Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem találtok párt? fórum

Miért nem találtok párt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
118. ce24db56a5 (válaszként erre: 117. - Csinoska2012)
2013. júl. 15. 06:56

Persze, hogy érdemes. Nem azt mondtam, hogy minden nő aljas véglény, amelyik a pasasok bukszájára hajt, aztán mikor kiszívta az életerőt akkor tiplizik.

Nekem volt szerencsém pár vámpírhoz, de holnap például egy régi kedves pajkos hölgyismerősömmel fogok zöld ágyra vergődni:)kötelezettségek nélkül. No házasodni azt nem tervezem - majd ha megnyitottam Tahitin a parti koktélbáromat:)

117. csinoska2012 (válaszként erre: 112. - Ce24db56a5)
2013. júl. 14. 21:43
Akkor szerinted érdemes párkapcsolatot létesiteni?ennyi csalodás után...
116. 130454e42d (válaszként erre: 111. - 5de92a1196)
2013. júl. 14. 18:48
Szerinted ami most van az demokrácia? max. a nevében.
115. peterelemer (válaszként erre: 114. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 14. 16:44
Most és mindöröké!
114. gesztenyeszirom (válaszként erre: 110. - Peterelemer)
2013. júl. 14. 16:30

Egyszer,kétszer...ezerszer:D

Vicc: mikor mondhatom fel neked memoriterként?:DD

113. mese habbal (válaszként erre: 111. - 5de92a1196)
2013. júl. 14. 15:02
a szabad akarat nem egyenlő azzal, hogy nem tartanak pisztolyt a fejedhez... a legtöbb ember úgy nőtt fel, és olyan agymosásokon ment keresztül (ez persze több generáció óta igaz), hogy nem is tudja mit szeretne igazából, és mi jó neki... így teljesen értelmetlen szabad akaratról beszélni, még ha látszólag valóban ők választják a párjukat... szerintem az előzményben erre utalt a hozzászóló...
112. ce24db56a5 (válaszként erre: 109. - Csinoska2012)
2013. júl. 14. 06:22
Én a saját életemből merítve: Házas nem voltam csak nős:) és 9 alkalommal a nők léptek félre, le, el,stb... Van aki ezt "tartsunk szünetet" technikával, van aki konkrétan félreqrással, van aki a lakásom elkártyázásával intézte:)
111. 5de92a1196 (válaszként erre: 95. - Fcd94cc8c4)
2013. júl. 14. 05:26
Most is szabad akaratukból választanak Kedves Mmng:) senki tesz pisztolyt párválasztáskor a másik fejéhez... Itt nem a múlt dolgainak visszasírásáról volt szó, hanem arról, hogy a mai emberiség ki van magából fordulva. Ezért IS van a sok elcseszett élet, párkapcsolat. Itt is igaz axióma: "A túlzott demokrácia, anarchiát szül!" Ennyi a dolgok esszenciája, Capisi?
110. peterelemer (válaszként erre: 108. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 13. 21:33
Láttom nem érted mit olvasól! Olvasd el többször és elmélkedj rajta, mert neked kell!!!
109. csinoska2012 (válaszként erre: 107. - Ce24db56a5)
2013. júl. 13. 19:46
Én csak a saját életemböl meritetem két házasság ahol a férjek léptek félre :(
2013. júl. 13. 17:58

Pms1: értem. Pedig mindenkinek nem jó ugyanaz. Kivéve a levegő,étel,ital és egyéb szükségletek kielégítése.:D


rita89: azért annyi hiba csak nincs benned.:)


csinoska2012: én is kihagynám a csak testi kapcsolatot.


gerlemama:hogy tudtál kijönni az önbizalomhiányból?:)


peterelemer: azért én nem tekintem tárgynak a másikat.:)

107. ce24db56a5 (válaszként erre: 106. - Csinoska2012)
2013. júl. 13. 14:31

" Sokkal kevesebb asszony töri meg esküjét, mintsem a férfiak hinnék és sokkal több a hűtlen asszony, mint a hogy a férjek hiszik"


Bródy Sándor


;)

2013. júl. 12. 20:12
Hát biztos vannak ilyen nök is,de vannak olyanok is akik mindent bele adnak egy kapcsolatban és mégis megcsalják eldobják öket,akkor minek kapcsolat?
105. ce24db56a5 (válaszként erre: 91. - E438349773)
2013. júl. 12. 19:20
Így van, ahogyan sok nő tudatosan válik qrvává - igaz sokan nem vallják be, de ez csak kényelmi szempont.Heti kétszer szétdobja a lábát és cserébe gondtalan élete van, az sokaknak a menyország. A fickó meg csonthülye, mert a spiné spejzol, míg ő költ és két sansz van: A nő vagy szül egy bömbölő kölköt életműként,és bezsarolja vagy túlnő a hapsin és újat keres. Mindkettő bukta.
2013. júl. 12. 18:31

Hölgyek!

Bemásoltam egy másik topikból, ami szerintem sokat elmond arról,hogy a nemek habórúja bizony áldozatokkal jár. Nehéz olyan párt találni, aki a másikakat nem tártynak tekinti! :


48. gigi28 2010-11-16 11:17

Ez a mondat nem egészen helytálló!


Addig igaz hogy akivel eddig találkoztál az a végén mindig kidobott.Mivel Te csak addig vagy kedves míg valakiből hasznot látsz . Ha az érdeked úgy kívánja jöhet a következő csak elég annyi hogy meghív egy Balatoni nyaralásra .3-xori levélváltás után máris az ágyában vagy hisz egy kis barát szexben nincs semmi elítélendő.

Ezek után pedig nincs semmi kivetni való abban ha valaki 10 év alatt 13 pasit használ el.

Ezek után csoda hogy elfogynak a még értékes pasik is ??????

Ha ilyen Nőkkel futnak össze az életben!!!!

(válasz Mi 1. hozzászólására)

103. gerlemama (válaszként erre: 102. - F4e58693bd)
2013. júl. 12. 18:13

Próbáld úgy átértékelni,hogy hozzád nem való senki,

mármint h nem elég jó, nem ér fel ahhoz h veled legyen!

Én már így érzem.Volt idő hogy önbizalom hiányom volt, de ma már teljesen rendben van az önértékelésem és az az igazság,hogy senki nem elég jó hogy a párom legyen.Egyszerűen nem érnek fel arra a szintre. :D

102. f4e58693bd (válaszként erre: 1. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 12. 10:28
Én azért mert sok-sok hiba van bennem. Nehezen nyílok meg, önbizalomhiányom van, kb úgy érzem hogy én senkihez sem vagyok való.
2013. júl. 12. 09:31
Gerlemama teljesen egyett értek veled, ma már nem a szeretett, a hüség a kölcsönös bizalom számit,hanem a felületes testi kapcsolat.És inkább egyedül mint egy ilyenben.
100. 130454e42d (válaszként erre: 99. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 11. 22:48
Igen, alattvalók kinevelése volt a cél. Tűrd a szenvedéseket, mert majd a halálod után jó lesz, ne kérdőjelezd meg a hatalmat, a törvényt, mert istentől ered. Nem véletlenül volt az állam és az egyház összefonódva. Ma ezt a szerepet a média vette át, elhiteti, ha ezt meg azt megszerzed, követed a trendet, boldog leszel. Mindkettő lényege: ne gondolkozz, majd mi gondolkozunk helyetted, megmondjuk, neked mi a jó.
2013. júl. 11. 22:36

miss jones: igen, vannak.:)

És nem 12 évesekre gondolok, hanem 15 évnél idősebbekre.:D

És igen, ahogy hallom, kezd egyre égőbbé válni, ha az ember 19 évesen mindig az, még égőbb, ha 22 évesen az,még égőbb, ha 25 évesen az,még égőbb,ha 30 évesen az...


Astone73: már előre is elnézést mindenkitől, de akkor a nő menjen vissza a négy fal közé akkor is, ha pl. "férfi" munkát akar végezni? Lásd autószerelés.(habár lehet,hogy nőben autószerelő nincs,de bármi lehet)


Pms1:vallás agymosó szerepe?


gerlemama: szerencsére akad pár, ahol normális a kapcsolat. Reméljük.:)

98. gerlemama (válaszként erre: 94. - 5de92a1196)
2013. júl. 11. 19:40

Ez nagyban igaz.

Egy rohanó világban a kapcsolatok is felületesek lettek. nem udvarlás, ismerkedés, mert arra nincs idő.

Rögtön sex, a többi nem számít hisz akár lesz kapcsolat belőle, akár nem, túl sok időt akkor sem akar, tud együtt lenni a pár, mert nincs rá idő, vagy mert a mai norma, divat az, hogy így kell lennie.

A mai világban mintha ciki lenne normális párkapcsolatban élni. Nem divat a házasság, a hűség, a megbecsülés.

Akkor inkább egyedül mint egy felületes, hazug, kapcsolatban.

97. gerlemama (válaszként erre: 78. - E438349773)
2013. júl. 11. 19:36

Sajnos ez az én tapasztalatom is.

De ezen felül az is, hogy ezek után is csak a sex számít semmi más.

96. 130454e42d (válaszként erre: 95. - Fcd94cc8c4)
2013. júl. 10. 18:52
Egyetértek veled. A média nem tett mást, mint átvette a vallás agymosó szerepét. A kapcsolatok nagy része régen sem volt jobb, de az embereknek nem volt választási lehetőségük, mentek a minta után.
95. fcd94cc8c4 (válaszként erre: 94. - 5de92a1196)
2013. júl. 10. 16:11
Szerintem meg nem a régi dolgok visszasírása meg idealizálása a kulcs. A szabadságban egymásra találók szeretete sokkal igazabb és értékesebb lesz mint a ráutaltságból származó kényszerített műandalgás és nyalizás. Ezt értem párkapcsolatokra és barátságokra is. Nem a család rendszere bukott meg, hanem az egymásra kényszerült emberek kapcsolatainak rendszere. Majd ha sokan szabad akaratukból választanak, akkor igazi ,kellemes kapcsolatok lesznek.
2013. júl. 10. 11:21

Amit most mondok azt nem általánosan mondom. Akinek nem inge úgysem veszi magára.

Az itt a legnagyobb probléma, hogy az emberek teljesen elhidegültek egymástól, a kapcsolatok nagy része érdek, muszáj, "mertéppnincsmás" kapcsolat. Sokan kapcsolatból kapcsolatba menekülnek, mások képtelenek tarsas kapcsolatot felépíteni. KI A HIBÁS? Mindenki! És senki sem! Nincs idő megismerni a másikat teljes valójában, mindenki siet, rohan, különböző rátukmált társadalni, morális, kreált trendeknek akar megfelelni, miközben érzi ő hogy nem passzol az élete. Ezt csinálták a mai emberből, fogyasztó, RTL klubnak tapsoló, sorozatfüggő, mindent lesz@ró emberré programozták, ahol a szeretet, a megértés, az elfogadás, a törődés már oltári nagy luxus. Persze hogy rengeteg a kicsavart kapcsolat, vagy sok a szingli. Az lenne a csoda, ha nem így lenne. A tradícionális családmodellt ezerrel rombolják, helyette a fenenagy "önmegvalósítom magam" nézetet tömik az agyakba. Ez kihat gyermekvállalásra, házasságra, az egész társadalomra, mert a társadalom sejtje a CSALÁD azon belül az egyén, ha ez torz,a végén nagy káosz marad csak az egész. Felcserélődtek a szerepek a férfiak nők, a nők érfiak akarnak lenni. stb, stb, stb. Napokig tudnék erről itt regélni nektek. De aki érti, ennyiből is érti. Az embereknek a SZEMÉLYES kontaktus hiányzik, az őszinte párbeszéd, a megértés, a szeretet, ami önmagából fakad. Minden más csak ócska pótszer. Legyen az TV, média, kocsi, BÁRMI. Kicsit vissza kellene térni a szakrális gyökerekhez, alapokhoz. Nagy előrelépés lenne az tuti!

2013. júl. 10. 09:01
Ha igazából szeret akkor nem zavarja, de ha nem akkor elöbb-utobb el ki fog ütni :(
2013. júl. 9. 18:46
Szerintetek egy gazdag pasit zavar ha a lanynak szerenyebb az anyagi hattere?
2013. júl. 9. 18:40
S meg van egy elmeletem miszerint a ferfiak tudatosan csinalnak kurv@t a nokbol (akibol lehet) h konnyebb legyen a dolguk s aztan alszentul sirankoznak h "ahh minden no kurv@"!
2013. júl. 9. 18:34
Ezek a pasik bunkók!!!!A lány legyen büszke arra hogy még szüz!
2013. júl. 9. 18:13
(ha egy eretlen kamasz teszi az elfogadhatobb..)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook