Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció vége után 8 nappal újra vérzés. Valakinek volt már ilyen? fórum

Menstruáció vége után 8 nappal újra vérzés. Valakinek volt már ilyen? (beszélgetős fórum)


28. Wiwiikee2269 (válaszként erre: 27. - Muci49)
2016. szept. 9. 16:42
Sziaztok. Olyan problémám van, hogy 20. -an jött meg és 28. -an múlt el. Most rá 11 napra megit elkezdtem vérezni kicsit , 3 nap múlva ovulálok. Mitöl lehet ez?
27. Muci49 (válaszként erre: 25. - Szilvia81)
2016. jún. 5. 10:07

Bocsi, nem 8 napot akartam írni, hanem 3-at csak a cím miatt keveredtem meg.

Ha 1 hétig mensizel, rá a 3 nap az a 10. nap a középídő kezdete, szóval simán lehet.. Ha 5 nap a mensid akkor már necces, hogy nem az..

Mindenképp keress fel egy dokit azért..

26. Muci49 (válaszként erre: 25. - Szilvia81)
2016. jún. 5. 10:01

Én is hasonlókkal küzdök, de én most kerülök változó korba. Gyakorlatilag az utóbbi 2-3 hónapban állandóan problémás a mensim, ami már volt egy éve is, de akkor hormon kiegyenlítéssel 9 hónapra helyre hoztak. Most az orvos a küretet javasolta, amitől nem félek, csak az eredménytől, remélem, nem lesz rossz az eredmény..

Neked ez köztes vérzés is lehetséges, anno nekem a 14. napon mindig volt, akkor az orvosom azt mondta vannak nők, akiknek ez van és nem kóros, mutatott róla videót is. Valójában ez nekem vagy 20 évig volt, aztán egyszer csak megszűnt. Lehet addig volt normális hormon termelésem..sztem a mensi után 8. nap a középidő. Keress rá a köztes vérzésre.

2016. jún. 3. 16:41
Sziasztok. Tudna valaki segíteni v véleményt mondani? Nekem 3 nappal ezelőtt múlt el a mesim és miután elmúlt ra 2 napra megint piciket verzek. Ma úgy keltem, hogy nagyon fájt a pocim alja és nagyon megijedtem.Mi is babát szeretnénk de most teljesen be vagyok parázs hogy mi lehet ez.Gyógyszert nem szedek csak a trimesztert Ez egy vitamin. Tud valaki segíteni?
24. moncsicsi83 (válaszként erre: 23. - Kszb)
2013. júl. 11. 13:22

Remélem hamar lehet majd próbálkozni.

Engem csak az bosszant, hogy a véreredmény rendben, 1 hete az uh-n is rendben volt minden, menstruáció utáni állapot, és mégis vérzek, a doki sem tudja mitől... Azt mondta, majd kaparásnál megnéznek jobban. hurrá... ilyenkor ugye rémképeket lát az ember.

23. kszb (válaszként erre: 22. - Moncsicsi83)
2013. júl. 11. 13:12

nem tudom, nme is kérdeztem őket igazából. Vannak, akiknek nem lökődik le rendesen minden mensesnél a méh nyh, és ezért az megvastagszik, ezáltal nehezebben lökődik le az idő elteltével, és ez bajokat okoz. Itt -ott megreped vérezget, és sokszor folyamatosan. Pm beteg ismerősömnek volt még iylen. Meg van egy, akinek a közelmúltban volt gyk-a, na nála tutira "agybaj" csinálja. Mindenre ráfeszül, és stresszel a legkissebb butaságon is :)

Gyógykaparás után gyorsan teherbe estek (aki akart, és aki nem védekezett), volt akinél a meglepetés erejével hatott, mert azt hiték, h meddő.

22. moncsicsi83 (válaszként erre: 21. - Kszb)
2013. júl. 11. 12:59
Akiket ismersz, azoknál sem tudták, mitől van ez? Végül kiderült?
21. kszb (válaszként erre: 20. - Moncsicsi83)
2013. júl. 11. 12:54

ha meg lesz a gyógykaparás, seperc alatt összejön a kistesó! Többeket is ismerek akik így jártak! :) Ez majdhogynem a jobbik hír.

Fogalmam sincs, h szokás-e adni..... én ha adnék, akkor inkább egy csomagot adnék.

20. moncsicsi83 (válaszként erre: 19. - Kszb)
2013. júl. 11. 12:48
A hormonok rendben vannak, semmi eltérés. Jövőhéten gyógykaparás, vagy választhattam volna a fogamzásgátlót is, de mivel tesót szeretnénk mihamarabb, az kilőve. azt sem tudom, fogadott orvosnak gyógykaparásért illik-e adni valamit, ha igen, mit vagy mennyit...
19. kszb (válaszként erre: 18. - Moncsicsi83)
2013. júl. 8. 21:17
majd írd meg, h volt-e vmi! :) Kíváncsi vagyok én is! :)
18. moncsicsi83 (válaszként erre: 17. - Kszb)
2013. júl. 7. 21:14
Fogalmam sincs, nem nagyon volt még teljes hormonlabor, szóval nagyon kíváncsi vagyok...
17. kszb
2013. júl. 7. 21:01
hát, kíváncsi vagyok, h az mit hoz ki. De lehet progeszteron hiányod van????
16. moncsicsi83 (válaszként erre: 15. - Kszb)
2013. júl. 7. 20:57
no ez az... valami nagyon nem jó, csak már nem tudom mi... a véreredményt várom nagyon, mivel uh szerint rendben vannak a dolgok.
15. kszb
2013. júl. 7. 20:08
ja, látom már! Visszanéztem a fórumaid. Hát, vmi így tényleg nem jó...
14. kszb (válaszként erre: 13. - Moncsicsi83)
2013. júl. 7. 20:06

nincs mit!

Miért? Mi miatt kért hormonokat?

13. moncsicsi83 (válaszként erre: 12. - Kszb)
2013. júl. 7. 20:06
Köszi szépen, hogy ezt leírtad. C-vitamint már vette is be... Valószínű -vagyis remélem, hogy ovulációs vérzés csak, mert ugye alaposan megvizsgált a doki... No nem zargatom vele, csütörtökön viszont mondani fogom. Viszont ha bővebb menzeszszerű lesz, akkor hívom. Mostanában nincs rendben nálam valami...
12. kszb (válaszként erre: 11. - Moncsicsi83)
2013. júl. 7. 19:20

én azért gondoltam, h csinálok egy tesztet, mert arra gondoltam, h a teherbeesés utáni első menses sokaknak normálisan megjön. Gondoltam, mi van, ha beágyazódási vérzés, stb (nme terveztük, de aki él szexuális életet, azzal megeshet). Ezért nem zártam ki a lehetőségét, csináltam egyet.

A bővebb nálam is azt jelentette, h nme volt elég 2. naptól a tisztasági betét.... Vagy vastagabb tisztasági kellett, de gyakrabban cserélgetve, vagy normál betét. Nem tiszta vér volt, mint a mensinél, de jött azért bőven 5 napig.

Kb 3 hónapig volt ez. Mióta napi szinten 1000- 2000 mg C-vitamint beszedtem hónapokon át, azóta nme volt 1x sem. Az tény, h a C-vitamin erősíti az ereket ( ha vérzik az ínyed, ha gyakran vérzik az orrod, ha gyorsan, könnyen belilulsz egy kis ütéskor, akkor is!). A doki is ezért mondta, h azt kell rá szedni.

Ennek a vérzésnek semmi kóros oka nincs. Egyszerű, élettani hormonváltozás van ovukor, ezért lehetséges a vérzés is ilyenkor. Kicsit lecsökken az ösztrogén szint, ezért lelökődhet egy kis méhnyálkahártya.

Persze, ha csütörtökön mész vissza, említsd meg a dokidnak, mert nem árt, ha tud róla.

Mondom, én is szóltam neki, és segített is a megelőzésben, illetve alaposan megvizsgált.

11. moncsicsi83 (válaszként erre: 10. - Kszb)
2013. júl. 7. 19:10

A teszten én is gondolkodtam, hogy csinálok egyet, biztos ami biztos, de 1 hét alatt nem hiszem, hogy mutatna bármi pozitívat is, ha az is esetleg...

Neked mennyi volt, hogy bővebb volt? Azóta is vérzel ovuláció környékén? Mit mondott a doki, mitől lehet?

10. kszb (válaszként erre: 8. - Moncsicsi83)
2013. júl. 7. 17:39
tudom :) Én is azért nem tudtam hova tenni, amikor először jelentkezett, mert az enyém is bővebb volt, mint amit a neten írnak róla, és 5 napig is eltartott. Vettem azért akkor még egy terhességi tesztet is a biztonság kedvéért, aztán vártam. Miután elkezdett rendszeressé válni, pont jött az éves rákszűrés, és megbeszéltem a dokimmal. És az lett, amit már írtam.
9. moncsicsi83 (válaszként erre: 5. - Tilbog)
2013. júl. 7. 17:35
Én is gondoltam már erre is, de annak az eredménye csütörtökre lesz csak meg. Emiatt nem tudom, zargassam a dokit, vagy majd elég csak csütörtökön mondani neki, hogy ez a szitu
8. moncsicsi83 (válaszként erre: 7. - Kszb)
2013. júl. 7. 17:34
Én is erre tippeltem először, de nem tudom. Ovulációs vérzésem sosem volt még, amiket meg olvastam neten, ott csak inkább pecsételőt írtak. Mivel az extra large tisztasági betét átázott fél nap alatt kétségeim vannak. Vagy lehet így bővebb is?
7. kszb
2013. júl. 7. 17:27

ha nme olyan bő, mint a rendes időre megjövő mensi, akkor az inkább ovulációs vérzés.... Pláne, h többen is középidő környékét írtok az új mensinek.

Az nekem is volt, nem is egyszer. Nődoki átnézett alaposan, h nincs-e ciszta esetleg, de szerencsére nem volt. Annyit javasolt, h nagy dózisban szedjek c-vitamint. Ez bevált, és azóta nem is volt iylen.

2013. júl. 7. 17:19
szia! nekem volt, hogy menstruáció után 10 napra megint megjött, ugyhogy 1 hónapba 2szer volt meg:(((
5. tilbog (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2013. júl. 7. 17:19
Nemrég én is így jártam. Hormonzavarra tippelek. Van miért stresszelnem, valószínűleg azért.
2013. júl. 7. 17:18
... volt és van is sajna. Kiszámíthatatlan állapot. Holnap nő dokit fogom zargatni telefonon, mert most már igencsak beleuntam ebbe a tamponos, betétes létbe....
3. kszb
2013. júl. 7. 17:17
teljes vérzés? Nme csak híg, inkább barnázás?
2013. júl. 7. 17:17

Június 29-re múlt el a menstruációm. Csütörtökön voltam uh-n, ahol a doki megnézett -méhet, petefészkeket-, minden rendben van. Pénteken voltam vérvételen, hormonprofilt kért a doki. Jövőhét csütörtökre lesz meg az eredmény. Tegnap este már kis rózsaszínes valami volt, ma reggelre elkezdtem vérezni. Pecsételőnek nem mondható, erős tisztasági betét nem elég. Volt már valakinek ilyen? Mitől volt? Elméletileg odabent minden rendben van, nem látszott semmi uh-n. Lehet ez hormonális probléma?

Hívjam a dokit, vagy csütörtökön úgy is megyek, addig nem lehet gond?

2013. júl. 7. 17:16
Menstruáció vége után 8 nappal újra vérzés. Valakinek volt már ilyen?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook