megnyugtató mondatot szeretnék kérni Tőletek. augusztus 8-án történt egy óvszeres baleset az életemben. Tudni kell, hogy előtte egy nappal múlt el a menstruációm és az esemény bekövetkezte után 24 órával Rigesoft eseményutáni tablettát vettem be. Majd ezt követően 13-án köztes vérzésem volt, aminek teljesen menstruáció jellege volt. 28-án kellett volna megjönnie, de nem jött meg. A napokban viszket a mellem, a mellbimbóm, alhasi görcseim vannak, kívánok bizonyos ételeket. Ed...efyetekrn egy negatIv tesztem lett. Véleményetek szerint lehetek terhes?
2013. júl. 8. 11:29

Ha magyon aggódsz, menj el dokihoz, de szerintem felesleges :) Szerintem hidd el amit a párod mond a lórugás hormonadagról.

De úgyis csak egy orvos tudna igazán megnyugtatni:)

4. ekillens (válaszként erre: 3. - 32fab46f2a)
2013. júl. 8. 11:08

Mert megnyugtat, ha csak egy csíkot látok a teszten! :)

És nagyon zavar, hogy még mindig nem jött meg...

Egyébként óvszerrel védekezünk!

3. 32fab46f2a (válaszként erre: 2. - Ekillens)
2013. júl. 8. 09:52

A barátnmnek volt évekkel ezelőtt szüksége esemény utáni tablettára, és neki is bezavart kicsit.

Miért csinálsz ennyi tesztet? Ha egyszer negatív, akkor negatív :)

Gondolj csak bele, mire van ez a tabletta kitalálva, és akkor meg sem lepődsz, hogy bekavart a menstruációs ciklusodba.... Eltelik egy kis idő és visszaáll.

Megkérdezhetem hogyan védekeztek, hogy "baleset" történt?

2013. júl. 8. 09:49

Május 10-én volt a menstruációm utolsó napja. 12-én volt az aktusunk a párommal és akkor történt a baleset :(

Most, így utólag már tudom, hogy kevés esélye volt annak teherbe essek... de akkor vettem egy eseményutáni tablettát. 13-án bevettem, majd 2-3 napra rá megint megjött...

Utána 2 hétre rá (a normális ciklus előtt 1 héttel) ismét megjött -normálisan-.

Közben csináltam 2 terhességi tesztet is, mindkettő negatív lett.

Csütörtökön kellett volna (a normális ciklusom szerint), hogy megjöjjön, de ma már szombat van és még semmi. Görcsölök, és jöttek a "szokásos" pattanások is, mint menzesz előtt... de vérzés semmi!

A párom nyugtat, hogy nincs gond és ez csak a lórugás hormonadag miatt van, de nagyon félek!

Egyébként kb. 2 hete csináltam az utolsó teszt (mielőtt külföldre kellett volna utaznom), ami negatív lett. Három nappal ezelőttig nem volt köztünk semmi...

Tegnapelőtt ismét csináltam egy teszetet, majd ma reggel első vizelettel és mindkettő negatív lett.


Volt valakinek hasonló tünete?

Köszönöm szépen a válaszokat!

2013. júl. 8. 09:48
Lehet ez az eseményutáni tabletta mellékhatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook