Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közalkalmazotti állás - lefutott ügy fórum

Közalkalmazotti állás - lefutott ügy (beszélgetős fórum)

12. spinneli (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2013. júl. 11. 10:13
Mi a végzettséged?
11. kszb
2013. júl. 11. 10:12

ezt is most találtam:

[link]

10. kszb
2013. júl. 9. 21:32

na lányok! Ezt találtam! Ha érdekel vkit, sztem eg próbát megér!

"Odajáró gyerek anyukája üzeni, hogy még AKTUÁLIS!


[link]


Bp. Főv. XIII. ker. Önkormányzat Egyesített Óvoda a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Bp. Főv. XIII. ker. Önkormányzat Egyesített Óvoda


dajka 5 fő


munkakör betöltésére.


A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony


Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő


A munkavégzés helye: Budapest, 1138 Budapest, Karikás Frigyes 12 .


A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: dajkai munkakörbe tartozó feladatok ellátása


Illetmény és juttatások:


Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.


Pályázati feltételek:


§ Középfokú képesítés, dajkaképző,

§ erkölcsi bizonyítvány


A munkakör betölthetőségének időpontja:


A munkakör legkorábban 2013. szeptember 1. napjától tölthető be.


A pályázat benyújtásának határideje: 2013. május 6.


A pályázatok benyújtásának módja:


§ Postai úton, a pályázatnak a Bp. Főv. XIII. ker. Önkormányzat Egyesített Óvoda címére történő megküldésével (1138 Budapest, Karikás Frigyes utca 12. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 8/5/2013 , valamint a munkakör megnevezését: dajka 5 fő.

§ Elektronikus úton Verébné Pető Anikó részére a PetoAniko@ovoda.bp13.hu E-mail címen keresztül


A pályázat elbírálásának határideje: 2013. május 30.


A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:


§ Bp.Főv.XIII.ker.Önkormányzat honlapján


A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:


Tagóvodáinkban SNI-s gyermekek integrált nevelése, ellátása folyik. A munkavégzés konkrét helyének meghatározására személyes beszélgetés alkalmával kerül sor


A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2013. április 18.


A pályázati kiírás közzétevője a Nemzeti Közigazgatási Intézet (NKI). A pályázati kiírás a munkáltató által az NKI részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel."

2013. júl. 6. 14:24
Szia! Én január óta több ilyen állásinterjún voltam. Szerintem is előre megvan, akit felvesznek, de muszáj meghirdetni, mert tv van rá. Manapság nagyon nehéz kapcsolat nélkül munkát találni, szinte lehetetlen, főleg kisvárosban,pl. Kecskeméten.
8. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2013. júl. 5. 19:03
100%, hogy megvan mindre az ember.
7. noozimanoo (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2013. júl. 5. 17:33
Egy helyet tudok, ahol az ovititkár babázni fog, de nem tudom, van-e már helyettese.
6. szafaripók (válaszként erre: 4. - Noozimanoo)
2013. júl. 5. 17:13
Budapest-Kecskemét tengelyen bárhol. De nem olyan egyszerű manapság...:( talán tudsz valamit?:)
2013. júl. 5. 17:10
Lassan probatakaritas is lesz?
4. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2013. júl. 5. 17:07
Szerintem is szinte mind előre eldöntött, ritka, amelyik nem. Hol keresel melót?
3. kszb (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2013. júl. 5. 16:57
sztem az ilyenek nagyon.... csak ugye a törvény azt mondja, h meg kell pályáztatni minden állás lehetőséget....
2013. júl. 5. 16:56
A 90% igen.
2013. júl. 5. 16:55

Több közalkamazotti állást is néztem mostanában, környékünkön a szakmámban nem tudok elhelyezkedni.

Szerintetek ezek az állások mennyire előre lefutottak? Pl. egy óvodatitkár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook