Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dpo 13, a 10-es tesztem negatív lett délután. Van még esélyem babára? fórum

Dpo 13, a 10-es tesztem negatív lett délután. Van még esélyem babára? (tudásbázis kérdés)


11. Nadáné (válaszként erre: 10. - Vikucka)
2013. júl. 8. 08:02
Igen, pont ezt írtam én is, hogy sok nőnek jóval a mensi után mutatja ki. :)
10. vikucka (válaszként erre: 8. - Nadáné)
2013. júl. 7. 21:51

Pl. én. Nekem a nemvárt mensi után 3 héttel mutatta ki a pozitiv tesztet. Kétszer is igy jártam.


Most a babám 3 héttel fiatalabb, mint a mensi szerinti számolással.


Nekem az ovu-m egybeesik majdnem a mensivel. 3-6 nappal előtte van. és általában olyankor éreztem az ovulációs tüneteket is.

9. Cessi (válaszként erre: 8. - Nadáné)
2013. júl. 7. 18:33
Köszönöm a biztatást. Azért lenne fontos, mert az elmúlt két hónapban nem várt előtt pozitívat teszteltem, aztán pár nap késéssel mindkétszer megjött, és ha most is így járok, akkor irány a doki!
8. Nadáné (válaszként erre: 6. - Cessi)
2013. júl. 7. 18:27

Az esetek többségében elvileg kimutatja már a 13. dpo-n, de ne keseredj még el, mert amíg nincs mensi, addig van remény. ;)

Illetve nagyon sok nőtől hallottam, hogy jóval a nemvárt ideje után mutatta csak ki a teszt.

Szóval fel a fejjel.

2013. júl. 7. 18:25

Nekem a mostani terhességem első nap mikor késett kimutatta! A fiamat viszont csak 6 nappal a nem várt után. Még reggeli tesztek is negatívok lettek.

Esélyed van, szorítok! De ne tesztelj hamarabb!

6. Cessi (válaszként erre: 5. - Nadáné)
2013. júl. 7. 18:04

27 helyett 24-én ovuláltam.

Meg is lepődtem.


Épp azért vagyok elkeseredve, mert elméletileg ha van valami, már mutatnia kellene. :(

5. Nadáné (válaszként erre: 3. - Cessi)
2013. júl. 7. 18:02

Ha ma vagy a 13. dpo-n, akkor annyira sok időd nincs a nemvártig. :)

Ha normális a luteális fázisod, akkor elvileg holnapután kéne nem megjönnie. :)

Szorítok, hogy pozi legyen a teszted. ;)

4. Nadáné (válaszként erre: 2. - Vikucka)
2013. júl. 7. 18:00
A dpo (day past ovulation) vagyis a peteérés utáni napok száma. Ha valakinek rendszeres 28 napos a ciklusa, akkor a 15. dpo-n kell megjönni a mensinek. ;)
2013. júl. 7. 17:59

13 nappal ovuláció után.

A nem vártig még van bőven időm, elég korán volt az ovulációm.

2013. júl. 7. 17:58
A ciklus 13. napján? Vagy mit jelent a DPO? Várd meg a "nemvárt" mensi első napját, és utána tesztelj. Nekem mondjuk 3 hét után mutatta ki a 25-ös teszt a terhességet.
2013. júl. 7. 17:49
Dpo 13, a 10-es tesztem negatív lett délután. Van még esélyem babára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook