Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Maxilift 2 perces ránctalanító szérum és Stem Cell Therapy hatása, vélemények... fórum

Maxilift 2 perces ránctalanító szérum és Stem Cell Therapy hatása, vélemények... (beszélgetős fórum)


1 2
52. rnesos (válaszként erre: 42. - Szuszimuszi)
2014. márc. 25. 13:50

Kedves Szuszimuszi!

Te vagy az én emberem. Én is megrendeltem a maxiLift-et + stem cell-t. Sejtheted milyen várakozással vetettem rá magam. Az én várakozásomat alul múlta. Azt nem mondom, hogy nulla, de a reklámokhoz képest semmi. Én azt a nagy feszesítő érzést sem tapasztaltam, legalábbis nem olyat mint amit vártam. Nekem olyan mintha egy réteg képződött volna az arcomon, és mikor pl. hunyorgok jobban látszanak ráncok. A termékből keveset vittem csak fel, mégis nehézkesen sminkeltem. Sajnos néhol olyan lett az arcom, mintha hámlana. Ez biztosan az én hibám, mert esetleg több krém kerülhetett ide-oda. Egyszó mint száz, úgy tapasztaltam, hogy nem tud többet mint más hasonló termék. Most dilemmában vagyok, hogy visszaküldjem e a termékeket. Igazából a stem cell-re lettem volna kíváncsi. Csak, ha felbontom ugrik a visszavásárlási garancia. Szerinted az még beválthatja a reményeket? Lehet, hogy én vagyok az a 10-15% akinek olyan különleges a bőre, hogy ezek a kencék sem bírnak vele? :-( Légyszi adj tanácsot! Vagy bárki ami elolvassa ezt a rövid regényre sikerült hozzászólásomat. :-) Köszi!

2014. febr. 28. 20:46
sziasztok! nekem is lenne egy bontatlan maxiliftem ill még 2X3 ml kis tasakos minta is akit érdekel keressen nyugodtan 06203300901! személyesen is átvehető de postázom is amit természetesen állok ajánlott elsőbbségivel saját költségemből! köszönöm
50. nyarinap (válaszként erre: 47. - Grimma)
2014. febr. 20. 20:24

Szia !

Engem a StemCell érdekelne, mennyiért adod ?


Erzsi

49. ewica
2014. febr. 1. 16:22
Megvan még a krém? Szívesen megvenném.
48. ewica (válaszként erre: 41. - Essenia)
2014. febr. 1. 16:20
Megvan még a krém?Szívesen megvenném.
47. grimma
2014. jan. 27. 20:09

Sziasztok,

Van két krémem bontatlan, dupla rendelésből eredően StemCell és MaxiLift, amit szeretnék eladni.

Akit érdekel, vagy tud segíteni legyen kedves írjon.

üdv. Andrea

46. Reeca
2014. jan. 23. 10:07
Én is eladom a 2 felesleges Maxiliftet és Stemcellt. Ár megegyezés szerint. Bontatlanok.
45. grimma
2014. jan. 21. 22:44

Sziasztok,


Van eladó krémem dupla rendelés miatt.

MaxiLift: 12.900.-

Stemcell: 11.900.-


Akit érdekel várom jelentkezését!

üdv. Andrea

2014. jan. 21. 19:11
Nekem a Maxilift szérum nem jött be igaz ha felkenem huzza a bőröm,de 2-3 perc után elkezd lehámlani az arcomrol mint aki leég a napon...a stem cell-el ugyan ez a bajon az is lepörög rolam,,,lehet velem van a baj...de egyenlőre a stem cell krémtől szivessen megvállnék.irj rám ha érdekel:)
43. szuszimuszi (válaszként erre: 36. - Sz.Sylvya)
2014. jan. 20. 15:17
Nekem sikerült a mutatvány, jól be kell dörzsölni a ráncokba, a végén egy picit az egész arcodat kend át vele és várj kb 5-6 percig. Utána tedd fel az alapozót. Nálem bevált.
2014. jan. 20. 15:16
Rászántam magam és megrendeltem a szérumot...2 nap múlva meg is érkezett, másnap naná, hogy kipróbáltam. Nekem nagyon bevált, már 2-3 perc múlva éreztem, hogy feszesedik az arcom, tényleg kisimultak a ráncok, alapozó alatt is megmaradt ez a feszítő érzés kb 8-9 óráig.
2014. jan. 16. 11:56
Van egy felesleges stem..krémem original,ha kell valakinek írjon rám.8e-ért odaadom.
40. Reeca
2014. jan. 8. 17:48
Nekem van több maxiliftem, de 20 dollárért nem adnám. A Paypalra mindenképpen regelni kell, hiába olyan a kártyád!
2014. jan. 8. 15:40
SZIASZTOK! HA VAN VKINEK EGY ELADÓ MAXILIFTJE KÉREM IRJON RÁM! KÖSZÖNÖM! SOSSS
2014. jan. 8. 15:36
Sziasztok! megszeretném kérdezni hogy kell rendelni az AsSeen On TVből maxiliftet? mert az államoknál nincs feltüntetve magyarország és nem enged rendelni és a telefonszámot sem fogadja el! vki már rendelt innen ?20 dollár a maxilift! ha vki segiteni megrendelni fizetnék érte cserébe !nem sikerűl hiába próbálkozok! de még ezt a pay payt sem értem !azt mondta a hölgy az erstebankba hogy már pay payos ez a visa bankártyám amit most csináltattam , nem kell regisztrálnom ezek szerint pay payra? légyszi segitsetekkk
37. grizus (válaszként erre: 36. - Sz.Sylvya)
2013. dec. 17. 04:07
Megnyugodtam, hogy nem baj, hogy nem tudom megvenni.
2013. dec. 16. 09:58
Sok velemeny elolvasasa utan,vasaroltam magamnak egy maxiliftet,de sajnos nekem nem valt be.Semmi valtozas nem tortenik a rancaimmal,sminkelni pedig lehetetlen ra,mar az alapozas soran bosszusagot okoz,hamlik le a boromrol.Vekony retegbe paskolom a borombe,de nem mukodik a vege mindig az,hogy le kell mosnom az alapozoval egyutt.Ha valakinek sikerul a mutatvany,az arulja el legyen szives a trukkot,elore is koszonom.
2013. dec. 11. 11:53
Ertoka, bocsánat ,nem láttam az írásodat, eladva a krém.
34. ertoka
2013. dec. 6. 19:44
Nem látta valaki a vásárláshoz használható kódot a Nők Lapjában (nov.13.)?
33. m-era (válaszként erre: 32. - Ancianci)
2013. dec. 4. 13:31
ancianci Engem érdekel.
32. ancianci (válaszként erre: 30. - Ertoka)
2013. dec. 3. 17:12
Mert nekem csak a hosszanható kell és egybe vettem a kettőt akciós áron....Így ha eladom az egyiket én is meg a másik is jobban jár...ennyi...
31. c114183a1c (válaszként erre: 28. - Pampalini73)
2013. dec. 3. 10:24
Paypalra felregisztrálni 5 perc. :)
30. ertoka (válaszként erre: 29. - Ancianci)
2013. dec. 2. 22:50
és miért adod el, ha ki sem próbáltad?
2013. nov. 27. 21:51
Nekem van wgy elado maxiliftem,original,9 e ft ha vkit erdekel.
2013. nov. 27. 13:48
sziasztok! megszeretném kérdezni hogy vki nem e rendel vagy nem e tudna segiteni megrendelni maxilift szérumot az AsSeen On TVből! adok cserébe 2000ft ot a segitségért! most adnak hozzá ajándék őssejtes szemránckrémet is! sajnos nincs pay palom ! nagyon szépen megköszönöm ha vki segiteni tudna!
2013. nov. 18. 10:45
komolyan?? én ezer éve magyarázom a pasimnak, h használjon vmi krémet, mert térképekben jön le a bőr az arcáról, ha kifújja a szél, de neeeeeeeeeem, inkább szenved a drága.
2013. okt. 29. 12:43
és képzeljétek, a férjem is kipróbálta, látta a sikítós reklámot és nagyon bejött neki:DD
2013. okt. 29. 12:41
igen én is olvastam! hogy ez nő mennyire széééép!! és neki is két gyereke van, és mégis milyen jól tartja magát!!! mondjuk mostanában nekem is mondják, h h kisimultam:)) (persze Görög zitát meg se közelítem de ez talán már genetika is meg van azért pár év fórom is..)
24. macsek007 (válaszként erre: 23. - Rozikamami)
2013. okt. 15. 10:28
igen én is jártam már így :((. most olvastam h Görög zita is ezt a kencét használja:))
23. Rozikamami (válaszként erre: 22. - Huncutka84)
2013. okt. 14. 12:25
ha egyáltalán megjön!! én a fiamnak rendeltem az USA-ból egy első lépés cipőt, hát az azóta is ott lebeg a tengeren valahol.. pedig az ingyenes hajóuttal pont felébe került volna, mint az itteni márkaboltba. azóta nem kísérletezgetek ilyesmivel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook