Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek ilyen esetben? fórum

Mit tennétek ilyen esetben? (tudásbázis kérdés)


15. MsJones (válaszként erre: 14. - Lkmariann)
2013. júl. 6. 19:33
Sz@'rd le..és nem kell elmondani hogy hova mész, semmi köze hozzá. A gyereket meg passzold le neki, ő az apja, neki is vannak kötelességei.. és kész :) Most komolyan! Mire vársz még????
2013. júl. 5. 17:01
Nem csak ha azt mondom randizni mennék tuti hogy ugatni fog és mondja majd hogy hülyeség és hogy kinek kellenék egyáltalán.És akkor nem is fog vigyázzni a gyerekre bár még nem is volt vele sokat egyedül.
13. Zarahell (válaszként erre: 10. - Lkmariann)
2013. júl. 5. 14:53

Neki lehet, neked meg nem????


Ez valami elvetemultebb muszlim???

12. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Lkmariann)
2013. júl. 5. 14:53
koltozzetek kulon a volt paroddal, mert ez igy egeszsegtelen. az uj pasinal meg ne felj, lehet, hogy neked nem fog tetszeni es el sem juttok a masodik randiig :)
11. Zarahell (válaszként erre: 8. - MsJones)
2013. júl. 5. 14:52

Like!


Forumindito! Ennel jobb tanacsot nem kaphatsz! :)

10. lkmariann (válaszként erre: 5. - Bd55e3f068)
2013. júl. 5. 14:47
Sajnos nem de már hamarosan az is meg lesz.Egyébként a voltpáromnak van valakije és többször is megcsalt.
2013. júl. 5. 14:42
Azert a netes randevukkal ajanlato vigyazni; kisgyermekes anyukakent pedig tizszer is meg kell gondolnod, hogy mit teszel;
2013. júl. 5. 14:42
Találkozz Vele! Ha nem jön össze, ki a fenét érdekel? Vedd lazán a dolgokat és ne görcsölj! Szép az élet, légy boldog, (kicsit önző) és ennyi! Én is így kezdtem újra az életem, egy 1 éves gyerekkel.. Igaz nem elsőre de rátaláltam az IGAZI-ra! És ha nem ismerkedtem volna, akkor most őt sem ismerném, ugyebár :)
2013. júl. 5. 14:41
Ha kulon vagytok, egyszer a volt parod is kap majd maganak valakit...
2013. júl. 5. 14:39

a volt párod a VOLT párod, mért félsz attól, h. mit szól?

...

ne félj már ELŐRE, attól, h. csalódhatsz a másik pasiban, mert ha így indulsz neki a találkának, akkor mi értelme talizni?

2013. júl. 5. 14:38
1 év alatt nem tudtátok megoldani a különköltözést?
2013. júl. 5. 14:38
dontsd el, hogy mit akarsz; nem tartozol senkinek szamadassal;
2013. júl. 5. 14:37
El kell egyáltalán mondanom ő a gyerekem apja?!
2013. júl. 5. 14:37
Ha csalódni fogsz benne, továbbállsz, ha ő csalódik, továbbáll. A volt párod pedig már nem a párod.
2013. júl. 5. 14:35

Megpróbálom röviden leirni.

A volt párommal nem rég szakitottunk nem költöztünk külön de megbeszéltük barátok maradunk.Már egy éve megismerkedtemegy pasival akivel jót beszélgettünk (interneten) aztán nem irtam igy ő sem irt.De tegnap újra elkezdtünk irogatni egymásnak és találkozni akar velem.

Én is szeretnék vele mert iszonyatosan tetszik.De valami miatt még sem tudok ennek örülni mert mivan ha átver vagy csalódni fogok benne.Bár azt irta többet akar a szexnél és olyan aranyos mindig felvidit .Félek szörnyen mivan ha nem tetszem majd neki?!Ráadásul itt a volt párom neki is elkéne mondanom akinek biztos nem tetszene a dolog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook